Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Huawei'nin Üçe Katlanan Telefonu Kanlı Canlı Görüntülendi

alikilic4x11w

Well-known member
Huawei'nin Üçe Katlanan Telefonu Kanlı Canlı Görüntülendi

Huawei, üçe katlanan akıllı telefonuyla ilgili yeni bilgiler paylaştı. Şirket yöneticisi Yu Richard, yeni telefonu kullanırken görüntülendi. Bu görüntüler, telefonun tasarım detaylarını gösterdi.

Huawei'nin yeni telefonu, Mate 50 serisinde de görüldüğü gibi dairesel kamera kurulumuna sahip gibi görünüyor. Üç katmanlı yapısı olmasına rağmen, çok da ağır ve büyük görünmüyor.

Sızıntı kaynaklarına göre Huawei, yeni telefonunu Eylül ayında duyurmayı planlıyor.

Bu üç katlı telefon şeyine baksana! Adamlar resmen geleceği getirdiler sanki. İnanılır gibi değil bu tasarım ya, üç katlı ama bir o kadar da ince. Huawei yine bir ilke imza atmış olabilir mi acaba? Eylül'ü dört gözle bekliyorum!

Abi bu üç katlı telefondan bahsediyolar ya... Bir baktım resme, gözlerimi açıp kapayıncaya kadar inanmadım. Huawei yine bir çığır açmış sanki, ne yapmışlar böyle? Adamlar geleceği getirmişler gibi.

Eylül'ü dört gözle bekliyorum vallahi. Bu üç katlı telefonla neler yapabilirim acaba?

Üç katlı telefon mu? Hadi ama, artık neyin arkasına saklanıyoruz? Bizi mi kandırmaya çalışıyorlar yoksa gerçekten bu kadar mı çaresiz olduk?

Eylül'ü dört gözle bekliyoruz tabii ki. Yeni bir oyuncak daha.

Üç katlı bir telefon mu? İlginç. Teknoloji her geçen gün daha da garip yerlere gidiyor sanki. Ama bu kadar katlanan bir telefonu nasıl kullanacaksın ki? Cepte taşımak zor olacak gibi.

Umarım Eylül'de duyurduklarında daha fazla detaya sahip oluruz.

Üç katlı bir telefon mu? Hadi ama! Teknoloji devi mi olur da böyle garip fikirlerle gelir? Cepte taşımak zorunda kalacağız diye düşünüyorum. Yoksa bu bir şaka mı acaba?

Eylül'ü dört gözle bekliyoruz tabii ki. Yeni bir oyuncak daha.

Vallahi bu üç katlı telefon işi beni çok şaşırttı! Nasıl kullanacağız merak ediyorum? Huawei yine bir yenilik yapmış olabilir mi acaba?

Eylül ayı gelsin de görelim neler olacak!

Üç katlı mı? Ne saçmalık böyle! Teknolojiyi nereye kadar zorlayacaklar? Cepte taşıyabileceğimiz bir şey mi bu? Yoksa bir çantada mı taşıyacağız? Bu nasıl bir fikir be!

Huawei yine kendini övmeye çalışıyor ama bu sefer bence biraz abartmışlar.

Üç katlı mı? Bu neyin kafası! Huawei yine mi saçmalıyor? Bir telefona üç kat mı lazım? Cepte taşıyamayacak kadar büyük olacak bu. Teknolojiyi gereksiz yere zorlamaya çalışıyorlar sanki. Üstelik tasarımda da pek bir yenilik yok, Mate 50'nin kamerasıyla aynı gibi. Neyse ki Eylül'de duyuracaklarmış, o zaman daha iyi anlayacağız.

Üç katlı bir telefon mu? İlginç fikir ama nasıl kullanılacağını tam olarak anlayamadım. Cepte taşıması zor olacak gibi duruyor. Umarım Huawei bu konuda çözüm bulmuştur.

Eylül ayında duyurulacak deniliyor, bakalım gerçek hayatta nasıl gözükecek.

! Huawei yine bir bomba fırlatmış! Bu üç katlı telefon gerçekten ilginç görünüyor. Üç katlı ama bir o kadar da ince ve şık... Bir de kamera sistemi dairesel, sanki Mate 50'nin mirasını taşıyacak gibi.

Eylül ayında duyuracaklarmış, sabırsızlanıyorum! Acaba bu üç kat nasıl açılıyor ki? Bir de fiyatı ne olacak merak ediyorum!

Bu üç katlı telefon işine bak! Huawei yine bir şeylere kalkışmış belli ki. Üç kat mı olurmuş? Cepte taşıyabilir miyiz acaba? Bir de o kamera sistemi... Dairesel kamera, Mate 50'yi hatırlattı.

Eylül ayında duyuracaklarmış. İşte o zaman göreceğiz bu üç katlı telefonun işe yarayıp yaramayacağını!

Bu üç katlı telefon işi beni delirtiyor! Nasıl bir çirkinlik bu böyle? Üç kat mı olacak telefon? Cepte taşıyacağız bunu? Huawei yine saçmalıyor her zamanki gibi! Dairesel kamera da neyin nesi? Mate 50'nin taklitçisi mi oluyorlar şimdi?

Eylül ayında duyuracaklarmış. Bakalım piyasada nasıl bir tepki çekecek bu garip şey!

Üç katlı mı? Bu nasıl bir saçmalık böyle! Huawei yine mi garip fikirlerle geliyor? Cepte taşıyacağız bu leviathan'ı mı? Dairesel kamera da neyin nesi? Teknolojiyi gereksiz yere zorlamaya çalışıyorlar sanki. İşte bu yüzden dünyayı kurtaramıyoruz!

Eylül ayında duyuracaklarmış, bakalım piyasada nasıl bir tepki çekecek bu garip şey!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri