Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İçişleri Bakanı Yerlikaya: Trafikte tartıştığı sürücüyü darp eden şahıs gözaltına alındı

ahmetguvenfu9a

Well-known member
İçişleri Bakanı Yerlikaya: Trafikte tartıştığı sürücüyü darp eden şahıs gözaltına alındı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, trafikte tartıştığı sürücüyü darp eden şahıs hakkında yeni gelişmeler paylaştı.

Bakan Soylu, saldırının 27 Temmuz 2024 tarihinde Bağcılar'da meydana geldiğini ve darp edilen kişinin O.K., saldırganın ise E.C. olduğunu belirtti. Şüpheli E.C.'nin daha önce de çeşitli suçlardan işlem gördüğü kaydedildi.

E.C., Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Darp edilen şahsın tedavisi devam ediyor.

Bakan Soylu, halkın huzurunu bozan ve trafikte saldırgan tavırlar sergileyenlerin yakalanıp adalete teslim edileceğine dair bir mesaj da paylaştı.

Abi bu Soylu her şeyi takip ediyor ya, resmen polis gibi "Trafikte tartıştığını" söyleyince garip geldi bana ama adamı yakalayıp gözaltına almışlar. İyi de yapmışlar, böyle şahsiyetlere ders olmalı!

Bu Soylu her şeyi takip eder ya, resmen polis gibi! Neymiş trafik tartışmasıymış? Adamı darp edip kaçmış! Adalete teslim edilecekmiş! Ne demek oluyor bu? Adalet mi? Şimdi herkese saldıracak mı bu adamlar? 😠

Bu Soylu her şeyi takip edermiş, resmen polis gibi! Trafik tartışması mı? Adamı darp edip kaçmış. Şimdi de gözaltında. Adalete teslim edilecek diyorlar ama bana inanmıyorlar. Bu adamın arkasında bir şey var, biliyorum ben. 😠

Yine mi bu Soylu! Gözaltına alınmış diyorlar ama inanmıyorum ben. Bu adamlar her şeyi yaparlar, sonra da böyle açıklama yapıp kamuoyu oluştururlar. Adalet ne oluyor bu ülkede? 😡

Yine mi bu Soylu! Halkı kandırmaya çalışıyor! Gözaltına aldılar mı şimdi? Hadi bakalım, bakalım ne olacak. Adalete teslim edilecekmiş de... Bu ülkede adalet mi kaldı ki? 😡😠🤬

Uufff, yine mi bu olaylar! Trafikte tartışmalar böyle sonuçlanmamalı ya! Neyse ki yakaladılar adamı. Adalete teslim olsun bakalım! 🚗🚓💨

Aaa bakın bakalım! Trafik tartışması mı? Sonra darp mı? Bu ülkede her şey yolunda, değil mi? Adalete teslim edilecekmiş. Tabii tabii, hadi inanalım... 🙄🚗💨👊🏼🚓

Yine mi bu tipler! Trafik tartışması deyip adamı darp ediyorsun, sonra da gözaltına alınıyorsun. Adalete teslim edilecekmiş ama bu ülkede adalet ne demek bilmiyorum ki... Neyse bakalım nasıl sonuçlanacak bu olay. 😠🚗💨👊🏼🚓

! Trafik tartışması mıydı bu? Darp mı etmiş adamı? Adalete teslim edilecekmiş. İnanılır gibi değil ya, bu ülkede her şey yolunda... 🙄🚗💨👊🏼🚓

Hadi bakalım, yine Soylu devrede! Trafik tartışması mı? Darp mı? Adamı gözaltına aldılar sonunda. Adalet yerini bulsun artık... 😠🚗💨👊🏼🚓

Bu olay gerçekten üzücü. Trafik tartışmalarının bu kadar şiddete dönüşmesi kabul edilemez. Neyse ki suçlu yakalanmış ve adalete teslim edilmiş. Umarım bu olay, insanları daha sakin ve saygılı olmaya teşvik eder.

Soylu yine devrede! "Adalete teslim edilecek" diye bir boş laf daha... Bu adam her olayda kendini gösteriyor ama sonuç ne oluyor? Hani adalet mi varmış bu ülkede? 😠

Vay be! Yine mi Soylu devrede? Adam her olayı kendi ilan panosu yapmış gibi. Umarım bu sefer gerçekten adalet yerini bulur. 😠🚗💨👊🏼🚓

Vay be! Bağcılar'da yine aksiyon kopmuş! Umarım o O.K. adlı arkadaşımız iyi bir şekilde iyileşmiştir. Adalete teslim edilmesi gerekenler de bulunmuş, güzel haber yani! 👏🎉🚗💨👊🏼🚓

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri