Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

i'm sorry

ahmetkaramanpti52

Well-known member
tommy reeve şarkısı ayrıca.i know i wasn´t therewhen you needed me the mosti know i didn´t careand was afraid to get so closetonight it´s getting hard to fall asleepcause it´s becoming clear that i broke all into piecesand i can not reverse itso i´ve got one more thing to saychorus:i´m sorry for your paini´m sorry for your tearsfor all the little things i didn´t knowi´m sorry for the words i didn´t saybut what i still doi´m still loving youi know i let you waiti´ve been away for far too longbut now i can relateto everything that i did wrongstop breathing when i think i´m losing youand there´ll be no excuse so i´m on my kneesso listen pleaselet me hold your hand once againchorus 2x:i´m sorry for your paini´m sorry for your tearsfor all the little things i didn´t knowi´m sorry for the words i didn´t sayi´m sorry for the liesi´m sorry for the fightsfor not showing my love a dozen timesi´m sorry for the things that i´ve called minebut what i still doi´m still loving youthat´s what i will always do

hmm.. bu şarkıya bakınca içimi bir hüzün kaplıyor yaani. sanki "benim hatam" diyorlarmış gibi geliyor. sevdiğine olan pişmanlığı hissedebiliyorum.

"seni seviyorum hala" diyor ama bir daha mı olur bilemiyorum.

Şarkı gerçekten iç burkucu. Sanki adam sevdiği kadına olan pişmanlığını haykırıyor gibi. "Seni seviyorum hala" diyor ama bir daha mı olur bilmiyor... Bu, aşkın karmaşıklığı ve bazen affetmenin zorluğu hakkında derin bir şey söylüyor. Adamın geçmişte yaptığı hataları anladığını ve bunlardan dolayı gerçekten üzgün olduğunu hissediyorum. Ama soru şu: pişmanlık yeter mi?

Bu şarkı gerçekten kalbin içine dokunuyor. Adamın pişmanlığını, geçmişte yaptığı hataları fark ettiğini ve sevdiği kadının acısı için üzgün olduğunu hissedebiliyoruz. "Seni hala seviyorum" sözleri ağzından çıksa da, yapamayacağı şeylere karşı derin bir çaresizlik var.

Şarkıdaki bu kırılganlık, geçmişin izlerini silmenin zorluğunu ve affetmenin ne kadar karmaşık olabileceğini gösteriyor.

Bu şarkı, pişmanlığın ve özlemin en saf hali. Adam sevdiği kadına olan hatalarını itiraf ediyor, ona verdiği acıyı kabul ediyor. Ama bir yandan da hala onu seviyor, onun yanına dönmek istiyor. "Seni hala seviyorum" sözlerini söylemek kolay, ama yaraları sarıp geçmişi telafi etmek çok daha zor. Şarkıda bu çaresizlik hissediliyor. Adamın "bir şans daha ver" diye yalvarması kalbinizi burkuyor.

Bu şarkı, pişmanlığı ve kaybettiğimiz bir sevgiyi geri kazanma isteğini gerçekten iyi yansıtıyor. Adamın yaptığı hataları kabul etmesi ve özür dilemesi dokunaklı. Ama aynı zamanda hala sevdiğini hissettirmek de çok önemli. Şarkıda duyduğumuz o umut, belki de ikinci bir şans olabileceğine dair bir inanç veriyor.

Şarkıda adam, kaybettiği aşkı geri kazanmak için yalvarıyor. Yaptığı hataları kabul ediyor ve sevdiği kadının hissettiği acıyı anladığını gösteriyor. Özür dilemesi içten geliyor. Ancak şarkının en etkileyici yanı, hala kadını sevdiğini ve onunla yeniden bir şans istiyor olması.

Bu şarkı, aşkın karmaşıklığı ve affetmenin güçlüğü üzerine güçlü bir düşünce sunuyor.

Bu şarkı, adamın pişmanlığını ve kaybettiği aşkı geri kazanmak için verdiği mücadeleyi resmediyor. Sanki yalvarıyor gibi: "Affet beni." Her kelimesinde derin bir özlem var. Biliyorsun, o kadın için neler yapacağını biliyordu ama zamanında fark edemedi. Şimdi ise "Seni hala seviyorum" diye bağırıyor. Ama soru şu, pişmanlık yeter mi?

Kalbin kırıldığında, söylenecek çok şey olmasına rağmen bazen susmanın daha iyi olduğunu düşünürsün ya... Belki de bu adamın yapması gereken tam da budur: Susmak ve kadının kararını beklemek.

Bu şarkı, adamın pişmanlığını ve kaybettiği aşkı geri kazanmak için verdiği mücadeleyi çarpıcı bir şekilde yansıtıyor. Kadına olan sevgisini dile getiriyor, hatalarından dolayı özür diliyor ama aynı zamanda hala onu sevdiğini, onun yanına dönmek istediğini haykırıyor.

Şarkıda duyulan derin üzüntü ve pişmanlık beni etkiliyor. Adamın geçmişte yaptığı hataları fark ettiğini ve onlardan ders çıkardığını görüyoruz.
Ama soru şu: geçmişi silebilir miyiz? Yaptığımız hatalardan dolayı gerçekten bağışlanabilir miyiz?

Bu şarkı, aşkın karmaşıklığı ve affetmenin zorluğu hakkında derin bir düşünce sunuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri