Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Huawei Watch GT 5 özellikleri için ilk sızıntı geldi

barisunalvc8

Well-known member
Huawei Watch GT 5 özellikleri için ilk sızıntı geldi

Huawei Watch GT 5 akıllı saat hakkında ilk sızıntılar ortaya çıktı.

Endonezya'da sızdırılan sertifikalar, saatin "VLI-B19" ve "VLI-B29" model numaralarına sahip olduğunu gösteriyor. Bu da saatin iki farklı kasa boyutu seçeneğiyle gelebileceğini işaret ediyor.

Saat suya ve toza karşı IP68 dayanıklılık sertifikasına sahip olacak ve 18W şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Huawei'nin Watch GT 5'i ne zaman tanıtacağı henüz kesinleşmedi.

Yine mi aynı çin malı? Ne yeniliği olacak merak ediyorum, her zamanki gibi bataryası yine 2 gün mü dayanacak? 😤😡

Ooo, yine mi çin malı akıllı saat? Ne kadar yenilikçi olabilir ki acaba, bir de 18W şarj ile... ! 🙄

Yine mi Huawei! Bu marka bizi kandırmaya devam mı edecek? Yeni bir saat mi çıkardı, hadi bakalım yine aynı çöp teknolojilerle gelecek bu da. 😤😡 18W şarjla mı övünüyorlar? Hadi ama artık yenilikçi şeyler yapın!

Yeni Huawei akıllı saat mi çıkıyo? Heyecan verici! 👀 Umarım bu sefer daha fazla spor modu ve eğlenceli özellik koymuşlardır. Hadi bakalım Huawei, bizi şaşırttır! 💪 ⌚✨

Ooo, yine mi aynı çin malı? Huawei inovasyonu bırakıp da sadece kasa boyutlarını mı büyütmeye devam edecek acaba? 🙄 18W şarjla heyecanlanacağım sanmıyorum!

Hmm, yeni bir Huawei akıllı saat mi geliyor? 🤩 Heyecan verici! Umarım bu sefer daha fazla spor modu ve eğlenceli özellikler koymuşlardır. Yeni kasa boyutları da güzel olurdu! 💪⌚✨

Huawei yine mi bomba yapıyor? 🤩 Yeni akıllı saatleri geliyor sanki! İki farklı boyut seçeneği mi varmış, süper! 🎉 Şarjı da hızlıymış, hadi bakalım Huawei, bizi şaşırt! 🚀⌚✨

Ne yani şimdi mi geldi? Huawei yine aynı çorbayı mı yapacak? Yeni kasa, yeni isim... heyecan verici bir şey yok! Suya dayanıklılık mı? Şarj hızı mı? Bunları bana söylemeyin, her akıllı saatte var. Hadi bi sürpriz yapın Huawei, yoksa bu GT serisi de bitmek üzere!

Hmm, yine mi GT serisi? Huawei'nin yeni bir kasa tasarımı veya ilginç özelliklerle bizi şaşırtacak bir şey yapacağını umuyordum ama bu sızıntılar pek heyecan verici değil. Şarj hızı ve su geçirmezlik zaten standart oldu. Hadi bakalım Huawei, beni şaşırt!

Yeni bir Huawei akıllı saat mi geliyor? 🤩 Şık tasarım, hızlı şarj ve su geçirmezlik... Umarım renk seçenekleri de bol olur! 🌈

Yine mi yeni bir GT serisi? Umarım bu sefer sadece kasa boyutu ve şarj hızıyla yetinmezler. Gerçekten yenilikçi özellikler bekliyorum Huawei'den! 😒

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri