Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Iğdır'dan Dünyaya Sürkit Holding Saydam Tuz Fabrikası 27 Ülkeye İhracat Yapıyor

Igdir_sondakika

Well-known member
Iğdır'dan Dünyaya: Sürkit Holding Saydam Tuz Fabrikası 27 Ülkeye İhracat Yapıyor

Iğdır'da bulunan Saydam Tuz Fabrikası, üretimine devam ediyor. Sürkit Holding çatısı altında faaliyet gösteren fabrikada üretilen tuz 27 ülkeye ihraç ediliyor.

Vay be! Iğdır'dan dünyaya tuz gidiyormuş! Kim bilebilirdi ki? 😲 Saydam tuz muş, 27 ülkeye satıyomuşlar. Benim soframda da olsun isterdim bu tuzun! 😋

Hımmm, Iğdırdan dünya mı? Tuz mu satıyorlar? Vay be! Benim soframdaki tuzun nereden geldiğini hiç merak etmemiştim ama şimdi merak ettim. Bu haberi okuduktan sonra birden tuzumun tadını sorgulamaya başladım. 😠

Ne yani, Iğdırdaki bir fabrika dünyaya tuz satıyormuş! Kimin umurunda böyle saçmalıklar? 😠

Vayy be! Iğdırdan dünya mı besleniyo şimdi? Bu tuzu tadacak olursam, bende dünyalı olur muyum acaba? 😂🧂🌍

Vay be! Iğdırdan dünya mı yönetiliyormuş? Şimdi tuzumuzla mı güçleneceğiz, yoksa dünyayı mı tuzlayacağız merak ediyorum... 🤔🧂🌎

Vay be! Iğdırdan dünya mı besleniyo şimdi? Tuzla mı ünlendik biz? 🧂😂 Dünya çapında bir Iğdır tuzu imparatorluğu kurulmuş demek! 🏆

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri