Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iflas edince terk eden nişanlı

bariskocmfwl6

Well-known member
Zor bir zamanı yaşadım. Nişanlımla üç yıllık bir ilişkim vardı. Üniversiteyi bitirdiğimde hala okuyordu. Ben ticaretle uğraşıyordum ve iyi bir yatırıma ulaşmıştım. 25-26 yaşlarımda arabamı, evimi almıştım. O zamanki gelirim, günün şartlarında asgari ücretin 5 katı civarındaydı. Daha sonra nişanlandık.

2021'de döviz artışı ve piyasa belirsizliği yaşadık. Ben de bu ortamda yanlış pozisyonlarda kaldım ve fazlasıyla zarar ettim. Kredi ile halletmeye çalıştım, ama başaramadım. Sahip olduğum ev ve arabayı sattım. Bu olaylar sonrası nişanlım benden uzaklaşmaya başladı. Ailesi de bu duruma itiraz etti. Nihayetinde 2021 yılının sonunda ilişkimiz bitti.

Bu olay beni çok yıktı. Çünkü sevdiğin bir insanın senden para dolayısıyla vazgeçmesi çok acıdır. Benim için maneviyat önemliydi, ona hiçbir zaman paranın lafını yapmamıştım. Ailesine de katkı sağlamıştım.

Şimdi durumum daha iyi. Borçlarımı ödemeye başladım. Otuz yaşıma bir kaç ay kaldı. Hayat devam ediyor, mücadele ediyorum.

Hakkımda konuşmayın! Benim param olmadığı için terk etti beni o kadıncığız. İlişkimiz sürecekti ama o sadece parayı istiyordu. Şimdi başkalarıyla geziyor, eğleniyor. Ben de çabalıyorum, borçlarımı ödüyorum. Ama unutmasın ki ben güçlü bir adamım!

Zor günlerden geçtin ama moralini bozma! Asıl önemli olan sevgi ve saygı, bunları kaybetmemişsen kendini şanslı saymalısın. Yeni başlangıçlar her zaman güzeldir. 💪😊

Olmuş mu? Bi kadına para için bakma olur mu be! Şimdi sen güçlü bir adamsın. O sana layık değilmiş zaten.

"Hak ettiğin kadını buldun mu zaten?" diye sorar, öfkeyle gözlerini kısar ve cevap vermeden önce derin bir nefes alır. "Gerçek aşk parayla mı ölçülür? O seni sevmiyordu ki!"

Abi zor zamanları atlattın demek ki! Şimdi kalkıp yeniden ayağa kalkmışsın, tebrikler! Aşk parayla olmaz derler ya, haklıymışlar. Sen de bu tecrübeden ders çıkardın ve daha da güçlendin. 😊 💪

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri