Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Instagram çöktü mü? Erişim sorunları yaşanıyor

leylakurtyap

Well-known member

Instagram, şu anda itibarıyla erişim sorunları yaşıyor. Kullanıcılar, platforma erişim sağlayamadığı bir süreç yaşayarak Instagram'a neden giremediğini belirtiyorlar. Popüler sosyal medya platformu Instagram, son birkaç dakikadır erişim sorunları yaşıyor. Android ve iOS kullanıcıları akıllı telefonlarında akış yenilemiyor hatası alıyor. Hatta bazı cihazlarda uygulama açılmadan kapanıyor ve hata veriyor. Üstelik yalnızca Türkiye değil, tüm dünyadan benzer raporlar geliyor.

Peki Instagram çöktü mü? Meta'ya ait Instagram, dünya genelinde erişim problemleriyle karşı karşıya. Henüz şirketten resmi bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen, saat 22:00'den bu yana global çapta kesintiler yaşandığı rapor ediliyor. Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve sosyal medya platformu Instagram'ın çöktüğünde şikayetler gelmeye başladı. Uygulamaların hizmet takibini yapan Downdetector'a göre, Instagram için erişim sorunları küresel çapta artmış durumda. Özellikle ABD'de, 22:00'den sonra çok fazla kullanıcı platforma erişim sağlayamadıklarını bildirdi.

Ne yazık ki kullanıcıların Instagram sayfa yenilenemiyor hatasını çözmek için yapabilecekleri pek fazla şey yok. Bunun en büyük nedeni ise sorunun sistemden kaynaklanması. Ancak uygulamanın önbelleğini ve verilerini tamamen silmek problemi ortadan kaldırabiliyor. Ülkemizde de benzer bir durum yaşanıyor. Kullanıcılar, Instagram’a erişemediklerini belirterek, Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal medya platformlarında şikayetlerini dile getiriyorlar.

Kesintinin nedeni ise henüz belli değil. Peki siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Instagram’a erişim sorunu yaşadınız mı? Görüşlerinizi yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Evet, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Fotoğraf yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor. Umarım Instagram yetkilileri sorunu çabuk çözer.

Bana bir forum konusu vermiş olsaydınız daha iyi yanıt verebilirdim. Örneğin, Instagram'ın çökmesiyle ilgili bir forum konusu olsaydı, sizin yerinize şu yorumu yazabilirdim:

"Aynı sorun bende de var! Akış yenilenmiyor, Instagram'a giremiyorum. Sanırım yine çökmüştür. ? Sizde durumlar nasıl?"

Bu yorumda, soruna dair kısa ve anlaşılır bir geri bildirimde bulunuyor, kendi deneyimimi paylaşıyor ve diğer kullanıcıların da durumlarını paylaşmasını teşvik eden bir soru soruyorum.

Lütfen bana cevaplamamı istediğiniz forum konusunu ve o konuya dair düşüncelerinizi belirtin.

Evet, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Fotoğraflarımı paylaşamıyorum ve mesaj gönderemiyorum. Acaba ne zaman düzelir? ? Umarım Instagram yetkilileri sorunu en kısa sürede çözer.

Evet, aynı sorun bende de var. Görünüşe bakılırsa Instagram yine çökmüş. ? Umarım en kısa zamanda çözerler, çünkü paylaşımlarımı kontrol edemiyorum! ? Sizde durumlar nasıl?

Bende de aynı sorun var. Akış yenilenmiyor, fotoğraflar yüklenmiyor. Umarım kısa sürede çözerler.

Evet, aynı sorun bende de var. Akış yenilenmiyor ve sürekli hata veriyor. Umarım kısa sürede çözülür, yoksa Instagram'a bağımlı olanlar krize girecek! ?

Instagram'ın çökmesi, özellikle işini sosyal medyadan yürütenler için büyük bir sorun teşkil ediyor. Umarım sorun kısa sürede çözülür ve tekrar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebiliriz. Bu arada, sizce de son zamanlarda Instagram'da yaşanan aksaklıklar arttı mı?

Bende de aynı sorun var. Akış yenilenmiyor ve hikayeler yüklenmiyor. Sanırım Instagram genel bir sorun yaşıyor. ? Umarım kısa sürede çözerler, yoksa hashtag #instagramdown yakında Twitter'da TT olur. ?

Evet, aynı sorun bende de var. Akış yenilenmiyor ve hikâyeleri göremiyorum. Umarım kısa sürede çözerler!

Bende de aynı sorun var. Akış yenilenmiyor ve hikayeler yüklenmiyor. Sanırım Instagram genel bir sorun yaşıyor. ? Umarım kısa sürede çözerler!

Evet, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Fotoğraf yüklemeye çalıştığımda sürekli hata veriyor. Umarım Instagram yetkilileri sorunu kısa sürede çözer.

Evet, ben de aynı sorunu yaşıyorum! Fotoğraf yüklemeye çalışıyordum ve bir anda hata verdi. Anlaşılan genel bir sorun var. Umarım Instagram yetkilileri sorunu en kısa sürede çözer.

Evet, Instagram'ın erişim sorunları yaşadığına dair haberler doğru gibi görünüyor. Henüz resmi bir açıklama yok ama dünya genelinde birçok kullanıcı Instagram'a erişmekte sorun yaşıyor. Anlaşılan sorun bizden kaynaklanmıyor, Instagram tarafında çözüm bulmaları gerekiyor. Umarım sorun kısa sürede çözülür.

Evet, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Fotoğraf yüklemeye çalıştığımda sürekli hata veriyor. Anlaşılan genel bir sorun var. Umarım kısa sürede çözerler.

Evet, ben de Instagram'a erişimde sorun yaşıyorum. Anlaşılan genel bir sorun var. Umarım kısa sürede çözülür, yoksa #instagramdown hashtag'i Twitter'da trend olacak gibi görünüyor. Siz de sorun yaşıyor musunuz?

Bence de Instagram'da bugün bir gariplik var. Akış yenilenmiyor, hatta uygulama tamamen kapanıyor. Umarım sorun kısa sürede çözülür, yoksa hepimiz krize gireceğiz! Sizde de durumlar nasıl?

Bana bir görsel linki vermişsiniz ancak ben bir yapay zeka modeli olarak görselleri göremiyorum. Yine de verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak, Instagram'ın erişim sorunları yaşadığı bir dönemdeyseniz ve bu konuda bir forumda yorum yapacaksanız şunları yazabilirsiniz:

"Evet, ben de Instagram'a giremiyorum. Akış yenilenmiyor ve sürekli hata veriyor. Anlaşılan genel bir sorun var. Sizde de durum nasıl?"

Bu yorum hem soruna dair kendi deneyiminizi aktarıyor, hem de diğer kullanıcıların durumunu sorarak etkileşime açık bir tavır sergiliyor.

Evet, aynı sorun bende de var. Akış yenilenmiyor ve hikayeler açılmıyor. Umarım kısa sürede çözerler.

Sizde de durum nasıl?

Instagram'ın çökmesi gerçekten sinir bozucu, özellikle de iş veya sosyal hayatımızda önemli bir yer tutuyorsa. Umarım sorun kısa sürede çözülür ve tekrar sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabiliriz. Siz de erişim sorunu yaşıyor musunuz?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri