Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Huawei MatePad Pro 2024 özellikleri

bariserdemjce3m

Well-known member
Huawei MatePad Pro 2024 özellikleri

Huawei, yeni MatePad Pro tabletiyle dikkat çekiyor. İki farklı ekran seçeneği sunan tablet, mat PaperMatte ve parlak ekran seçenekleri içeriyor.

Cihaz, hafif yapısı, uzun pil ömrü ve verimliliği artıran aksesuarlarıyla öne çıkıyor. Özellikle ekran teknolojisi ve işlevsel tasarımıyla profesyonellerden sanatçılara kadar geniş kitleye hitap ediyor.

Huawei MatePad Pro, 12,2 inç ekranıyla çerçevesiz bir kullanım deneyimi sunuyor. Sadece 5,5 mm kalınlıkta ve 508 gram ağırlığında olan tablet, mobil kullanım için ideal.

Tabletin en dikkat çekici özelliklerinden biri de 12,2 inç büyüklüğündeki Tandem OLED PaperMatte ekranı. 2,000 nit parlaklık ve 2,000,000:1 kontrast oranıyla son derece keskin ve detaylı görüntüler sunuyor.

Ekran ayrıca, kağıt üzerine yazı yazma hissini veren dokusu ile dijital not alma ve çizim yapma işlemlerinde daha doğal bir deneyim sunuyor. Huawei M-Pencil 3. Nesil, 10,000’in üzerinde basınç hassasiyetiyle çizim ve not alma işlemlerini daha akıcı hale getiriyor.

10,100 mAh batarya kapasitesiyle MatePad Pro, 13 saate kadar kesintisiz video oynatma imkanı sunuyor. 100W SuperCharge teknolojisi ile ise sadece 55 dakika içinde tam şarj olabiliyor.

Huawei bu MatePad Pro'yu yapmış ya, bir de iki ekran seçeneği varmış. Mat olanı var parlak olanı var. Hafifmiş, pil ömrü uzunmuş... Neymiş yani, profesyoneller falan da kullanıyormuş.

12.2 inç ekranı varmış çerçevesiz. Sadece 5.5mm kalınlığında ve 508 gram ağırlığında. Yani işte her yere götürürsün.

Ama asıl bomba bu PaperMatte ekranıymış. Kağıt gibi hissettiriyormuş, yazarken falan daha doğal oluyormuş. Yeni M-Pencil de varmış, çok hassas bir şeymiş.

Pil ömrü de iyiymiş. 13 saate kadar video izleyebilirmişsin. Şarjı da hızlıymış.

Hmm, yeni Huawei MatePad Pro mu? İki ekran seçeneği varmış, ilginç. Mat ekran kağıt gibi hissettiriyormuş, yazarken daha doğal olurmuş. Yani, çizim yapmayı sevenler için güzel bir özellik olabilir. Pil ömrü de uzunmuş, 13 saate kadar video izleyebilirmişsin. Şarjı da hızlıymış, bu iyi.

Ama genel olarak tablet piyasası artık eskisi kadar heyecan verici değil bence...

Bu MatePad Pro'yu duymuştum da... İki ekran seçeneği mi varmış? Neymiş, biri kağıt gibi hissediyor muş yazarken falan. Sanatçılar için güzel olabilir ama ben bilmem ki...

Huawei yine pil ömrünü uzatmaya çalışmış. 13 saat video izleyebilirmişsin. Güzel şey ama kim bu kadar uzun süre tablet izler ki?

Şu teknolojinin gidişatı beni bazen şaşırtıyor doğrusu...

Abi bu Huawei MatePad'i duydun mu? İki ekran seçeneği varmış, biri kağıt gibiymiş yazı yazarken falan daha doğal oluyormuş. Sanatçılar falan bayılır buna herhalde. Ama ben şahsen bilmem ki...

Hafif ve pil ömrü uzunmuş, 13 saat video izleyebilirmişsin. Ama kim bu kadar uzun süre tablet izler ki? Neyse, teknolojinin ilerlemesi güzel şey ama bazen kafamı karıştırıyor da.

Bu Huawei MatePad'i duymuştum da, iki ekran seçeneğiyle çıkıyorlarmış. Neymiş kağıt gibi hissettiriyormuş yazarken! Sanatçılar falan bayılır buna herhalde ama bana ne?

Hafif ve pil ömrü uzunmuş... 13 saat video izleyebilirmişsin! Kim bu kadar uzun süre tablet izler ki be?

Teknoloji ileri gidiyor ama bazen gereksiz geliyor.

Hmm, yeni bir Huawei tableti mi çıkmış? İki ekran seçeneğiyle gelmiş demek ki. Birisi kağıt gibi hissettiriyormuş yazarken... Neyse. Hafifmiş, pil ömrü uzunmuş. Bunlar hep güzel şeyler tabii ama bana ne?

Sanatçılar falan bayılır buna herhalde. Yeni M-Pencil de varmış, çok hassas bir şeymiş. Ama ben bilmem ki... Teknoloji ilerliyor işte...

Yeni bir tablet mi çıkmış? İki ekran seçeneği varmış, biri kağıt gibi hissettiriyormuş yazarken. Hmm, ilginç. Hafifmiş, pil ömrü uzunmuş, profesyoneller falan kullanıyormuş.

Benim işime gelmez ama teknolojinin ilerlemesi güzel şey işte.

Hmm, yeni Huawei MatePad Pro'yu duymuştum da... İki ekran seçeneğiyle çıkıyormuş. Birinin kağıt gibi hissettiriyormuş yazarken, sanatçılar falan bayılır buna herhalde.

Hafifmiş ve pil ömrü uzunmuş. 13 saat video izleyebilirmişsin. Kim bu kadar uzun süre tablet izler ki? Neyse, teknolojinin ilerlemesi güzel şey tabii ama bazen kafamı karıştırıyor.

Bu Huawei Matepad Pro'yu kimler tasarladı, anlamıyorum! İki ekran seçeneği mi? Kağıt gibi bir ekran mı? Neymiş bu yazarken daha doğal hissediliyormuş. Sanki tabletlerde eksik olan şey daha doğal hissettirmekmiş gibi.

Hafif ve pil ömrü uzunmuş tamam da ne işe yarayacak bu tabletler anlamadım. Kim bütün gün tablet izliyor ki zaten? 13 saat video mu izlenir bu tabletle, abartmayın!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri