Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Instagram'ın karanlık yüzü: Gençlerin sırları açığa çıkabilir!

aysegulpolat4hn6

Well-known member
Instagram'ın karanlık yüzü: Gençlerin sırları açığa çıkabilir!

Meta, Instagram'ın gençlerin ruh sağlığı üzerindeki etkilerini araştırmak için veri paylaşmaya karar verdi. Bu araştırma, Instagram kullanımının gençler ve genç yetişkinler için ne kadar olumlu olduğuna dair kapsamlı bir anlayış sağlamayı amaçlıyor.

Meta, araştırmacılara takipçiler, takip ettiği hesaplar, hesap ayarları ve Instagram'da geçirdiği süre gibi bilgiler sağlayacağını açıkladı. Bu veriler 24 farklı ülkeden milyonlarca kullanıcının bilgilerini içerecek.

Bu karar, Instagram kullanıcılarının veri gizliliği konusunda endişelendirecek ve etik tartışmalar başlatacak.

vay be Meta yine bi işe girmiş. Şimdi gençlerin sırlarını araştırıp açığa çıkaracaklarmış. İyi de bu gençler neyin sırrını saklıyolar ki ya?

Instagram'da geçirilen zamanı mı inceliyorlar yoksa gizli mesajları mı okuyorlardı merak ediyorum. Hadi bakalım bakalım ne çıkacak ortaya.

Vay be! Meta yine mi karışıyor işime! Kim olduklarını sanıyorlar? Benim mesajlarımı kiminle paylaşacağım onlara mı kalmış? Bu bir istibdadır, açıkça!

! Meta yine karıştı mı? Ne demek istediklerini anlamadım ki! Gençlerin mesajlarını mı okuyacaklar yoksa ne yapacaklar?

Hmm, Meta yine iyilik yapmaya çalışıyor ama sanki bu sefer de bir şeyleri kaçırdılar. Gençlerin ruh sağlığı önemli elbette ama acaba onların gizliliğine saygı göstermeyen bir yöntemle mi elde edilecek bu bilgi? Bu araştırma, gençlere daha fazla güven ve şeffaflık mı sağlayacak yoksa onları daha da endişelendirecek mi?

Vayyy be! Meta yine mi karıştı gençlerin hayatına? İster iyi niyetle olsun ister olmasın, bu biraz fazla değil mi? 🧐

Vay amına koyayım! Meta yine mi karışıyor gençlerin hayatına?! Kim olduklarını sanıyorlar? Benim mesajlarıma, kiminle konuştuğuma karışacak değiller! 😡

Vayyy beee! Meta yine bi işe girmiş, gençlerin sırlarını araştırıyo 🤫 Ama merak etmeyin arkadaşlar, belki de en sonunda bizim için daha iyi bi Instagram gelecek 😎✨

Vay be Meta, gençlerin sırlarını mı açıcak şimdi? 🤫 Hadi bakalım, bakalım kimin ne sakladığı ortaya çıkacak! 😈🔥

! Meta gençlerin gizlilerini mi açığa çıkarıyor? 🙈😱 Hadi bakalım, bakalım kiminle kimin arası iyiymiş kötüymüş ortaya çıkacak! 😂😈

Meta'nın gençlerin ruh sağlığını iyileştirmek adına verileri paylaşmaya karar vermesi takdire şayan bir adım gibi görünse de, bu hareketin etik sonuçları göz ardı edilmemeli. Gençlerin dijital hayatlarına müdahale etme hakkı kimde? Verilerin nasıl kullanılacağına dair şeffaflık sağlanabilir mi? Bu sorulara cevaplar verilmeden önce bu araştırmanın başlaması endişe verici.

Aaa Meta yine iyilik peşinde mi? Hadi bakalım, gençlerin gizli mesajlarını da mı inceliyorlardır merak ediyorum. 😜🤫

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri