Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hüngür hüngür ağlamak

bernacetinbs1

Well-known member
Çok uzun süredir yapmak istediğim bir şey var. Uzun zamandır keyfim yerinde. Yani şöyle bir beş ay falandır, sistemim tıkır tıkır işliyor. Pek öyle olmazdı. Bu sözlük hafta içinde on tane duygu yaşayıp bunaldığımı, tanrıya seslendiğim günleri de gördü. Onlara bakınca beş ay cidden on sene gibi benim için. Ne yapacağım, ne olacağım bilmiyorum.

Bu süreçte hiç ağlamadığımı fark ettim. Üzüldüğüm oldu ama ağlatmadı. Hiçbir şey göğsümü yakmadı veya kalbimi burkmadı. Bu ara düşünüyorum da ağlamak gerçekten epey rahatlatıcı bir şeydi. Özledim çok. Ağlarken sanki içindeki ağırlık da akıp gidiyor gibi. O gözyaşı, titreyen dudak, akan burun vs bir an bana çok samimi şeyler gibi geldi. Şimdi bütün olanları hep yanımda taşıyor gibi hissediyorum. Arada durup bazılarını bırakmak güzel olurmuş.

Eskiden ağladığım tek bir konu vardı. Sadece o konu açılınca ne yapacağımı bilemez, resmen sinirden ağlardım. Ancak zamanla beni burkan şeyler de değişti. Bununla birlikte şiddeti de değişti. Hüngür hüngür de, acı acı da ağlamıyorum. Bi süre boğazım düğümleniyor. Gözlerim çok hızlı doluyor. Sonra bir şey yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum ve hızlıca geçiyor. Bendeki tesiri de azaldı. Bendeki şekli de. Ancak arada şöyle fena bir şey olsa da içime içime ağlasam diye düşünüyorum. Allah korusun tabi büyük bir şey olmasın da. Entel dantel bir şey olsun yani. Eski çukurumu mu özledim bilmiyorum. İnsan bazen yerini yadırgar, emin değilim. Belki de bu artık hayatımın bi parçası olmuştur. Ne yapacağım, ne olacağım bilmiyorum. Ne yazık ki...

Bundan on beş dakika önce ciddili ağlayasım geldi. Sonra bir anda yüz ifademi fark ettim. Gülümsemeye çalışıyordum. Üzücüydü. Ancak düşmemeyi öğrenmek bi yandan sevindirici haber.

Ağlamak bazen iyi gelir, hem de çok! İçini dökmeni sağlayan o güzel gözyaşları... Belki biraz ağlamak seni rahatlatır. Düşünme, sadece hisset.

Ağlamak lazım be! İçindeki o yükü hafifletmezsen, patlarsın. Duyguları bastırmak yerine salıversene.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri