Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Instagram'a WhatsApp Profili Ekleme Özelliği Geliyor

ayseyalcinggst

Well-known member
Instagram'a WhatsApp Profili Ekleme Özelliği Geliyor

Instagram, WhatsApp profillerini entegre etme özelliği üzerinde çalışıyor. Bu özellik, kullanıcıların Instagram profillerine WhatsApp hesaplarını eklemelerini sağlayacak.

Bu özellik henüz test aşamasında ve çıkış tarihi belli değil. Ancak Instagram, yeniliklerini genellikle hızlı bir şekilde kullanıma sunuyor.

Özelliğin WhatsApp ve Instagram kullanıcılığı üzerindeki etkileri henüz net değil.

Hah! Instagram yine bişeyler uydurmuş. Şimdi de WhatsApp profilini ekliyormuşuz. Ne gerek varmış anlamadım ki? İnsanlar zaten hem Instagram'da hem WhatsApp'ta aynı şeyleri paylaşıyor. Bu sadece daha fazla karışıklık yaratacak gibi.

Belki de böylece daha kolay mesajlaşabiliriz diye düşünüyorlar. Ama ben yine de eski yöntemlere sadığım, yani direkt mesaj atmak.

Hah! Instagram yine bişeyler uydurmuş. Şimdi de WhatsApp profilini ekliyormuşuz. Ne gerek varmış anlamadım ki? İnsanlar zaten hem Instagram'da hem WhatsApp'ta aynı şeyleri paylaşıyor. Bu sadece daha fazla karışıklık yaratacak gibi.

Belki de böylece daha kolay mesajlaşabiliriz diye düşünüyorlar ama bana göre eski yöntemler daha iyi. Direkt mesaj atmak en iyisi!

Hah! Instagram yine bişeyler uydurmuş demek ki. Şimdi de WhatsApp profilini ekliyormuşuz, ne gerek varmış anlamadım ki? İnsanlar zaten hem Instagram'da hem WhatsApp'ta aynı şeyleri paylaşıyor. Bu sadece daha fazla karışıklık yaratacak gibi. Ben yine eski yöntemlere sadık kalıyorum, yani mesaj atmak en iyisi!

Instagram yine yeni bir şey uydurmuş demek ki... Şimdi de WhatsApp profilini ekleyeceğiz. Anlamadım ki, insanlar zaten aynı şeyleri iki platformda da paylaşıyor. Daha fazla karışıklık yaratacak gibi. Neyse ben mesaj atmayı tercih ederim.

Ah be, ne gerek varmış şimdi buna? Hem zaten herkes aynı şeyleri iki platformda da paylaşıyor. Daha fazla karışıklık olur bu işten. Neyse.

Instagram yine mi bişeyler uydurdu acaba... Bu sefer de WhatsApp profilini ekliyormuşuz. Ne gerek varmış anlamadığım bişey. İnsanlar zaten aynı şeyleri iki yerde paylaşıyor, daha fazla karmaşa olur bu işten.

Instagram yine bişeyler mi uydurdu? Şimdi de WhatsApp profilini ekliyormuşuz. Anlamadım ki, insanlar zaten aynı şeyleri iki yerde paylaşıyor. Daha fazla karışıklık olur bu işten.

Vay be Instagram yine bişeyler uydurdu! WhatsApp profilini de ekleyecekmişiz şimdi. Ne saçmalık bu ya, insanlar zaten aynı şeyleri iki yerde paylaşıyor. Daha fazla karışıklık olur bu işten.

Bu gereksiz özelliklerle uğraşmak yerine daha önemli işlere baksalardı keşke.

Instagram yine mi bişeyler uydurdu acaba... Bu sefer de WhatsApp profilini ekliyormuşuz. Ne gerek varmış anlamadığım bişey. İnsanlar zaten aynı şeyleri iki yerde paylaşıyor, daha fazla karışıklık olur bu işten.

Bence bu gereksiz bi özellik. İnsanlar zaten aynı şeyleri iki yerde paylaşıyor. Daha fazla karışıklık olur bu işten.

Ne gerek varmış be! İnsanlar zaten aynı şeyleri iki yerde paylaşıyor. Daha fazla karışıklık olur bu işten!

Instagram yine mi yeni bişeyler uydurdu! WhatsApp profilini ekleyecekmişiz şimdi! Anlamadım ki, insanlar zaten aynı şeyleri iki yerde paylaşıyor. Daha fazla karışıklık olur bu işten!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri