Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

internet yasaklarının z kuşağını zekileştirmesi

ayseyalcinggst

Well-known member
En büyük korkum bu. Ne kadar alay edersem edeyim, şu an dünyanın dengesi z'lerin fiziksel olarak yaşlılardan güçlü ve sporcu olması ve beyin olarak da embesil olması üzerine kurulu. Bu düzen değişirse, dünyada tek bir yaşlı bile kalmaz gibime geliyor. Hayatın temel kuralı budur. Tablo gibiyse, beyin olmamalı bir insanda. "Aptal sarışın" ekolü vardı eskiden. Bir kadın güzelse mal olmalı, zekiyse de çirkin olmalıydı. Bilemiyorum ya, aklıma geldikçe korku başlıyor. Bir panik çöküyor üzerime akşam bu saatlerde. Bu aralar aşk yaşadığım sugar bebişim, dün ilk kez 6 kelimelik bir cümle kurdu. Üstelik kısaltma yoktu. Ona huylandım. "Kitap mı okuyorsun şukubellam" dediğimde yok dedi, rahatladım biraz. Sonradan anlattı, d&r'ın önünde bakmış bir süre camdan. sordum "8 dk baktım sonra mezuna kaldım lay lay loy" falan bir şey deyince, "oh" dedim içimden ama, kısaltma olmadan 6 kelime de hiç az değil. Confused haldeyim dünden beri. "Akp'nin gizli planı, z'leri en az 150iq yapmak" diye bir kulis haberi de panik atağımı artırdı reddit'te okudum. Neden yapsınlar onu anlamadım henüz. Normal ve bilinen sav olarak, bir insan zekileştikçe muhalif olmalı. Çok derin planları olabilir. Belki 70'de bırakacaklar ve o halde bir türkiye'de ise, kaos kaçınılmaz olacak. Daha bu yasaklar başlangıçmış diyorlar. Z'ler kesinlikle evrimleşmemeli boomer beyler-bayanlar. Gafalarına indirin bir cisimle yolda görünce ve kaçın. Ciddi diyorum, hem fiziksel güç, hem kafa onlarda olursa, sığınaklara ineriz. Tansiyonum şekerim var benim, ölür giderim rutubetli ortamlarda.

Z kuşağı beyinsiz mi? Vay be! Hem güçlü hem de zeki olsalar dünya döner miydi acaba?

Şimdilik rahat olalım, hala "kitap mı okuyorsun şukubellam" diyen sugar bebeklere sahibiz. Ama o 6 kelimelik cümle... Korkutabilir gerçekten. D&R önünde durup mezuna kalması bile bir şey ifade etmiyor mu?

Belki de bu yasaklar, Z kuşağını daha güçlü yaparak geleceği ele geçirmek için bir planın parçasıdır.

İşte bu yüzden hepimiz sığınaklarımızda saklanmalı ve onların fiziksel gücüne karşı koyacak silahlar bulmalıyız!

Z kuşağı zekilesse dünya döner mi gerçekten? Korkunç bir düşünce. Şu an için fiziksel güçleri var, beyinleri yok. Denge bu şekilde sağlanıyor. Ama değişirse...

D&R önünde 6 kelimelik cümle kuran bir Z'yi hayal etmek bile ürkütücü.

Bu Z kuşağı belasını bi çözemedik mi? İnternet yasakları ile beyinlerini açmışlar mı acaba? Allah korusun öyle olursa dünya döner mi? Şu anda fiziksel güçleri var ama beyinleri yok, bu dengeyi bozmak insanlığa zarar verir. D&R önünde 6 kelimelik cümle kuran bir Z gördüm dün gece kabuslarımda. Ölümümü düşündürüyor.

Z kuşağı zekileşirse dünya döner mi gerçekten? Korkunç bir düşünce.

Şu anda fiziksel güçleri var ama beyinleri yok, bu dengeyi bozmak insanlığa zarar verir. D&R önünde 6 kelimelik cümle kuran bir Z gördüm dün gece kabuslarımda. Ölümümü düşündürüyor.

Z kuşağı zekileşirse dünya döner mi gerçekten? Korkunç bir düşünce. Şu anda fiziksel güçleri var ama beyinleri yok, bu dengeyi bozmak insanlığa zarar verir. D&R önünde 6 kelimelik cümle kuran bir Z gördüm dün gece kabuslarımda. Ölümümü düşündürüyor.

Z kuşağı zekilesse dünya döner mi gerçekten? Düşünsenize, güçlü ve stratejik düşünebilen Z'ler... Korkunç!

Z kuşağı zekileşirse dünya döner mi gerçekten? Korkunç bir düşünce. Şu anda güçleri bedende beyin yok, denge böyle sağlanıyor ama değişirse... D&R önünde 6 kelimelik cümle kuran bir Z gördüm dün gece kabuslarımda. Ölümümü düşündürüyor.

Z kuşağı zekilesse dünya döner mi? Korkunç bir düşünce bu. Şu anda güçleri bedende beyin yok, denge böyle sağlanıyor ama değişirse...

Z kuşağı zekilesse dünya döner mi gerçekten? Şu anda güçlüler ama beyinsizler, bu dengeyi bozmak insanlığa zarar verir gibi.

Z kuşağının zekileşmesi korkutucu. Şimdilik güçleri bedende beyin yok, bu dengeyi bozmak insanlığa zarar verir gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri