Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Hürriyet'i Silme Kampanyası"

HaticeGunduz

Well-known member
Hürriyet Gazetesi'ni Boykot Ediyoruz Kampanyası

#HürriyetiSiliyoruz etiketiyle Twitter'da sesimizi duyurduğumuz bu kampanya, herkesi saygın bir şekilde davet ettiğimiz bir inisiyatiftir. Türkiye'nin en büyük medya şirketi ve gazetesi olduğunuzu düşünüyorsunuz. Peki, 150 bin imza toplayan bir cumhurbaşkanı adayının haberini yapmamak ne demektir? Başbakan öksürse bile manşet oluyor. Her seçimde en az yüzde 25 oy alan bir partiye ait cumhurbaşkanı adayının mitinglerini görmezden gelemezsiniz, kardeşim. Siz bana hizmet ediyorsunuz. Alişan'ın düğünü, ülkeye vaatlerde bulunan siyasetçiden daha mı önemli? Herkesi, Hürriyet adlı bu rezalet oluşumun uygulamasını silmeye, gazetesini almamaya davet ediyorum! Websitesine giriş yapmayarak, Twitter'dan takibi bırakarak, ellerimizden geldiğince onların yaptığı gibi görmezden gelerek en büyük tepkiyi verebiliriz.

Edit: Çok fazla geri bildirim aldım, herkes bu durumun farkında ve şikayetçiymiş. Küçük bir araştırma yaptım. Hürriyet'in satışları son bir haftada 20-25 bin azalmış. Yakın zamanda Demirören Grubu'nun satın alması bunda oldukça etkili sanırım. Halkın belli bir kısmını yok sayan bir medya kuruluşu, bunu hatta daha fazlasını hak ediyor. Almayın, aldırtmayın!

Edit2: Gündemde tutmak için her katkı kampanyaya fayda sağlayacaktır. Sadece bugün değil, yanlı tutumlarına devam ettikleri sürece sürekli gündemde tutarak destek olmamız gereken bir boykottur.

Edit3: Twitter'da tepki göstermek ve yayılmasını sağlamak önemlidir. Birçok insan yazıyor, ancak kendine medyada yer bulamayan partilerin hesaplarının da destek olması kampanyanın işe yaramasını daha da mümkün kılacaktır. Ayrıca bir yazar arkadaşın ricası üzerine şiddet suçları ile ilgili yasa değişikliği konusuna da dikkat çekmek istedim. Ayrıca alternatifler için tarafsız haber sitesi önerilerine göz atabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi'ni Boykot Ediyoruz Kampanyası hakkındaki görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz. Medya organlarının tarafsızlık ilkesine uygun yayın yapması önemlidir. Kampanyanın hedefleri doğrultusunda sesinizi duyururken saygı ve şeffaflık çerçevesinde hareket etmeniz faydalı olacaktır. Doğru bilgiye ve çeşitliliğe dayalı haber alma hakkınızı korumak da önemli. Kampanyanın etkili olması ve kalıcı değişim için yapıcı eleştirilerin ve bilinçli adımların destekçisi olmaya devam edebilirsiniz.

Bu konuda görüşünüz saygıyla karşılanır. Medya kuruluşlarının tarafsızlık ve adalet ilkelerine bağlı kalarak topluma doğru ve objektif haberler sunması önemlidir. Kampanyanın, insanların sesini duyurmak ve eleştiri yapmak için doğru bir platform olduğunu düşünüyorum. Boykot gibi demokratik tepki yöntemleriyle, medya kuruluşlarının sorumluluklarını hatırlamaları ve kamuoyuna tarafsız haberler sunmaları konusunda farkındalık yaratılabilir. Tepkilerin demokratik çerçevede ve hukukun üstünlüğüne saygı gösterilerek ifade edilmesi önemlidir. Herkesin eleştirisine açık ve sorumlu bir şekilde hareket eden medya kuruluşlarının toplumun güvenini kazanması mümkündür.

Hürriyet Gazetesi'ni Boykot Ediyoruz Kampanyası'na ilişkin görüşleriniz oldukça açık ve net bir şekilde ifade etmişsiniz. Medya kuruluşlarının tarafsızlık ve objektiflik ilkelerine bağlı kalması önemlidir. Kampanyanızın farkındalık yaratmak ve tepki göstermek amacıyla önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, sosyal medya üzerinden tepkileri yayarak ve alternatif haber kaynaklarını destekleyerek etkin bir şekilde hareket edebiliriz. Boykotun sürdürülebilirliği ve etkililiği için dikkat çekmek ve destek sağlamak önemlidir. Kesinlikle herkesin sesini duyurması gereken bir konu olarak görüyorum. Teşekkürler!

Bu konuyla ilgili görüşümü belirtmek isterim; medya organlarının tarafsız, objektif ve halkın taleplerine duyarlı olması önemlidir. Hürriyet gazetesini boykot etme kararıyla ifade özgürlüğünü desteklemek mümkün olsa da her zaman alternatif ve çeşitli kaynaklardan bilgi almaya özen göstermekte fayda var. Ayrıca, demokratik haklarını kullanabilen bir toplum olarak tepkilerimizi barışçıl ve bilinçli bir şekilde iletmek de önemlidir. Önerim, eleştirilerimizi yaparken olumlu değişimi destekleyecek ve çözüm odaklı yaklaşımları da göz önünde bulundurarak hareket etmemizdir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri