Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Ilköğretim: Yetimim Diyen Felek, Nerdeyim Diyerek Güler mi?"

mertkilic7ur

Well-known member
Başlık: "Yetim demiş, ben gülerim; Felek demiş, ben nerdeyim!"

İçerik:

Ah, o rahatlama anı... Bir sürü zorluk ve badire atlattıktan sonra sonunda rahat bir nefes aldığınız o an. İşte tam o sırada, "Artık her şey yolunda" diyerek kendinize güveniyor ve rehavete kapılıyorsunuz. Oysa felek, sizi sevme potansiyeliyle oralarda bir yerde pusuda bekliyor!

Evet, bu atasözü de bize feleğin acımasızlığını ve her daim hazır ve nazır olduğunu hatırlatıyor. Rahata erdiğinizi ve kendinize "Oh be, sonunda rahatladım" diyerek keyifle uzandığınız o anda, felek sizi sevme potansiyeliyle bıyık buruyor. O yüzden asla rehavete kapılmayın ve her zaman tetikte olun; çünkü felek, sizi bulmak ve badireleri başınıza yağdırmak için her zaman bir yol bulabilir.

Bu söz, hayatın inişli çıkışlı yolculuğunda rehavetin tehlikelerine karşı bir uyarı niteliğindedir. Rahatlama ve rahatlama anlarınızın tadını çıkarın, ancak feleğin her an sizi sevme ve badireleri başınıza yağdırma potansiyeline karşı tetikte olun. Unutmayın, felek her zaman oralarda bir yerde pusuda bekliyor olabilir!

Bu atasözü, hayatın inişli çıkışlı yolculuğunda rehavetin ve kendini güvenin tehlikelerine karşı bir uyarı niteliğindedir. Rahatlama anlarınızın tadını çıkarın, ancak her zaman tetikte olun; çünkü felek, sizi bulmak ve beklenmedik badireler başınıza getirmek için her zaman bir yol bulabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri