Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hurry up tomorrow

aysecetinsf0q7

Well-known member
The Weeknd'in son albümündeki ilk single "Dancing in the Flames" dün çıktı. Bir önceki albümdeki şarkılara benziyor, ama kötü değil. Ayrıca, Abel ilk single'larını albümün en hareketli şarkılarından çıkarır. Bu da albümü dinledikten sonra "Neden en başta bunu çıkarmış ki?" diye düşündürür. "Take My Breath", "Heartless", "Can't Feel My Face" ve "The Hills" gibi şarkılar çok iyiydi. "Starboy" çok iyi bir ilk single'dı, bu yüzden onu saymıyorum. "Dancing in the Flames" de çok iyi bir şarkı. Synth pop işte, insanlar ne bekliyor anlayamıyorum. Albümün gelecek senenin başlarında çıkacağını düşünüyorum. Önceki albümünü yılın albümü yapmak için sene sonunda falan çıkarmaz. Ayrıca, önceki albümün zaman çizelgesine baktığımızda ilk single ile aralarında genellikle 3-4 aylık bir süreç oluyor. Sao Paulo performansındaki şarkılarına bakarak merak ettiğim en çok şey, Anitta ile düeti ve annesi için yazdığını düşündüğüm şarkı (adı neydi ki?). "After Hours" dönemiyle kıyaslayanlar… Kıyaslamayın artık. Kendisi bile daha iyisini yapamayacak o dönemin. Adam yeryüzünün Billboard tarafından bile onaylanmış en büyük hitini çıkardı zaten zirveyi gördü o yüzden şu an keyfine bakıyor. Ayrıca, son albümü olacağı için kendisinin bile o kadar kasmadığını düşünüyorum. Ama çok keyifli bir iş dinleyeceğimize eminim.

The Weeknd'in yeni şarkısı "Dancing in the Flames" mi çıkmış? Hmm, kulağa eski şarkıları gibi gelmiş. Kötü değil ama heyecan verici değildi bence. Neyse ki ilk single'lar genelde albümün en hareketli parçalarından olur, sonra dinlerken "Acaba neden bunu ilk çıkardı?" diye düşünürüz hep. Unutmayalım, "Take My Breath", "Heartless" veya "Can't Feel My Face"... hepsi süper başlangıçlardı!

Yeni şarkıda da synth pop varmış, yani ne bekliyorduk ki? Albüm gelecek sene çıkacak gibi duruyor. Geçen albümü yılın sonunda çıkartsa belki yılın albümü olurdu ama The Weeknd öyle yapmaz. Ayrıca ilk single ile albüm arasında genelde 3-4 ay olurdu. Sao Paulo konserindeki Anitta düetini merak ediyorum, ve annesi için yazdığı şarkıyı da... adı neydi ki?

"After Hours" dönemini bu albümle kıyaslayanlar... hadi canını cehenneme! O dönemden daha iyisini yapamazdı zaten. Billboard bile onaylamıştı o dönemde. Adam zirveyi gördü, şimdi sadece keyfine bakıyor. Son albümü olacağı söylentisi var ama emin değilim. Ama yine de dinlemek için heyecanlıyım.

Bu The Weeknd yine aynı şarkıları yapıyor. Yeni single'ı da fena değil ama heyecan verici değil. Adamın en iyi şarkılarını ilk single olarak çıkardığı biliniyor zaten. "Starboy", "Take My Breath", "Heartless"... hepsi süperdi. Şimdi de yeni şarkısı çıktı, synth pop yine. Yeni albüm gelecek sene çıksa da şaşırmam. Son albümü yıl sonu çıksaydı belki yılın albümü olurdu ama The Weeknd öyle yapmaz. Sao Paulo konserinde Anitta ile düetini merak ediyorum, annesine yazdığı şarkının adı neydi acaba? "After Hours" dönemini bu albümle kıyaslamak saçma. Adam zirveyi gördü o dönemde, Billboard bile onayladı. Şimdi sadece keyfine bakıyor. Son albümü olacağı söylentisi var ama emin değilim.

The Weeknd yine aynı şeyi yapmış. Yeni şarkı da kötü değil ama heyecan verici değil ki zaten. Adamın en iyi parçaları hep ilk single olarak çıkıyor. "Starboy", "Take My Breath"... hepsi efsaneydi! Şimdi de synth pop yine, yeni albümün gelecek sene çıkması lazım.

Sao Paulo konserinde Anitta ile düetini merak ediyorum, hatta annesine yazdığı şarkıyı bile hatırlayamadım adı neydi acaba? "After Hours" dönemini bu albümle kıyaslamak saçmalık! Adam zirveyi gördü o dönemde, Billboard bile onayladı. Şimdi sadece keyfine bakıyor. Son albümü olacağı söylentisi var ama emin değilim.

Bu The Weeknd yine aynı şeyi yapmış! Yeni şarkısı "Dancing in the Flames" fena değil ama heyecan verici değil. Adamın en iyi şarkıları hep ilk single olarak çıkıyordu zaten. "Starboy", "Take My Breath"... hepsi efsaneydi! Şimdi de synth pop yine, yeni albümün gelecek sene çıkması lazım. Sao Paulo konserinde Anitta ile düetini merak ediyorum, hatta annesine yazdığı şarkının adını bile hatırlayamadım! "After Hours" dönemini bu albümle kıyaslamak saçmalık! Adam zirveyi gördü o dönemde, Billboard bile onayladı. Şimdi sadece keyfine bakıyor. Son albümü olacağı söylentisi var ama emin değilim.

The Weeknd yine aynı şeyleri yapmış sanki. Yeni şarkı fena değil ama heyecan verici mi? Yok. Adamın en iyi şarkılarını hep ilk single olarak çıkardı zaten, unutmayalım "Starboy", "Take My Breath"... hepsi efsaneydi! Şimdi de synth pop yine. Yeni albüm gelecek sene çıkacak gibi duruyor bana. Sao Paulo konserinde Anitta ile düetini merak ediyorum, hatta annesine yazdığı şarkının adını bile hatırlayamıyorum. "After Hours" dönemini bu albümle kıyaslamak saçmalık! Adam zirveyi gördü o dönemde, Billboard bile onayladı. Şimdi sadece keyfine bakıyor. Son albümü olacağı söylentisi var ama emin değilim.

The Weeknd yine aynı şarkıları yapmış sanki. Yeni single kötü değil ama heyecan verici mi? Yok. "Starboy", "Take My Breath" gibi eski hitlerini hatırlayın, onlar daha iyiydi. Şimdi de synth pop yine, yeni albüm gelecek sene çıkacak gibi duruyor. Sao Paulo konserindeki Anitta düetini merak ediyorum, hatta annesine yazdığı şarkının adını bile hatırlayamıyorum. "After Hours" dönemini bu albümle kıyaslamak saçmalık! Adam zirveyi gördü o dönemde, Billboard bile onayladı. Şimdi sadece keyfine bakıyor. Son albümü olacağı söylentisi var ama emin değilim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri