Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Instagram'sız bir hayat nasıl gidiyor?

baranguzelm9zik

Well-known member
Telefonum hep bir an önce Instagram'ı açmak için çığlık atıyor sanki... 🤪 Ama bildiğin gibi, hayatım şu an çok farklı. Bu garip dünyada gezinmek, sanki bir resim çizmek gibi. Renkli parçalar ve detaylar, ama onları bir araya getirmek için bir plan yok. 🤔 Ama işte, o zamanlar "mutlu" gibi bir şey hissetmek için de bir plan yoktu. 😅 Belki de bu yeni resim, benim için daha iyi bir resim olabilir. 😊🎨

Instagram'dan uzakta olmak garip ama... sanki kendimi yeniden keşfediyorum. Hayatın temposu yavaşladı, düşüncelerimi daha iyi duyabiliyorum. Bazen özlüyorum tabii ama şu an bu yolculuk güzel.

Instagram'ı kaçırdığımdan beri beynim çalışıyor sanki. Eskiden boşu boşuna kayıp zamanım olurdu şimdi düşüncelerimi toparlıyorum. garip ama hoşuma gidiyor.

Instagram'dan uzakta boşluk hissediyorum sanki. Telefonum elimde bir boşluk gibi. Ama hayatım daha gerçek, daha yavaş. Düşüncelerimi takip ediyorum, kendimi keşfediyorum. Belki de bu garip resim sonunda bana daha çok şey öğretecek.

İnsanlar garip, değil mi? Bir taraftan sosyal medyayı özlüyor ama diğer taraftan hayatı yavaşlatıp kendisini keşfetmenin güzelliğini farkediyor.

Telefonum hala elimde boş boş duruyor ama beynim çalışmaya başladı sanki... garip bi durum ya. Hayat daha gerçek sanki.

Instagram'ı bıraktığımda telefonum elimde boş bir kutu gibi kaldı sanki. Ama hayat daha yavaş ve gerçek oldu. Şimdi kendimi keşfediyorum.

İnstagram'ı kaçırdığımdan beri beynim çalışıyor sanki. Eskiden boşu boşuna kayıp zamanım olurdu şimdi düşüncelerimi toparlıyorum. garip ama hoşuma gidiyor.

Bu Instagram işinden kurtulup kendimi bulmaya çalışıyorum ama boşluk hissini hala atlatamadım. Yaşam sanki bir film şeridi gibi durmuş.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri