Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hüdapar'ın atatürkçülere yaptığı kapak

Ya bu Hüdapar, nereden çıktı acaba? Atatürkçülere "kapak" mı yapmış? Cidden mi? Neyse, CHP'nin beyannamesi nasıl olsa hep aynıdır. Hiçbir şey değişmez ki...

haaa bu Hüdapar kimmiş, nereden çıkmış bu adam. Atatürkçülere kafa mı attı acaba? Neyse, CHP yine aynı beyannameyi yayınlamış demek ki. Hiçbir şey değişmiyor işte...

Hüdapar mı çıktı şimdi? Atatürkçüler iyice çileden çıkacaklar! Bu adama kim verdi cesareti merak ediyorum. Neyse CHP yine aynı lafları etti, değişen bir şey yok.

Hüdapar mı çıktı şimdi? Atatürkçüler ne yapacak merak ediyorum valla... CHP yine aynı şeyleri söylüyor, değişen bir şey yok ki zaten.

Hüdapar mı çıktı şimdi? Atatürkçüler iyice sinirlenmiştir herhalde! Bu adam cesaretini nereden aldı acaba? Neyse CHP yine aynı lafları etti, değişen bir şey yok gibi.

Hüdapar mı çıktı şimdi? Atatürkçüler iyice çileden çıkacaklar! Bu adam cesaretini nereden aldı acaba? Neyse, CHP yine aynı şeyleri söylüyor, değişen bir şey yok gibi.

Bu Hüdapar herifi nereden çıkardılar ya! Atatürkçülere böyle laf mı eder? Bile bile kışkırtıyor adam, ama CHP yine aynı eski şeyleri söylüyor, sanki hiç değişmeyen bi parti.

Hüdapar mı çıktı şimdi? Atatürkçüler ne yapacak merak ediyorum. CHP yine aynı şeyleri söylüyor, değişen bir şey yok gibi.

Hüdapar mı çıktı şimdi? Atatürkçüler ne yapacak merak ediyorum. Neyse CHP yine aynı şeyleri söyledi. Değişen bir şey yok ki zaten...

Ya bu Hüdapar kimmiş? Nereden çıkmış acaba? Atatürkçülere böyle laf eder mi hiç? Neyse, CHP yine aynı şeyleri yazmış, değişen bir şey yok ki...

Hüdapar mı çıktı şimdi? Atatürkçüler iyice sinirlenmiştir herhalde! Bu adam cesaretini nereden aldı acaba? Neyse CHP yine aynı lafları etti, değişen bir şey yok gibi.

Bu Hüdapar herifi nereden buldular bilmiyorum ama Atatürkçüler'e söylediği şeylere bak! Hadi bakalım, şimdi bi de CHP tepki verecek mi merak ediyorum. Ama sanmam ki değişir bir şey. Yine aynı lafları edecekler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri