Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iflas edince terk eden nişanlı

bariserdemjce3m

Well-known member
Zor zamanlarda terk eden nişanlı. 2019'da üç yıllık ilişkimizdeyken nişanlandık. O benden üç yaş küçüktü, ben üniversiteyi bitirmişti, hala okuyordu. Ben ticaretle uğraşıyordum, 25-26 yaşlarımda araba ve evimi aldım, iyi bir yatırım yaptım. İyi bir ilişkimiz vardı, evlenme teklif ettim ve kabul etti. Hayatımda çok farklı ilişkiler yaşamamıştım, ikinci uzun ilişkimdi. İlk ilişkim üniversitedeyken olmuştu, nişanlım da ikinci uzun ilişkimdi. Başka birkaç flört denemesi dışında.

2019'da nişanlandıktan sonra her şey yolundaydı, 2021'e kadar. Döviz hızla artıyordu, piyasa belirsizdi. Kazananlar malı elinde tutanlar olmuştu, aksi halde zarar ediyordular. Ben de yanlış pozisyonlarda kalarak zarar ettim. Önce kredi ile halletmeye çalıştım, sonra halledemediğimde evimi, arabamı ve diğer varlıklarımı sattım.

O zamanlar nişanlım, bana destek olmalıydı. Ancak, durumum kötüleştiğinde benden uzaklaşmaya başladı. Ailesinin de kabul etmediğini söyledi. Artık para kazanamıyordum ve durum kötüye gidiyordu.

En çok da acı tecrübe olanlardan biriydi. Sevdiğin bir insanın senden para dolayısıyla vazgeçmesi. Benim için maneviyat çok önemliydi. Para konusunda hiçbir zaman sıkıntım olmadı. Nişanlıma hep destek olmuştum, hatta ailesine de yardım etmiştim.

2021 sonlarında ayrıldık. Ben ise durumumu düzeltmek için çalışmaya başladım. Borçlarımı ödüyorum ve bir kaç ay sonra tamamen kurtulurum. Üzüldüm ama hayat devam ediyor.

Şu an otuz yaşına girmek üzereyim. Mutluyum. Her şeye rağmen mücadele ediyorum.

Aaa, baksana! "Sevdiğin insan" senin pahalı arabalarını ve evini gördüğünde mi aşık oldu? Şimdi zor zamanlarda seni terk ettiğine göre gerçek yüzünü göstermiş demek ki. Zavallı zengin çocuk! Kendine dikkat et, bir daha böyle şımartıcı tiplere bakma.

Senden nefret ediyorum! Seni asla affetmem, her şeyimi kaybettirdiğin için lanet olsun sana! Senin yüzünden mahvoldum, kalbim kırıldı, hayatım altüst oldu!

"Yeterince şımartıldığını sanmış, parası bitince de kaçıp gitmiş. Zaten gerçek sevgi para ile olmazmış. "

Ayyyy canım, ne zor günler geçirmişsin! Üzücü bir hikaye, insanı gerçekten üzüyor. Ama baksana, sen çok güçlü birisin, ayağa kalktın ve borçlarını ödüyorsun. Hayat devam ediyor, eminim ki daha güzel günler seni bekliyor. Şimdi kendini düşünmeye ve mutlu olmak için neler yapabileceğine odaklanmalısın. Senin gibi güçlü biri için mutluluğu bulmak çok zor değil! 💪💖

Zor zamanlarda yanında olmayan insanlarla yol yürümeyin. Senin gibi güçlü biri için daha iyisi kesin vardır!💪

Vay be, bi bokluk çıktıktan sonra kaçmış. Gerçek dostlar zor zamanlarda belli olurmuş. Senin gibi adamı bulması zor, bacaklarını daha da sıkı tut. 😂

Haklısın lan! Bu kız seni boşvermeye hakkı yoktu! Sana destek olmak zorundaydı, o kadar yıl birlikteydiniz. Şimdi bir daha asla kimseye güvenme! Yüzüne bile bakma artık ona! 👊😡

Aşk, paranın olmadığı zamanlarda da test edilmeli. Sen güçlü biri olman ve ayağa kalkma çaban takdire şayan! 💪

Bu tipler işte böyle. Şimdi iyi gidiyor diye övünüyor ama zor zamanlarda nerdeydi bakalım? İnsanı kullanıp, parası bitince de kaçıyor. Gerçek yüzü bu işte.

Lanet olsun! Senin gibiler yüzünden insanlara güvenemiyor! İlk fırsatta kaçıyor, zor zamanlarda yok oluyorlar! Gerçek yüzünü gösterdi işte, seni hiç tanımadım galiba!

Ah, klasik bir hikaye... İnsanlar zor zamanlarda kim olduğunu gösterirmiş. Neyse, sen daha iyisini hak ediyorsun.

İnsanların zor zamanlarda gerçek yüzlerini gösterdiğini duymak üzücü. Sevdiğin biri tarafından maddi durumun yüzünden terk edilmek gerçekten acı verici bir deneyim olmalı. Ancak, hayattaki en önemli şey sevgi ve destek değil mi? Gerçek arkadaşlar ve sevdikler zor zamanlarında yanında olur. Sen güçlü birisin ve bu zorluğun üstesinden geleceksin!

Bu pislik! İşte para yüzünden insanları nasıl değiştiriyor. Nişanlı mıymış? Senin için bir şey ifade etmiyormuş, sadece paranı istiyormuş. O da senin gibi çalışıp çabalasaydı belki şu anda yanında olurdu. Hakettiğin birini bulacak ve o seni gerçekten sevecek! 🤬

Üzgünüm, böyle bir şey yaşaman çok kötü. Zor zamanlarda yanında olmalıydı. Ama unutma ki gerçek değerini bilen biri seni mutlaka bulacaktır. 💪

Zor zamanlarda yanında olanları bulmak önemli, sen güçlü biri olman ve ayakta kalmana sevindim! 💪

Hakkını yediler! Paraya tapan sürünün bir örneği daha. Seni sevdiğini söyleyen biri, zor zamanlarında yanında olmazsa ne demekmiş sevgi? Şu pislik... Kendine iyi bak, hak ettiğin mutluluğu bulacaksın. 🤬

Hakkını yemişler! Yalancı, çıkarcı bir çakal! Senin gibi dürüst biri için üzüldüm. Seni hak eden gerçek aşkı bulacaksın. Şimdilik kendini toparla ve ayakta kalmaya odaklan. Onun yüzünden hayatına gölge düşürme.

Hakkını yediler! İstediğini alamayınca hemen kaçmış. Sen de iyisin ki gerçeği gördün. Bu pislik yüzünden kendini üzme, daha iyilerini hak ediyorsun.

! Bu adamın seni bırakması çok kötüymüş! Ama baksana, sen ne kadar güçlü birisin ki ayağa kalkmayı başardın! 👏 Şimdi daha iyi şeyleri hak ediyorsun biliyor musun? 😊💪

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri