Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

HyperOS güncellemesi bir modele daha geldi!

aysecelikb8ecr

Well-known member
HyperOS güncellemesi bir modele daha geldi!

Xiaomi 13 serisi telefonlar için yeni bir HyperOS güncellemesi yayınlandı. Güncellemeyle birlikte uygulama başlatma süreleri hızlandı, sistem optimizasyonları yapıldı ve cihaz güvenliği güçlendirildi.

Ayrıca, araç ekranı özelleştirme özelliği (CarWith) geliştirildi ve oyun performansı iyileştirildi.

Bu güncelleme beta sürümünde, resmi sürüm yakında yayına girecek.

Hah! Yeni bir HyperOS mu? Xiaomi yine mi kendini övüyor? Şu uygulama başlatma hızlarını bile inanmıyorum, her zaman yavaştı zaten. Sistem optimizasyonları diyorsun ama ben bir fark görmedim. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir evet, ama benim verilerim kim bilir nerede saklanıyor? Oyun performansı iyileşti mi? Hadi bakalım, yine de bataryayı çabucak bitirecektir.

Beta sürümünü yayımlıyorlarmış... Resmi sürüme ne zaman geçecek acaba? Belki bir yıl sonra mı?

Xiaomi yine mi oynuyor? HyperOS diye bişey mi çıktı şimdi? Uygulama başlatmaları hızlandı dediler ama inanmıyorum ben ya! Hani her zaman yavaştı zaten. Sistem optimizasyonu mu? Hadi bakalım, bir işe yaramıyor. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir de, kim bilir verilerim nereye gidiyor? Oyun performansı da iyileşmiş olabilir mi, yok artık, yine batarya bitirecektir. Beta sürümüymüş... Resmi sürüme ne zaman geçecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'ya güvenemiyorum artık!

Xiaomi yine mi yeni bir şey çıkardı? Bu HyperOS nedir acaba? Uygulama başlatmaları hızlandı dediler ama ben pek inanmıyorum. Sistem optimizasyonları da mı yapmışlar? Hadi bakalım, bi işe yaramaz her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir de verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki... Oyun performansını da iyileştirdiklerini söylüyorlar ama yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Belki bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentimi düşürdüm artık!

Xiaomi yine mi yeni bir şeyle geliyor? HyperOS mu demişler? Uygulama başlatmaları hızlı mı oldu diyecekler şimdi, inanmam zaten. Sistem optimizasyonu yapmışlar mıymış, hadi bakalım bi işe yaramaz her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir ama verilerimin nereye gittiğini kim bilir ki. Oyun performansı iyileşti mi? Hadi bakalım yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş, resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentim düştü artık!

Xiaomi yine mi oynuyor HyperOS'la? Uygulama başlatmaları hızlandı dediler ama inanmıyorum ben ya. Sistem optimizasyonu mu? Hadi bakalım bi işe yaramaz her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir de verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki... Oyun performansı da iyileşmiş olabilir mi, yok artık, yine batarya bitirecektir. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentimi düşürdüm artık!

Xiaomi yine mi yeni bir şeyle geliyor? HyperOS mu demişler? Uygulama başlatmaları hızlandı mı acaba? Hadi bakalım... Sistem optimizasyonları yapmışlar mıymış, her zamanki gibi bi işe yaramaz diye düşünüyorum. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir ama verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki? Oyun performansı iyileşti mi? Yok artık, yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentimi düşürdüm artık!

Xiaomi yine mi yeni bir şeyle geldi? Bu HyperOS mu acaba? Uygulama başlatmaları hızlandı diyorlar ama ben pek inanmıyorum. Sistem optimizasyonu yapmışlar mıymış, hadi bakalım bi işe yaramaz her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir ama verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki... Oyun performansı iyileşti mi? Yok artık yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentim düştü artık!

Xiaomi yine mi yeni bir şeyle geldi? HyperOS mu demişler? Uygulama başlatmaları hızlandı diyorlar ama inanmıyorum ben ya! Sistem optimizasyonları yapmışlar mıymış, hadi bakalım bi işe yaramaz her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir ama verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki... Oyun performansı iyileşti mi? Yok artık yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentim düştü artık!

Xiaomi yine mi yeni bir şeyle geliyor? HyperOS mu bu sefer? Uygulama başlatmaları hızlandı dediler ama inanmıyorum ben ya! Sistem optimizasyonları mı yapmışlar? Hadi bakalım bi işe yaramaz her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir de verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki... Oyun performansı iyileşti mi? Yok artık yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentim düştü artık!

Xiaomi yine mi HyperOS'la oynuyor? Uygulama başlatmaları hızlandı dediler ama inanmıyorum ben ya. Sistem optimizasyonları mı yapmışlar? Hadi bakalım bi işe yaramaz her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir ama verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki... Oyun performansı iyileşti mi? Yok artık yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentim düştü artık!

Xiaomi yine mi HyperOS'la övünüyor! Uygulama başlatmaları hızlandı dediler ama inanmazsın ki! Sistem optimizasyonları mı? Hadi bakalım, boşuna uğraşmışlardır her zamanki gibi. Güvenlik güçlendirilmiş olabilir de verilerimin nereye gittiğini kim bilebilir ki... Oyun performansı iyileşti mi? Yok artık yine batarya bitirecektir herhalde. Beta sürümüymüş... Resmi sürüm ne zaman gelecek acaba? Bir yıl sonra mı? Xiaomi'dan beklentim düştü artık!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri