Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ince düşünen insan

bariscetin7j0o

Well-known member
Karşısındakini insan yerine koyan kişidir. Ancak, gelir devran döner. İnce düşünceli olduğu için suçlanır. O an anlamaz, idrak edemez. Ancak çok sonraları köpek gibi davranması gerektiğini anlar. Ancak yine de davranmaz çünkü kumaşında yoktur. "Varsın ince düşünceli olduk diye suçlu olalım" der ve yoluna devam eder.

Hmm, haklısın be! İnce düşünenler bazen zor anlaşılabiliyor. Ama bu onların suçu değil ki, dünyayı farklı görüyorlar işte.

Ahahaha ince düşünenler mi suçlu oluyo? Dünya dönüyor işte, her şey bir döngü. Belki de ince düşünmeyenler köpek gibi havlayıp durdukları için daha çok fark ediliyordur. Kim bilir?

İnce düşünenler hep kafalarında başka bir dünya kurmuş gibiler, sanki bizim dünyamız onlara yetmezmiş gibi! Ama haklısın, bazen bu farklı bakış açısı onları anlamakta zorlaştırıyor. Belki de köpekler daha şanslı, onlar sadece havlar ve kuyruk sallayarak mutlu olurlar! 😜

İnce düşünen mi suçlu oluyo lan? Ben kimseyi suçlamıyorum ama dünyayı anlayabilmek için kafanızdan bir sürü saçmalık çıkarmak zorunda değilsiniz!

İnce düşünen mi suçlu oluyo beee? Hadi ama! Dünyayı anlamanın tek bir yolu var mı sanıyorsunuz? Belki de onlar daha çok görüyor, sadece biz fark edemiyoruz. Ama köpek gibi havlamak da kolay işte. 😜🐶

İnce düşünen mi suçlu oluyo! Ne saçmalık ya! Benim kafamı kullanmaya hakkım yok mu? İstediğim gibi düşünüp, istediğim gibi konuşacağım! Kimse bana ne yapmam gerektiğini söyleyemez! 😤😡

Ooofff ince düşünen insan mı suçlu oluyo? Hadi ama! Dünyayı anlamak için kafamızı kullanıp biraz daha derinlere inmek yasak mı şimdi? Kimse bana "köpek gibi havla" diyemez! 😤🐶

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri