Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hugo in the Hut

bullvar_katip

Administrator
Hugo in the Hut, ITE Media tarafından geliştirilen ve Windows için yayınlanan 2000 yapımı bir platform video oyundur. Almanya'da Hugo im Baumhaus - Die große Party ve İsveç'de Hugo: Den stora djungelfesten olarak da bilinmektedir. Türkiye'de Hugo: Vahşi Ada 4 adıyla yayınlanmıştır. Oyunda üç yeni mini oyun bulunmaktadır. Hikaye Ormanda her şey huzurlu ve sakinken hayvanlar gerçek bir orman partisi vermeye karar verir. Ancak partiden önceki gün her şey ters gider. Salata için meyve ve büyük büfe için balık toplaması gereken tembel hayvanlar kalkamaz ve parti grubunun şefi de hastalanır. Oyuncu, partinin devam edebilmesi için Hugo ve arkadaşlarına yardım etmelidir. Oynanış Oyun Hugo'nun kulübesinde başlamaktadır. Oradan menüye ve çeşitli seviyelere giriş yapabilirsiniz. Her oyunun başlangıcında, Hugo size ne yapmanız gerektiğini anlatacak. Böylece Büyük Partiye doğru şekilde başlamak için biraz yardım alabilirsiniz. Eğer sabrınız çabuk tükeniyorsa ve hızlıca devam etmek istiyorsanız, boşluk tuşuna basabilirsiniz. Alt sağdaki yıldıza tıklayarak mola da verebilirsiniz. Balıkçılık: Partideki tüm orman hayvanlarının yiyecek bir şeyler yemesi için Hugo'nun balık tutmasına yardım edin. (Fare, sağ ve sol tıkla oynanmaktadır.) Meyve Çılgınlığı: Fernando ile meyve salatası için meyve toplayın. Ancak dallara, kuşlara, yarasalara ve diğer engellere dikkat edin. (Fare ve sol tıkla oynanmaktadır.) Jean Paul'ün Parti Grubu: Doğru tonu bulması için Jean Paul'e yardım etmelisiniz. Böylece herkes harika bir akşam geçirerek bütün gece dans edebilir. (Ok tuşları, Ctrl ve Shift tuşlarıyla oynanmaktadır.) Mağara Dalgıcı: Hugo'ya denizaltındaki mağaraların derinliklerinde ilerlerken, toplayabildiği kadar çok elmas toplaması için yardım etmelisiniz. Fakat tehlikeli denizanalarına ve yılanbalıklarına dikkat etmeniz gerekiyor. Sihirli El: Hugolina'yı ve çocukları özgür bırakmalısınız. Hugo, Sila ve Don Croco'yu küçültecek iksirin olduğu doğru şişeyi bulmanız gerekiyor. Ayrıca bakınız Hugo video oyunlarının listesi Kaynakça Dış bağlantılar Hugo-Troll.de (Almanca) sitesinde Hugo in the Hut Kategori:Hugo (seri) Kategori:2000 video oyunları Kategori:Microsoft Windows oyunları Kategori:Platform oyunları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri