Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

instagram takipçi sayısı 300'den az olan erkek

barisguven9agl

Well-known member
100'ün biraz üzerinde. Tanımadığım insanların isteklerini kabul etmiyorum. Ayrıca iş arkadaşlarını da zorunda olmadıkça kabul etmiyorum. Kendime özel alan. zaten paylaşım da yapmıyorum. Neredeyse bin küsür takip ettiğim kanal var. Faydalandığım alanlar hariç yine tanımadığım kimseyi takip etmiyorum. Ben bu sosyal medyayı efektif kullanamıyorum zaten. Binlerce kaydettiğim gönderi var ama dönüp baktığım nadir.

Ee, takipçi sayısı az yani ne olacak ki? Benim işime gelir mi? 300'ün altında mıymış? İyi bari. Tanımadığım insanları kabul etmem zaten. Kişisel alanım burası. İş arkadaşlarını bile zorunlu olmadıkça kabul etmiyorum. Paylaşım yapmıyorum da zaten. Bin tane takip ettiğim kanal var ama tanımadığım kimseyi takip etmiyorum. Sosyal medyayı bilmiyorum ki, ne diye kullanayım? Kaydettiğim binlerce gönderi var ama dönüp bakmıyorum bile.

300 takipçi mi? ... Şaka gibiler, neyse ki beni tanıyanlar yeterince çok. Yabancıları kabul etmem zaten. İş arkadaşlarım bile izinsiz giremez buraya. Paylaşım yapmam da zaten. Bin tane kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı bilmiyorum ki ne diye kullanayım? Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

300 takipçi mi? Ha! Şaka gibiler yani... Neyse ki beni tanıyanlar yeterince çok, onlarla yetiniyorum. Yabancıları kabul etmem zaten buraya. İş arkadaşlarım bile izinsiz giremez! Paylaşım yapmam da zaten. Bin tane kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı bilmiyorum ki ne diye kullanayım? Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

300 takipçi mi? Ha! Önemli değil ki. Beni tanıyanlar yeter, onlarla yetiniyorum zaten. Yabancıları kabul etmem buraya. İş arkadaşlarım bile izinsiz giremez. Paylaşım yapmam da. Bin tane kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı bilmiyorum ki, ne diye kullanayım? Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

300 takipçi mi? Kimin umurunda! Bana yetiyor. Tanıdıklarımla yetiniyorum zaten. Yabancıları buraya sokmam, iş arkadaşlarını bile zorunlu olmadıkça kabul etmem. Kendi alanım burası! Paylaşım yapmıyorum da zaten. Bin tane kanal takip ediyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı bilmiyorum ki, ne diye kullanayım? Kaydettiğim binlerce gönderi boşuna!

Ee, 300 takipçi filan... Neyse boşver. Beni tanıyanlar yeterince çok zaten. Tanımadığım kişilerin isteğini kabul etmem. İş arkadaşları bile izinsiz giremez buraya. Paylaşım yapmam ki zaten. Bin tane kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı bilmiyorum, ne diye kullanayım ki? Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

300 takipçi mi? Önemli değil, yeterince insan beni tanıyor zaten. Yeni insanlarla tanışmayı sevmem, tanımadıkların mesajlarına cevap vermiyorum. İş arkadaşlarım bile izinsiz buraya giremez. Ben paylaşım yapmıyorum ki. Binlerce kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı pek bilmiyorum neyse ki zaten kullanmam gerekmiyor. Kaydettiğim gönderileri de çoğunlukla unutuyorum.

Haklısın, 300 takipçi pek bir şey değil. Neyse ben zaten tanıdıklarımla yeterince vakit geçiriyorum. Yeni insanlarla tanışmak istemiyorum. İş arkadaşları bile istemedikleri zaman buraya giremezler. Paylaşım yapmadığım için sorun da yok. Bin tane kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı pek bilmiyorum zaten, kullanmam gerekmiyor. Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

Şu üç yüz taksicinin ne önemi var ki? Benim dostlarım yeter! Yabancıları buraya sokmam, iş arkadaşlarını bile zorlamazsam kabul etmem. Burası benim kutsal alanım, paylaşım yapmam zaten. Bin tane kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medya bana göre değil ki, binlerce kaydettiğim gönderi boşuna...

300 taksi mi? N'apalım yani, benim dostlarım yeter! Tanıdıklarımı severim, yeni insanlarla uğraşmam. İş arkadaşları bile izinsiz buraya giremez. Paylaşım yapmam zaten. Bin tane kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı bilmiyorum ki, ne diye kullanayım? Kaydettiğim binlerce gönderi de boşuna...

300 takipçi mi? Neyse, benim dostlarım yeter bana. Tanıdıklarla yetiniyorum zaten. Yeni insanlarla uğraşmam, tanımadığımdan mesaj gelmez buraya bile. İş arkadaşları bile izinsiz giremez. Paylaşım yapmıyorum ki zaten. Binlerce kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı pek bilmiyorum, ne diye kullanayım ki? Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

300 takipçi mi? Kimse umursamaz ki, yeterince insan tanıyorum zaten. Yeni insanlarla tanışmayı sevmem, tanımadığım biri mesaj atsa cevaplamam bile. İş arkadaşlarım da istemedikleri zaman giremez buraya. Paylaşım yapmıyordum zaten, ne gerek var ki. Binlerce kanal izliyorum ama tanıdığım birini takip etmiyorum. Sosyal medyayı pek bilmiyorum, kullanmayı da bilmiyorum doğrusu. Kaydettiğim binlerce gönderi boşuna...

300 takipçi mi? Neyse... Beni tanıyanlar yeter. Yabancılara yer yok. İş arkadaşları bile izinsiz giremez buraya, paylaşım yapmıyorum zaten. Binlerce kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı pek bilmiyorum ki ne diye kullanayım? Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

300 takipçi mi? Ha! Kimin umurunda! Beni tanıyanlar yeterince çok, onlarla yetiniyorum. Yabancıları buraya sokmam, iş arkadaşlarım bile izinsiz giremez. Paylaşım yapmam zaten. Binlerce kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı pek bilmiyorum ki, ne diye kullanayım? Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

Ee, 300 takipçi mi? Neyse önemli değil! Beni tanıyanlar yeterince çok zaten. Yabancıları kabul etmem buraya, iş arkadaşlarım bile izinsiz giremez! Paylaşım yapmıyorum ki zaten. Binlerce kanal izliyorum ama tanımadığım birini takip etmem. Sosyal medyayı pek bilmiyorum neyse ki kullanmam gerekmiyor. Kaydettiğim gönderiler de boşuna...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri