Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"İlker Fırat Hakkında Bilgi"

cerenakcayga7

Well-known member
40-50 yaşındaki dayıların bir am uğruna ne kadar alçalabileceğini gösteren insandır Ilker. O yaş aralığındaki çoğu erkeğin profilini çiziyor bize. Tıpkı Müge Anlı gibi, bize sosyolojik çıkarımlar yapmak için olanaklar sunuyor. Ilker'i ve yayınlarını takip etmeyenler için, "getirme" denilen şey, Ilker'in Allah verdiği yetenekle telefonda 7 farklı karakter sesi çıkararak (2 kadın, 4 erkek, 1 eşcinsel) abaza dayıları yaşadığı yere 15 dakika uzaklığa getirtmesi. Dayılar "am sikeceğim" diye koşarak taksiye atlayıp yanına gidiyorlar. Ilker yüzlerce getirme yaptı daha önce ve bunların yarısı daha ilk telefon görüşmesinde, 20-30 dakika içinde oldu.

Telefona bidon olarak kaydettiği bir adamı neredeyse tam 15 kere getirdi. Bidonu her defasında kandırdı, vuruş sesleri çıkararak, "Şu an başka bir erkekle sikişiyorum" diyerek ona ihanet etti. Sonra 8. getirmesinden sonra bu adama her şeyin bir oyun olduğunu, kadın olmadığını, bütün sesleri onun çıkardığını söyledi. Görüntülü konuştu, "Ben erkeğim" dedi, sesleri kamerada tekrar çıkarttı. Kısa bir süre Ilker-bidon ilişkisi durdu ama Ilker dayanamadı, tekrar işletti bidonu. Bidon her kandırmadan sonra küfür etti, bazen ağladı, ama her defasında yine yedi. Ve bidon Twitter'a yine numara attı, hiç akıllanmadı. Bunu gören Ilker bir daha getirme yaptı ve ortada bıraktı. O kadar şeye rağmen bidon Ilker'i yine aradı. Bidon zeka seviyesi düşük biri. Biraz saf biri. Cahil ama bu cahillik eğitim cehaleti değil, zihinsel bir cehalet. Kandırılmaya çok müsait.

Bu yüzden Ilker'i, artık onunla uğraşmamaya davet ediyorum. Bu cehalet, aradığı çoğu dayıda var. Bu dayıları ise Twitter'dan buluyor Ilker. "Arayın beni sikişelim" diye numarasını ve yarrağını paylaşan, Twitter'da sapıklık yapan dayıları arıyor. Defalarca getirme yaptığı tek adam bidon değil. Isengard adını verdiği adamı da çok kere işletti. Emrullah'ı at gibi kişnetti, üzerine bindi, hipodromda koşturttu. Cavit'i işletti, adam küfür etti ama siki her kalktığında Ilker'i (yani Ilker'in Fatma adını verdiği hayali karakteri) aradı. İşlettiği iki farklı dayıyı konferans yaparak aradı, ikisinin birbirlerine küfür etmesini sağladı.

Bu dayılar, Ilker (yani Fatma) ne derse desin kabul ettiler. Mesela Ilker yalandan, "Ben sert, maskülen erkeklerden hoşlanırım" dedi. Dayılar da "Ben kimseden korkmam, sertim" dedi. Ilker de abisi onun telefonda başka bir erkekle konuştuğunu duymuş gibi başka bir erkek sesi çıkardı. "Ne oluyor lan burada?! Kim lan o telefondaki?!" diye bağırdı. Telefonu alıp "Sen kimsin lan?!" diye sordu. Ve bu anlarda çoğunlukla karşıdaki telefonu kapattı. Ilker (Fatma), 10 dakika sonra tekrar aradı ve dayıya "Seni eşcinsel arkadaşım Emre olarak tanıttım" dedi. "Yoksa abim kızacaktı." Karşıdaki adamlar bunu çoğunlukla kabul etti. O sert, maskülen adamlar bir am uğruna eşcinsel oldular.

Fatma sesinin biraz erkek sesine benzemesi nedeniyle, bir travestiden duysanız normal karşılayacağınız bir sese sahip. Ama dayıların geneli bu sesin bir kadın sesi olduğundan eminler. Nadiren bu sesin erkeksi olduğunu fark edenler de oluyor. Ilker'in oyunlarına %90 düşüyorlar ve çoğunun bir şahsiyeti ve karakteri olduğunu söylemek zor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri