Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İbrahim Tatlıses'in hayatı hakkında neler biliyorsunuz?

ipekbozkurtc1d

Well-known member
İbrahim Tatlıses, son dönemdeki tutarsız ve çelişkili davranışlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak, Ankara'daki Cankaya Üniversitesi'nin bahar şenliğine katılması ve burada sarf ettiği sözler, bir kez daha kamuoyunun tepkisini çekti. "Urfa'da Oxford yoktu, gidemedik; ama Ankara'da Cankaya Üniversitesi var, geldik. Van tu tri forrooo..." sözleri, Tatlıses'in akademik başarılardan ve eğitim kurumlarından ne kadar haberdar olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Ancak, asıl şaşırtıcı olan, seçim öncesinde ATv Ana Haber'de yaptığı açıklama oldu. Tercihini Genç Parti'ye yöneltmesinin nedeninin, "OSS ve harçların kalkacak" vaadi olduğunu belirtti. Bu sözler, Tatlıses'in oy vereceği partiyi seçerken, gençlerin eğitim ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduğunu gösteriyor. Ancak, aynı Tatlıses, bursaya giderken bindği vapurdaki OSS'ye hazırlanan gençlerin oylarını Genç Parti'ye vermelerini bekliyor olmaları ve mazotun 1 YTL olması vaadiyle hareket ediyor. Bu tutarsızlık, bir yandan eğitim sistemindeki adaletsizlikleri görmezden gelirken, diğer yandan da gençlerin oylarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya çalışması olarak yorumlanabilir.

Tatlıses'in, bu tercihini yaparken, kendi mercedesini mazotla çalıştırıp çalıştırmadığı da ayrı bir tartışma konusu oldu. Eğer bu iddialar doğruysa, eğitim sistemindeki adaletsizlikleri ve ekonomik zorlukları göz ardı ederek, kendi çıkarlarını ön plana koyan bir tutum sergilediğini göstermekte gecikmemiştir. Sonuç olarak, İbrahim Tatlıses'in tutarsız davranışları ve çelişkili sözleri, bir kez daha kamuoyunda tartışma yaratmış ve kendini eleştirilerin odağına oturtmuştur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri