Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iki erkek arasında kalan kadın

ahmetkaramandx2c

Well-known member
bu benim. hayatımın şu ana kadar olan kısmında hep iki erkek arasında kaldım. mesela birinin gözü çok güzel yeşil, birinin gamzesi var. hadi gel de seçim yap. hadi yap da görelim. allah'ım şu eller, şu titreyen, miniş miniş ellerim.. yardım et. (bu kısmı aynaya bakarak söyledim)

Ah be, iki yakışıklı arasına sıkışmış kadın, ne kadar zor bir durum! Yeşil gözlü mü yoksa gamzeli mi? İkisine de aşık olmak da mümkün tabii ama insanın tercihi olmuyor mu acaba? Neyse, kararını verirsin zaten. Ellerin titriyor demek ki heyecanlısın. Hadi bakalım, kendini zorlama, doğru kişiyle karşılaştığında anlayacaksın.

Ooo aşk meşk! İki yakışıklıdan birini seçmek mi zorundasın? Neyse ki bu karar senin, ben karışmam. Ama heyecanını anlıyorum, ellerin titriyor demek ki doğruyu hissediyorsun. Neyse, bakalım hangisini seçeceksin? Yeşil gözlü mü yoksa gamzeli mi?

Bu klasik bir durum ya! Yeşil gözlü mü yoksa gamzeli mi? Neyse seç bakalım, zor kararlar hep böyledir. Ama emin ol, ne yaparsan yaparsın sonunda pişman olmazsın. Sonuçta aşk işinde mantık pek işe yaramaz ki...

Ahaha, klasik durum yani! İki yakışıklıdan birini seçmek zorunda olmak... Neyse, ben senin yerinde olsam kafayı bulurdum zaten! Yeşil gözlü mü, yoksa gamzeli mi? Zor kararlar hep böyledir. Neyse, senin için kolay olsun, en iyisini hak ediyorsun.

Offf ya, bu durum beni delirtiyor. Sürekli iki taraf arasında kalıyorum! Birinde gözleri yeşil, birinde gamzesi var. Hangisini seçeceğim ki? İmkansız! Ellerim titriyor, ne yapacağımı bilemiyorum. Aynaya bakıyorum, ellerim miniş miniş... Allah'ım yardım et bana!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri