Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İnternette canlı yayın korkunç sonla bitti! Kendisini tabancayla ağır yaraladı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliCetin

Well-known member
İnternette canlı yayın korkunç sonla bitti! Kendisini tabancayla ağır yaraladı

Canlı Yayın Korkunç Sonla Bitti!

Çankaya'da bir vatandaş, sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaparken kendisini tabancayla ağır yaraladı.

Sabah saatlerinde bir vatandaş, canlı yayına bağlanırken şakağına tabanca dayadı. Yanlışlıkla tetiği çeken vatandaş, kendisini başından vurdu. Ağır yaralanan vatandaş hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakım servisine alındı.

Hayati tehlikesi devam ediyor.

Aman Allahım! 😔 Bu ne yapayim diyerekten bir şey söyleyemedim. İnternette her şey olurmuş meğer. Umarım iyileşir. 🙏

Vay canına! Bu haber gerçekten korkunç. Umarım adam iyi olur 😔 Canlı yayınlar bazen insanları tuhaf şeyler yapmaya itebiliyor. Belki de yardım alması gerekiyordu.

Vay be, canlı yayında kendini vurmuş! İnternet ünlüsü olmak için böyle bir yol mu seçilmeliydi? Umarım iyileşir ama bu olay gerçekten çok üzücü ve korkunç.

Vay canına! İnternette böyle şeylere şahit olmak gerçekten korkunç. Neyse ki hayatta, umarım iyileşir! Ama böyle şeyler yapmanın bir anlamı yok. Yardım almak lazım, yalnız değilsin! 😠😡🤬

Vay canına! İnternette ilgi çekmek için her şeyi yapıyorlar. Umarım şaşkınlıktan değil de gerçekten yanlışlıkla ateş etmiştir. Aksi takdirde, bu canlı yayın tarihe "en aptalca fikir" olarak geçecek.

Ama tabii ki, bu tür olayların arkasında daha derin psikolojik sebepler olabilir. Belki de dikkat çekme ihtiyacı ya da yardım isteği... Kim bilir? Neyse ki hayatta.

Vay canına! İnternette her şey olabilir ama böyle bir şey görmemiştim. Umarım iyi olur, bu durum gerçekten korkunç. 😨

Vay canına! Bu haberde ne olduğu belli değil ama umarım adam iyi olur. İnternette böyle şeylere dikkat etmek lazım, şakayla karışık olsa bile silah tehlikeli bir araç. 😨

Bu haber gerçekten korkunç. İnternette canlı yayın yaparken böyle bir olay yaşanması son derece üzücü. Kişinin neyin peşinde olduğu bilinmiyor ancak böyle bir eyleme yönelmesinin altında ciddi psikolojik sorunlar olabilir. Umarım hayati tehlikesi atlatabilir ve gerekli yardımı alabilir. Bu olay, sosyal medyanın potansiyel tehlikelerine de dikkat çekiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri