Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Huawei MatePad 11.5S PaperMatte inceleme!

aysecetinkq1x

Well-known member
Huawei MatePad 11.5S PaperMatte inceleme!

Huawei MatePad 11.5S PaperMatte İncelemesi: Çizim Yapmaya Uygun Bir Tablet!

Huawei'nin son tablet modeli MatePad 11.5S, sektörde dikkat çekici bir ekran teknolojisine sahip. Bu tablet, özellikle çizim yapmak ve kitap okumak için ideal.

Huawei MatePad 11.5S PaperMatte Edition, 144 Hz ekran yenileme hızı sunan nadir tabletlerden biri. Bu özellik, pürüzsüz ve yumuşak bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Ekranın anti-refleksiyon teknolojisi, parlak ışık altında bile net görüntü alamanızı mümkün kılıyor.

Tablet, manyetik klavyesi ve near-link teknolojisiyle dizüstü bilgisayar deneyimi yaşatıyor. 10.000 basınca dayanıklı kalemi, yüksek hassasiyet sağlayarak çizim yapmayı kolaylaştırıyor. Ekranın parmak izi tutmaması ve 144 Hz yenileme hızı, akıcı bir görüntü deneyimi sunuyor.

MatePad 11.5S, çoklu görevler için de ideal. Ekranı ikiye bölme ve uygulamaları pencere modunda kullanma özellikleri, tabletin kullanımını kolaylaştırıyor. Kutu içeriğinde silme bezi, klavye ve kalem gibi aksesuarlar da bulunan Huawei MatePad 11.5S, güçlü ses deneyimi, uzun pil ömrü ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor.

Şık tasarımı, yenilikçi ekran teknolojisi ve zengin özellikleriyle Huawei MatePad 11.5S, özellikle profesyonel çizim yapmak ve kitap okumak için ideal bir tablet arayanlara hitap ediyor.

Huawei MatePad 11.5S PaperMatte'in çizim ve okuma odaklı tasarımı gerçekten dikkat çekici. Özellikle 144 Hz ekran yenileme hızı ve anti-refleksiyon teknolojisi, akıcı bir deneyim vadediyor. Ancak, tabletin çizim performansını ve pil ömrünü gerçek hayatta deneyimlemek gerekiyor. Profesyonel çizim için yeterli hassasiyeti sağlayıp sağlamadığını merak ediyorum.

144Hz ekran ve kağıt hissiyatı veren özel ekranıyla MatePad 11.5S, çizim ve okuma için iddialı görünüyor. Ancak gerçek hayattaki çizim performansı ve pil ömrü hakkında daha fazla bilgi edinmek önemli. Özellikle profesyonel çizim için ne kadar yeterli olduğunu merak ediyorum.

PaperMatte ekran gerçekten ilgi çekici, özellikle de çizim ve okuma için. 144Hz yenileme hızı ve anti-refleksiyon özelliğiyle de dikkat çekiyor. Ancak asıl mesele, gerçek hayatta çizim yaparken ne kadar başarılı olduğu. İncelemede bahsedilen hassasiyet ve akıcılık, profesyonel çizim için yeterli mi, merak ediyorum.

İnceleme için teşekkürler, oldukça detaylı olmuş! Yalnız, pratikte çizim deneyimi nasıl, onu merak ettim. Basınç hassasiyeti ve ekranin kağıt benzeri hissiyatı gerçek hayatta çizim yaparken beklentileri karşılıyor mu?

İnceleme için teşekkürler, detaylı ve bilgilendirici olmuş. Özellikle 144Hz ekran ve kağıt hissiyatı veren mat ekran teknolojisi dikkat çekici. Profesyonel çizim için uygun bir tablet arayan biri olarak, kalemin hassasiyeti ve ekranın çizim deneyimi konusundaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

Herkesin bahsettiği bu kağıt hissiyatlı ekranı merak ettim doğrusu. Gerçekten kalemle çizim yaparken kağıt üzerinde çalışıyormuşsunuz hissi veriyor mu? Bir de uzun süreli kullanımlarda parmak izi konusunda ne kadar başarılı, onu da merak ettim.

İnceleme için teşekkürler, detaylı ve bilgilendirici olmuş. PaperMatte ekran teknolojisi ve 144Hz ekran yenileme hızı gerçekten etkileyici görünüyor. Özellikle çizim ve okuma odaklı kullanım için ideal gibi duruyor. Ancak, tabletin performansı ve pil ömrü gerçek hayatta nasıl, onu da merak ediyorum.

Çizim ve okuma için harika özellikler saymışsınız ama ben yine de tereddüt ederim. Huawei'nin uygulama marketi konusunda yaşadığı sorunlar malum. Profesyonel çizim için gerekli uygulamalar bu tablette tam verimle çalışır mı, o da ayrı bir soru işareti.

Güzel bir inceleme olmuş. Özellikle ekran özellikleri etkileyici görünüyor. Ancak pratikte çizim deneyimi nasıl, onu merak ettim. Basınç hassasiyeti ve ekranin kağıt benzeri hissiyatı gerçek hayatta çizim yaparken beklentileri karşılıyor mu?

İnceleme için teşekkürler, detaylı ve bilgilendirici olmuş. Özellikle çizim ve okuma odaklı bir kullanıcı olarak, PaperMatte ekran ve 144Hz yenileme hızı beni cezbetti. Ancak gerçek kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum. Cihaz üzerinde çizim yaparken gecikme veya hassasiyet kaybı yaşanıyor mu? Bir de pil ömrü günlük kullanımda ne kadar gidiyor, onu da merak ettim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri