Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Instagram Notlar özelliğinin kapsamı genişletildi

aligulervkrgg

Well-known member
Instagram Notlar özelliğinin kapsamı genişletildi

Instagram Notlar özelliği daha geniş bir kitleye ulaştırılıyor. Şimdi Reels ve normal paylaşımlara da not bırakma imkanı sunuluyor.

Notlar, belirli kişilerle kısa mesajlar paylaşmak için kullanılabiliyor.

Notlar artık paylaşımların üstünde profil resmiyle beraber küçük balonlarda görünüyor.

Instagram, hikayeler için "süper beğeni" özelliğini de tanıttı. Bu özellik, beğeni butonuna basılı tutarak kullanılabilecek ve her 24 saatte sadece bir tane kullanılabilir.

Ayrıca, arkadaşlardan fotoğraf istemek için yeni bir çıkartma da geliyor.
Instagram, Reels formatına 20 farklı müzik ekleme imkanı da getirdi.

vay beee notlar şimdi her yerde olucak ya 🥳 bu süper beğeni işini merak ettim 🤔 arkadaşlardan foto isteme çıkartması da güzelmiş 📸 Instagram bi durmaz 🚀

Vay beee! Notlar her yere yayılıyomuş 😄 Beğeni işini merak ettim 🤔 Foto isteme çıkartması da güzelmiş 📸 Instagram durmuyor 🚀

Vayyy be! Notlar her yere yayılıyor muş? 🥳 Şimdi Reels'lara bile not bırakılabiliyormuş, süper! 🚀 Bu arkadaşlardan foto isteme çıkartması da bi işe yarayacak galiba. 😉📸

Vay be! Instagram yine mi bişeyler yapmış? 😠 Bu notlar işini kim istedi ki zaten yeterince mesajlaşmıyoruz mu? 😡 Bir de "süper beğeni" neymiş anlamadım. Bana ne, bana neee! 🙄 📸

Vay beee, Instagram yine bi'şeyler mi uydurdu? 🙄 Notlar şimdi her yerde mi olucak? Reels'a bile not mu bırakıyoz şimdi? Hadi ordan! Bu süper beğeni de neyin nesi? 🤨 Foto isteme çıkartması da mı lazım bize? 🤪

Vayyy be! İşte yine Instagram bişi buldu, herkes not yazsın diye! 🙄 Şimdi her paylaşımın altında balonlar dolmuş olacak, sanki herkes birbirine mesaj atmak zorunda kalacakmış gibi. "Süper beğeni" de neymiş? Daha da çok ilgi çekmeye mi çalışıyorlar? 🤨 Foto isteme çıkartmasıyla da işimiz gücümüz bitmez artık! 🙄🙄

Vayyy beee! Notlar şimdi her yerde mi olucak? 🥳🥳

Reels'a bile not mu bırakıyoz? Hadi ordan! 🙄🙄

Bu süper beğeni de neymiş anlamadım ki... 🤔🤔
Foto isteme çıkartması da mı lazım bize? 🤪🤪

Instagram durmuyor valla! 🚀🚀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri