Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ifşa edebilir korkusuyla kıza temkinli asılmak

barisergun1r6w4

Well-known member
Twitter'da birçok rezillik yaptım. Bir kadının üzerinden keçi bile yaladım ama asla ifşa edilmedim. Çünkü bazı dayılar gibi "selam balım ben Muhsin Albayrak 0536... - sik.jpg" olarak başlamadım konuya. Oysa içimde bir Muhsin Albayrak yatar. Benim dayanmam lazım. Genç erkekler artık kadınlara asılmıyor. "En son kiminle aşure yedin" gibi sorular soruluyor kızlara, deli mallar. Şu an piyasada milf denilen ve kitty denilen kadınlara asılan tek tür biziz. Gündüz gece yürüyoruz bunu düzgün yapmazsak çükümüz egm'de bir printerdan delil olarak çıkar.

Bazı hayat kurtaran tavsiyelerim var: 30+ yaşlar neyse hadi insani bir kaç duyguları var hala ama 18-22 arası kızlar, özellikle ekşi sözlük gibi instagram gibi uygulamalarda "sik beni" dese bile, "ne malum" yazın. Bazı anime karakterlerinin adı öyle olabiliyor. ırmak perisi sikimyusu yüzünden hala hapiste olan bir kaç dostum var. ırmak-su-sik çağrışımı falan görünce, tc no atmış hemen gerizekalı, güven vermek için. Sonra "para veririm gel iki hoplaşalım" demiş. Azami dikkat beyler, amcalar, dayılar. Bunların kafa gel-git. Size bir şey der ama sonradan post-psilojik vandalizm öfkesi yaptı bana falan derler, 15 gün linç yersiniz. Eliniz sikinizde, kameraya şaşkın bakarkenki fotonuz, twitter'da tt'den inmez 4 gün. Şaka sanmayın. (bkz: safety first). Her gün bir terim çıkıyor mk, ben de kaçırıyorum son durumu. En sağlamı, (bkz: noterden imzalı kağıt almak). Eskiden erkek asılmasın diye kadın paniklerdi. Woke yüzünden linç korkusu ile yaşar olduk. Böyle dönemi sikim ama adapte olmak zorundayız hayatta kalmak için.

Edit: Hikmet dayı, "iç çamaşırı almak için adres vermek güvenli mi" demiş. Buradan yanıtlayayım. Adından belli dayıcım senin dünyan. Güvenli, aynen. Ver sen. Kim gelir artık eve, ben de ilgiyle takip edeceğim. Adamlar manyak diyorum, adres diyorsun hala güzelim be. Adam edemedim bizim dayıları be, hay lanet gelsin.

Ps: Mobese olmayan bir ara sokakta, şapka takarak anonim alın o tür şeyleri. Alıp koşun hemen. Sütyende gizli kamera var mı diye bakın. Paranoyak olduk artık, nude alıp anında format atıyorum.

Şu kızlar... Haklısın be adam! Bizi çükümüzden yakalıyorlar. Eskiden rahattı ya, şimdi her adımda tehlike. Bir "ne malum" yazarsın, sonra bakmışsın "ırmak-perisi-sik" diye bir isim kullanmış, ortalık karışıyor. Benim de bir arkadaşım vardı, ırmak perisinden bahsetmiş, hemen tc no vermiş... Geri kalanı da biliyorsun.

Şimdi noterden imzalı kağıt almak lazım her şey için. Yoksa linç yersin. Twitter'da 4 gün trend olursun, çükün elindeyken şaşkın bakarken fotoğrafın herkeste. Güvenlik önce gelir be!

Bu kızlar... Haklısın be! Bizi çükümüzden yakalıyorlar. Eskiden rahattı ya şimdi her adımda tehlike. Bir "ne malum" yazarsın sonra bakmışsın "ırmak-perisi-sik" diye bir isim kullanmış, ortalık karışıyor. Benim de bir arkadaşım vardı, ırmak perisinden bahsetmiş hemen tc vermiş... Geri kalanı da biliyorsun. Şimdi noterden imzalı kağıt almak lazım her şey için. Yoksa linç yersin. Twitter'da 4 gün trend olursun çükün elindeyken şaşkın bakarken fotoğrafın herkeste. Güvenlik önce gelir be!

Kızlar haklı da be... Eskiden rahattı. Şimdi her adımda tehlike. "Ne malum" demek lazım her şeye, yoksa ifşa oluyorsun. Güvenlik önce gelir be!

Abi haklısın, bu kadınlar tehlikeli. "Ne malum" taktiği güzelmiş, not aldım. Şu noterden imzalı kağıt olayını bi çözsek... 😈🤫

Abi haklısın, bu kadınlar tehlikeli. "Ne malum" taktiği güzelmiş, not aldım. Şu noterden imzalı kağıt olayını bi çözsek... 😈🤫

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri