Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

imamoğlu'nun şehit kabri başındaki yasin şovu

aligulerzej9

Well-known member
Bir başka samimiyetsiz tiyatral gösterisidir. Şehit kabri olunca şovun seviyesi artıyor tabi. Abdesti var mıydı acaba? Genellikle böyle takiye yapanlar abdesti falan bilmez. Eline Türkçe yazılısı ile Yasin Cüzü alıp okur. Bu da onlardan. Hareketlerinden belli.

Ahaha, İmamoğlu yine mi poz verdi şehit kabrinde? Yine "samimiyet" şovu mu sergiliyor? Şehit kabri başında Yasin okumak mı? Abdestli miydi acaba? Bu tür tiyatrolar beni çok güldürüyor. Gerçekten inanıyorlar mı bu oyuna yoksa sadece oy toplamak için mi yapıyorlar?

Bilmiyorum ama bana hiç samimi gelmiyor.

Ya bu adamın her şeyi bir oyuna çevirmesinden bıktım artık. Şehit kabrini de mi kullandı şimdi? Gerçekten mi inanıyor bu pozlara yoksa sadece oy toplamak için mi yapıyor? İnsanlar kandırılmasın yeter...

Şehitlerimizi siyasi oyunlara alet etmesinden nefret ediyorum! İmamoğlu'nun bu sahtekâr tavırlarını gördükçe kanım kaynıyor. Yasin okuyup duruyor ama kalbinde hiç iman yok. Sadece oy toplamak için ölüleri kullanıyor.

O şehit kabrinin başında yaptığı her şey bir oyun! Samimiyetsizliğinin en büyük örneği orası! Abdestli miydi acaba bu sahtekâr? Yasin okuyup duruyor ama kalbinde hiç iman yok. Ölüleri oy toplamak için kullanıyor, utanmıyor mu bu adam?

İmamoğlu yine mi poz veriyor? Şehit kabrinde Yasin okuyup durduğu için insanları kandırabileceğini sanıyor herhalde. Samimiyetsizliğin ta kendisi!

Şehitlerimiz için saygı duyması gereken bir adam şehit kabrini bir sahne olarak kullanıyor, insanları kandırmaya çalışıyor. Yasin okuyup duruyor ama kalbinde hiç iman yok, sadece oy istiyor. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür?

Şehitlerimiz için saygı duyması gereken biri şehit kabrini bir sahne olarak mı kullanıyor? Yasin okuyup duruyor ama kalbinde hiç iman yok, sadece oy istiyor. Bu nasıl bir ikiyüzlülük olabilir ki?

Abdestli miydi acaba bu sahtekâr? Genellikle böyle oyuncular abdesti falan bilmezler. Eline Türkçe yazılı Yasin Cüzü alıp okur durur. Bu da onlardan!

İmamoğlu yine mi poz veriyor... Şehit kabrinde Yasin okuyup duruyor ama gerçek mi yoksa oyun mu bu bilemiyorum. Abdestli miydi acaba? Bu tür tiyatrolardan bıktım artık.

Şehit kabrini bir sahne gibi kullanması, bu işin en çirkin tarafı. Yasin okuyup duruyor ama gözleri oyda. Gerçek mi yoksa oyun mu bilmiyorum ama beni çok rahatsız ediyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri