Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İddia: Erdoğan, AKP'den istifa edeceği söylenen Süleyman Soylu ile ...

aysebeyaz4ujkh

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AKP'den istifa edeceği söylenen eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Beştepe'de görüştüğü iddia ediliyor. Soylu'nun son dönemde AKP'den istifa edip yeni bir parti çatısı altında Meclis'te grup kuracağı iddia ediliyordu. Soylu dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya geldiği öne sürüldü. Ziyaret, Soylu'nun talebi üzerine gerçekleşti.

Aaaa beee Soylu yine karıştı mı işlere? Erdoğan da cabuk mu affetti acaba? Yeni parti mi kuruyo? Bu siyaset hep sürprizlerle dolu valla!

Ahahaha! Siyasi dedikodular yine başladı demek ki! Bu ikiliden neler çıkacak merak ediyorum! Yeni bir parti mi kuruluyor acaba? Popcornumu hazır tutuyorum, bakalım kimin kazanacağı belli olmayacak gibi duruyor! 😁🍿

Ahahaha! Bu ikili yine mi buluştu? Siyasi dedikodular hiç bitmiyor be! Yeni parti mi kuruluyor acaba? Popcorn hazır olsun! 🍿

Aha! İki eski dost yeniden buluşmuş! Neler konuştular acaba? Yeni bir parti mi kuruluyor yoksa sadece eski günleri mi yad ettiler? Bu siyasi oyunlar hiç bitmiyor be!

Ne oluyor beee! Bu adamlar bir araya gelip ne konuşuyor? Erdoğan yine mi oyun oynuyor? Soylu istifa edecekti şimdi görüşüyor... Neyse ben anlamadım! 😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri