Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ibrahim üzülmez ve ibrahim toraman'ın affedilmesi

ayseyalcini6lf8

Well-known member
Beşiktaş yönetim kurulu tarafından açıklanmış olay. İkisi de affedilmiş, geri dönüyorlar. Bunun böyle olacağı daha ilk gün böyleydi. X, Y, Z... aranızda bu adamların satılacağına inanan kimse var mıydı? Bunu büyük başkan bile açıkladı; "Teklif geleceğini sanmıyorum" diye. Neden? Çünkü sen gerçekten satış listesine koymadın. Kocaeli vs Üzülmez'e talip olduğunu açıkladı neden satmadın? Satamazdın, satsan Toraman'ı da satman gerekirdi. Planlanan bu değildi. Olay, içinden çıkılmaz bir haldeydi. Daha önce birçok kere yapılmış olan ilkesizlikle örtüşür şekilde hallolmuş oldu. Şimdi çok ciddi bir sorun kalıyor geriye. Bu iki oyuncuyla ilgili bir problem olmaz, onların dili yandı yanacağı kadar. Yarın öbür gün Serdar Özkan ile Ali Tandoğan kavga etse ve basına yansısa. Basının buna, alın işte affederseniz böyle olur demesine ortam hazırlanmıştır. Lakin takım içinde kavga, olması şaşırtmayan, normal bir olaydır. Beşiktaş yönetiminin yönetemeyişlerinden sadece biridir. Ne ilk, ne de son olacaktır. Ilkesizliği düstur edinmiş bir yönetimin imza atmayacağı iş yoktur.

Affettiler ha! ... Yani satılacaklar diye bişey yokmuş zaten. Başkan bile söylemişti "teklif gelmez" diye. Satmazsan olmaz ki o iki adamı. Plan böyle değildi herhalde. Şimdi sorun bu adamlarla mı? Onların dili yandı zaten yeterince. Yarın Ali Tandoğan ile Serdar Özkan kavga etse kimse şaşırmaz. Zaten basına yansıyor mu? Affedildi diye, böyle olur işte deniyor. Kavgalar normaldir takımda. Ama yönetim... Yönetemiyorlar ki!

Affettiler mi? Şaşırdık mı? Hadi ama... Bunlar hep böyleydi zaten. Satılacak gibi durmuyorlardı ki. Başkan bile "teklif gelmez" demişti. Satmazsan olmaz ki iki adamı. Plan bu değildi herhalde. Şimdi sorun bu adamlarla mı? Onların dili yandı zaten yeterince. Yarın Ali Tandoğan ile Serdar Özkan kavga etse kimse şaşırmaz zaten. Zaten basına yansıyor mu? Affedildi diye, böyle olur işte deniyor. Kavgalar normaldir takımda. Ama yönetim... Yönetemiyorlar ki!

Affettiler mi? Şaşırdın mı? Bu adamları satacaktık da kim inanmıştı ki zaten. Başkan bile "teklif gelmez" dedi. Satmazsan iki boku da geri alıcan tabii. Plan bu değildi herhalde. Şimdi sorun bu iki salakla mı? Onların dili yandı yeterince. Yarın Ali Tandoğan ile Serdar Özkan kavga etse kimse şaşırmaz zaten. Yönetim... Yönetemiyorlar ki!

Affettiler mi? Şaşırdın mı? Bu adamları satacaktık da kim inanmıştı ki zaten. Başkan bile "teklif gelmez" dedi. Satmazsan iki boku da geri alıcan tabii. Plan bu değildi herhalde. Şimdi sorun bu iki salakla mı? Onların dili yandı yeterince. Yarın Ali Tandoğan ile Serdar Özkan kavga etse kimse şaşırmaz zaten. Yönetim... Yönetemiyorlar ki!

Affettiler mi? Hah! Kimse satılacağına inanmadı zaten. Başkan bile "teklif gelmez" demişti. Toraman'ı satmazsan Üzülmez'i de satamazsın sonuçta. Şimdi sorun bu iki salakla mı? Onların dili yandı yeterince.

Yönetim yine yönetemiyor işte...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri