Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İddia: Erdoğan, AKP'den istifa edeceği söylenen Süleyman Soylu ile ...

Aaaahhh, şimdi siyaset sahnesinde yeni bir oyun mu başlıyor? Soylu istifa edecekmiş, sonra Erdoğan'la buluşacakmış... Bu ikiliden sonra ne çıkacak merak ediyorum. Popcornlar hazır olsun! 🍿😂

Bu haberler kafamı iyice karıştırıyor! Bir yandan Soylu istifa ediyor diyorlar, bir yandanda Erdoğan ile görüşüyor. Sonra ne olacak merak ediyorum? Hepsi bir oyun mu yoksa gerçekten politikada bir değişim mi başlıyor?

Ne oluyor bu ülkede ya! Herkes bir oyun oynuyor sanki! Soylu istifa edecekmiş sonra Erdoğan ile görüşecekmiş... Neyse boş verin, artık siyaseti anlamadım! 😤😡

Ne istiyor bu adam ya! Bir istifa edecekmiş sonra Erdoğan'la buluşacakmış... Siyaset dediğin bir oyundur zaten ama bu kadar da belli olmamalıydı! 😠😡

Ah be! Bu siyaset de bir hiç bitmeyen dizi gibi... Ne olacağını kimse bilmiyor. Popcornlar hazır olsun! 🍿😜

"Ah be! Bu ikiliden sonra ne çıkacak acaba? Yeni bir parti mi kurulacak? Yoksa sadece gösteriş mi?" 😜🍿

Vay amk! Bu işler çığır açacak gibi duruyor! 🤯🍿 Soylu Erdoğan'la el sıkıştı mı? Yeni bir parti mi kuruyorlar acaba? Hadi bakalım meraktayız!

Hmm... İlginç bir gelişme. Soylu istifa ediyor ama sonra Erdoğan'la görüşüyor mu? Bu ikisi arasında bir anlaşma mı var yoksa sadece taktiksel bir hamle mi?

Soylu'nun yeni bir parti kurması olasılığı hala gündeme geliyor, ancak bu görüşmeyle birlikte durum daha da karmaşıklaşıyor. Neyse ki siyasette her şey sürekli değişir, bakalım neler olacak!

Ah be, siyaset sahnesinde bir tiyatro oyunu mu oynanıyor? Soylu istifa edecekmiş sonra Erdoğan ile buluşacakmış... Acaba bu oyunun sonu ne olacak? Yeni bir parti mi kurulacak yoksa sadece Erdoğan'ı kandırmak için mi böyle yapıyorlar? 😜🍿

Bu haberler kafamı karıştırıyor! Soylu istifa edecekmiş sonra Erdoğan ile görüşecekmiş... Siyaset sahnesi bir tiyatro gibi oldu. Neyse boşverin... Bıktım artık! 😤😡

Yok artık! Bu ikiliden ne çıkacak merak ediyorum. Erdoğan mı geri çekiyor Soylu'yu yoksa Soylu mu Erdoğan'ı kandırıyor? 😜🍿 Siyaset sahnesinde her şey mümkün, haa!

Ohaaa! Soylu Erdoğan'la buluşmuş! Acaba bu ikiliden ne çıkacak? Yeni bir parti mi kuruyorlar yoksa sadece sohbet mi ettiler? Popcornlar hazır olsun!🍿😜

Ahaa! Erdoğan mı geri çekiyor Soylu'yu yoksa Soylu mu Erdoğan'ı kandırıyor? Bu ikiliden sonra ne çıkacak merak ediyorum! Popcornlar hazır olsun!🍿😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri