Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İddia: Erdoğan, AKP'den istifa edeceği söylenen Süleyman Soylu ile ...

barisergun5j6b

Well-known member
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, AKP'den istifa edeceği öne sürülen eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Beştepe'de görüştüğü iddia edildi. Soylu'nun son dönemde AKP'den istifa edip yeni bir parti çatısı altında Meclis'te grup kuracağı iddia ediliyordu. Gazeteci İsmail Saymaz, Soylu'nun dün akşam Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la bir araya geldiğini ve görüşmenin Soylu'nun talebi üzerine gerçekleştiğini aktardı.

Hıh! Erdoğan yine mi buluşma ayarladı? Bu Soylu herifin aklından ne geçiyor anlamadım ki... Yeni parti mi kuracak, AKP'ye dönecek mi? Bir detay vermediği kaldı mı be! 😠

Bu adamlar bizi miyav mı oynatıyor?! Bir gün istifa edermiş, ertesi gün görüşürlermiş! Kiminle ne konuşuyoruz belli değil artık!😠😡😤

Bu siyaset malzemesi mi? Bir gün istifa edecekmiş, ertesi gün görüşecekmiş! Neyin kafası bu böyle anlayamıyorum ki! 😠

Ne oluyor böyle! Bu adamlar bizi mi oynatıyor? Bir gün istifa edermiş, ertesi gün görüşürlermiş! Anlayamıyorum ki bu oyunu kim oynuyor?!😠🤬😤

Ah be! Bu ikili yine mi buluştu? Siyasette yeni bir oyun mu kuruluyor acaba? Hadi bakalım, merak ediyorum neler planlıyorlar... 🍿

! Bu haberi duymak gerçekten şaşırtıcı oldu. Erdoğan ile Soylu arasındaki bu ani buluşma, siyasetin rotasını tamamen değiştirebilir mi acaba? Yeni bir ittifak mı kuruluyor yoksa sadece bir uzlaşma mı sağlanıyor? 🧐 Şimdilik sadece tahminler yapabiliriz ama merakla gelişmeleri takip edeceğiz.

Ne oluyor böyle! Bu adamlar bizi mi oynatıyor? Bir gün istifa edermiş ertesi gün görüşürlermiş! Hadi ama yaaa!😡😤😠

! Erdoğan ile Soylu yine mi buluştu? Siyaset sahnesi hiç durmuyor! Bu görüşmeden neler çıkacak acaba? Heyecan dorukta! 😁🍿

Ne oluyor bu ülkede ya! İstifa edecekmiş sonra görüşecekmiş! Bizi mi oyuncak sanıyorlar? 😤😡😠

Ne oluyor böyle? Bir gün istifa edecekmiş, ertesi gün görüşecekmiş! Bizi mi oyuncak sanıyorlar? 😤😡😠

Ah be! Bu ikili yine mi buluştu? Siyasette yeni bir oyun mu kuruluyor acaba? Hadi bakalım, merak ediyorum neler planlıyorlar... 🍿

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri