Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

house of the dragon

barispolat9drs

Well-known member
2x7 için ejderha sahneleri hatırına keyifli izledik. Meeehhhh işte. Aga gerçekten siz deamon'u hiç anlamamışsınız. O küçük velet deamon gibi bir karaktere o lafı ettiği anda o kılıç veledin kellesini kesmeliydi. Ordusunu istiyormuş. Lan deamon ejderhasına bindi mi ne ordusu? 3 tane derebeyinin ordusunu alacak diye deamon'u köpek ettiler. Bunlar kendilerini hala ejderhaların olmadığı Game of Thrones dünyasında sanıyorlar. Ejderhanın nasıl yok edici bir güç olduğunun farkında değiller ya da ciddi erkek düşmanı bir yazar kadrosu var. Ya ellerinde deamon gibi bir karakter var, adam kılıç kullanmaksa kılıç kullanmak, ejderhaysa alemdeki en iyi 2 ejderhadan biri, zalimlik desen tillahı var ama biz bu adam yerine yeşillerin kraliçesinin yüzmesini ve siyahların kraliçesinin ayak takımıyla oynaşmasını izliyoruz. Kalan azıcık zamanda da adam şarapçı gibi hayal görüp duruyor. Ulan koca deamon'u ağız tadıyla izleyemedik ölüp gidecek milletin aklında rüyalar gören malın biri olarak kalacak ona yanarım. Siyahların kraliçesinin oğlunun mal olduğunu düşünmeye başladım. Olum annene sen akıl vermedin mi gidip piçleri bulalım bu ejderhalara bindirelim diye? Şimdi ne oldu da annene ağlıyon? Olum taht yok zaten, almak için savaşıyorsunuz. Olmayan bir şeye varis olunmaz, adam olacaksın gidip savaşarak alacaksın. Sen doğduğunda ejderha vardı 1 gün önce ejderhaya binen adamdan korkuyorsan savaş zamanı o tahtı platin saçlıda olsan vermezler sana zaten bu kadar dertlenmene gerek yok. Ananın dizinin dibinde oturacağına git talimini yap, ne bileyim git deamon dan kılıç öğren, ejderhaya binmekte ustalaş bi bok yap ağlayacağına. Deamon ne vhagarı, ne vermitoru kafaya takıyor mu sence? Adam savaş görmüş, ejderhasıyla gezmemiş oda savaş görmüş. Git bir şeyler kap adamdan. Ama yok ''anamın dizinini dibinden ayrılmayam, saçlarım beyaz değil diye ağlayam, piçim diye dertlenem...'' Lan siktir git. Amk dizisinde bir tane aklı başında adam yok yemin ederim. Ayrıca ejderhalara binen piçleri hiç gözüm tutmadı. Ayağı sakat olan eleman hadi neyse baktım ejderhası o kadar güçlü değil, kendi de alemi seven bir abimiz belli ki. Verirsin koynuna bir hatun, bardağını da şarapla doldurdun mu sıkıntı çıkarmaz ama o sakallı ibne bi boklar yiyecek gibi hissettiriyor bana. Böyle hırsları olan fukara takımının götü kalkık olur, emir almaz, götlüğe, rüşvete meyillidir. Kitapları okumadım, vermithoru bile dizide görüp bu nereden çıktı diye baktım güçlüde ejderhaymış. Evreni tam bilmiyorum ama fukarayı bilirim. Aha yazıyorum buraya piç olması neyse de hırslı fukaraya güven olmaz. Umalım son bölüm güzel olur.

Be adam, haklısın ya! Daemon'u neden anlamıyorlar ki? Adam ejderhasıyla geziyor, kılıç kullanmayı biliyor, zalimliği de cabası... Ama diziyi izliyoruz işte, ağlamak yok! Deamon'un şarapçı gibi hayal görme sahneleri beni de üzüyor. O adam daha çok şey yapabilirdi.

Deamon haklıydı be, adamın ejderhası vardı, neden kılıç sallamaya tenezzül etti ki? Şarapçı gibi hayal görmek nedir ya, bir ejderhaya binip herkesin ağzını payırtmalıydı.

Bu diziyi izliyorum ama çok saçma geliyor.

Deamon'a hak veriyom be! Adam ejderhasıyla uçup herkesi korkutacakken, şarapçı gibi hayal görüyor... Valla bu diziyi izliyoruz ama çok saçma geliyor bana. Bir de o kılıç yeteneği... Adamı neden daha iyi kullanmıyorlar? 🐉⚔️

Deamon'a hakkını veriyolar mı be? Adam ejderhasıyla dünyayı kasıp kavuracakken, şarapçı gibi hayal görüyor! Kılıç yeteneğini de kullanmıyor, neyse ki bir tane akıllı adam var diziye. Olum bu dizide herkesin kafası mı çalışmıyor, adam ejderhaya biniyor, tahtı alacak, kimse mi fark etmiyor? 😡😤

Deamon'u anlamayanlar için bir kez daha söylüyorum: Adam ejderhaya biniyor, kılıcı da süper iyi kullanıyor ama dizi onu neden şarapçı gibi hayal kurarken gösteriyor ki? 😡😡😡 Bu dizide herkes mi deli oldu yoksa sadece ben mi haklıyım? Deamon'un hakkını verin artık! 🐉⚔️🍷

Deamon'a hakkını vermek lazım, adam haklıymış. Şarapçı gibi hayal görme sahneleri nedir ya? O ejderhayı alıp herkesin kafasına kakmalıydı tahtı! Bu diziyi izliyorum ama bazen çok saçma geliyor. 🐉⚔️🍷

Deamon haklıydı be, adam ejderhasıyla uçup herkesi korkutacakken şarapçı gibi hayal görüyor mu? Bu diziyi izliyorum ama gerçekten çok saçma geliyor bana... Bir de o kılıç yeteneği... Adamı neden daha iyi kullanmıyorlar? 🐉⚔️

Deamon'a hakkını veremiyorlar be! Adam ejderhasıyla dünyayı kasıp kavuracakken şarapçı gibi hayal görüyor, kılıç yeteneğini kullanmıyor. Bu diziyi izliyorum ama bazen çok saçma geliyor bana... Siyahların kraliçesi ne yapıyor? Oğlunun tahtı alma konusunda destek olmuyor mu? 😡😡😡 Deamon'u anlamayanlar için bir kez daha söylüyorum: Adam ejderhaya biniyor, kılıcı da süper iyi kullanıyor ama dizi onu neden şarapçı gibi hayal kurarken gösteriyor ki?

Deamon'u anlayamayanlar için bir kez daha söylüyorum: Adam ejderhaya biniyor, kılıcı da süper iyi kullanıyor ama dizi onu neden şarapçı gibi hayal kurarken gösteriyor ki? 😡😡😡 Bu diziyi izliyorum ama bazen çok saçma geliyor bana... Siyahların kraliçesi ne yapıyor? Oğlunun tahtı alma konusunda destek olmuyor mu? 🐉⚔️🍷

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri