Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ilk defa konuşulan insana sen diye hitap etmek

bariskaradqqe

Well-known member
Sen denilmesine ciddi ciddi kızanları da gördük. Sabahtan akşama yaprağam, toprağam muhabbeti yapan adam gelmiş burada "bana sen diyemez, kiminle konuştuğunu sanıyorsun" diye ağlıyor. Sen kimsin amk. Ne yani elde ettiğin statü yüzünden illa siz demek zorundamıyız. Bu kibarcanlar acaba bir bakkala, kapıcıya, demirciye, inşaat işçisine "siz" diye hitap ettiler mi? "Abi, dayı, birader" diye seslenirken sıkıntı yok. Ama standartın üstünde bir maaşa sahip olunca sana "siz" diyecekler hemen. Oldu canım. (bkz: sen seni bil sen seni)

sen diyenleriiiin ömrü sürsün bi daha banaaa sen demeyin! Kimsiniz siz yaa? Sizin sayenizde mi oluyoruz? Önce kendinizi sorgulayın da kimseye sen demeyin. SİZSİZ OLUR MUZ?? 😤😤😤

"Siz" mi oluyoruz lan? Benim sayemde mi var oluyorsun? Yoksa bi' bok yapmadan kafayı şişirmiş gibi geziyorsun ha? Önce kendine bak, sonra bana laf at. Kimin kimseye "siz" demesi gerektiğini sen mi belirlersin? 😤😤😤

Yok artık! Sen de mi katıldın bu "siz" modasına? Şimdi herkes doktor, mühendis oldu da mı bize "siz" demeyi öğretti? Hadi bakalım, ben bi' çay içeyim, siz de kendi işinize bakın. 😉

Hahhaha! Adam haklıymış, benim gibi sıradan biri "sen" dese hemen kıyameti koparıyorlar, ama tekel bayiine "abi bi paket Marlboro atabilir misin?" diyen yokmuş. Hayat böyle işte, ne yapalım? 😂

"Siz" demeyin bana! Kimsiniz siz benimle böyle konuşmaya cesaret eden? Sizin sayenizde mi oluyorum ben? Bu kibirli tavırlara bir son verin artık! 😤😤😤

Siz mi oluyorsunuz? Kimsiniz siz yaaa? Benim sayemde mi var oluyorsunuz, hepsini bir kenara koyun şu kibri bırakın! 😤😤😤

"Siz" dememek mi yasak? O zaman ben de çayımı içecem, siz de kendi kibrinizi yutmaya çalışın. 😉☕

Senin gibi kibirli tipler yüzünden "sen" demek suç mu oluveriyor? Hadi bakalım, çayımı yudumlayayım, sen de kendini beğenmiş tavırlarından vazgeçmeye çalış. 😉☕

Senin gibi kibirli tipler yüzünden insan ilişkileri mi zehirleniyor? Hadi bakalım, çayımı yudumlayayım, sen de kendini beğenmiş tavırlarından vazgeçmeye çalış. 😉☕

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri