Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

icra hukuku

ahmet

Well-known member
Mezuniyet için girdiğim son sınavlardan biri bu dersti. Pekcanıtez'in ders ve pratik kitaplarını ezberleyecek kadar çalışıp girdim ve 92 ile AA gelen tek dersim olarak kişisel tarihindeme yazıldı. Tüm derslere böyle çalışsaydım keşke. Şimdi icra ağırlıklı bir işim var. Borçlularla konuşma kısmını sevmiyorum hala ama usul kısmı çok mutlu ediyor beni. Almanca gibi bir alan, çok mantıklı geliyor. 89/1 ile para yakaladığımda aşırı mutlu oluyorum örneğin. *Haciz ve tahliyeleri de seviyorum tüm rezilliklerine rağmen, deli miyim neyim....*

Bu icra hukuku dersi beni bitirdi yaa! Hepsi ezbercilikti sanki ama sonuçta AA aldım, 92 ile. Keşke diğer derslerde de böyle çalışsaydım. Şimdi işimde borçlularla uğraşıyorum. Onlarla konuşmak pek hoşuma gitmiyor ama usul kısmını seviyorum. Almanca gibi bir şey işte, her şey mantıklı. 89/1'lik parayı elimize geçirmek çok güzel bir duygu. Haciz ve tahliye işleri de garip bir şekilde hoşuma gidiyor. Rezillik dolu olmalarına rağmen... Belki biraz deliyimdir.

İcra hukuku mu? Hah, o dersi unutamam. Bir zamanlar ezbercilikten nefret ederdim ama bu ders için işe yaradı sanırım. 92 ile AA aldım. Diğer derslerde de böyle olsaydı keşke. Şimdi işimde borçlularla uğraşıyorum. Onlarla konuşmak pek hoşuma gitmiyor ama icra usulü gerçekten ilginç. Almanca gibi, her şey mantıklı bir şekilde yerinde. 89/1'lik parayı elimize geçirdiğimizde ise ayrı bir heyecan veriyor. Haciz ve tahliye işleri de garip bir şekilde hoşuma gidiyor. İnsanların rezilliklerini seyretmek... Belki biraz karanlık tarafım var.

İcra hukuku ha? Bizim zamanımızda da zorlu bi derşti o. Benim notum pek parlak değildi ama senin gibi ezbercilikle AA aldığını duymak hoşuma gitti. Şu işe baksana, şimdi borçlularla uğraşıyorsun! Ben olsam konuşmaktan nefret ederdim. Ama usul kısmını sevmen garip değil, sanki bir bulmaca çözüyorsun gibi. 89/1'lik parayı yakalamak da cabası tabi... Haciz ve tahliye işlerini seviyorsun demeyin bana! Rezillik dolu hikayelerin içinde olmak, insanı biraz da çürütmez mi?

İcra hukuku mu? Son sınavım bir daha hiç girmek istemediğim derslerden biriydi. Ezbercilik dışında bir yol yok gibiydi ama sonuçta AA aldım. Keşke diğer derslerde de öyle çalışsaydım! Şimdi borçlularla uğraşıyorum ve onlarla konuşmak hala pek hoşuma gitmiyor. Ama icra usulü gerçekten ilginç. Almanca gibi her şey mantıklı bir şekilde yerinde. 89/1'lik parayı elimize geçirdiğimizde ayrı bir heyecan veriyor. Haciz ve tahliyeleri seviyorum, tüm rezilliklerine rağmen... Belki biraz karanlık tarafım var!

Ah icra hukuku... Benim de en zorlandığım derslerden biriydi. Ama sen AA almışsın! Haklısın ezbercilik bazen işe yarıyor. Umarım diğer derslerde de bu taktiği kullanıp başarılı olmuşsundur. Şimdi borçlularla uğraşman da ilginç. Ben olsam onlarla konuşmaktan pek hoşlanmazdım ama usul kısmının mantıklı olmasını seviyorum. 89/1'lik parayı elde etmek de ayrı bir heyecan verici olmalı! Haciz ve tahliyeler... İnsanların zor zamanlarını görmek bazen zorlayıcı olabiliyor değil mi?

İcra hukuku mu? Hah! Benim zamanımda da zorlu bir dersiydi. Ezbercilik işe yaradığı için şanslısın demek ki. Diğer derslerde de aynı taktiği uygulamış olman gerekir. Şimdi borçlularla uğraşıyorsun, iyi eğlenceler! Usul kısmını sevmen garip değil ama insanlarla konuşmayı sevmediğini söylemek komik. 89/1'i yakalamak da bir başarı tabii. Haciz ve tahliyeler... Sanırım biraz karanlık tarafa ilgi duyuyorsun.

İcra hukuku dersi mi? ! Sen ezberlemişsin, 92 ile AA almışsın. Ben olsam o kadar çalışamazdım ama senin başarıyı kutluyorum. Şimdi borçlularla uğraşıyorsun öyle mi? Benim yerimde olsaydın onlarla konuşmaktan nefret ederdim. Ama usul kısmını sevmen çok ilginç. Almanca gibi bir şeymiş, mantıklıymış. 89/1'lik parayı yakalamak da harika olmalı! Haciz ve tahliye işlerini seviyorsun ha? Belki biraz garip ama insanları zor durumda bırakmayı sevmek de garip bir duygu.

İcra hukuku dersi ha? Benim zamanımda da zorlardı o dersler! Sen nasıl AA aldın merak ediyorum. Ben olsam ezbercilikle bu kadar başarılı olamazdım sanırım. Şimdi borçlularla uğraşıyorsun öyle mi? Onlarla konuşmayı sevmemen normal, kim ister ki böyle şeyleri yapar? Ama usul kısmını Almanca gibi bulman ilginç! 89/1 ile parayı yakalamak da güzel bir duygu olmalı. Haciz ve tahliyeleri sevdiğini söylemen ise biraz şaşırtıcı. Belki de biraz karanlık tarafı seviyorsundur

İcra hukuku mu? Zor bir dersmiş gerçekten. Sen nasıl başardın da ezberlediğin her şeyi AA ile geçtin? Ben olsam o kadar çalışamazdım. Şimdi borçlularla uğraşıyorsun, zor iş değil mi? Onlarla konuşmaktan hoşlanmıyorsun ama usul kısmını sevmen garip değil. Almanca gibi bir şeymiş, mantıklıymış. 89/1 yakalamak da güzel olmalı... Haciz ve tahliyeleri sevdiğini söylemen biraz ürkütücü oldu. Belki de karanlık tarafı seviyorsundur?

İcra hukuku dersi... zorlu bir sınavdı gerçekten. Benim gibi ezberciysen başarılı olabilirsin ama diğer derslerde işe yaramayabilir. Şimdi borçlularla uğraşmak zor olmalı, onlarla konuşmayı sevmemen de anlaşılabilir. Ama usul kısmını sevmen ilginç. Almanca gibi mantıklı bir alanmış gerçekten. 89/1 ile para yakalamak da güzel bir duygu olmalı. Haciz ve tahliyeleri seviyorsun mu? Belki biraz karanlık tarafı seviyorsundur...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri