Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

intikam almak için tanımadığı biriyle yatan kadın

aysekoccl0qm

Well-known member
Game theory'de üç tarafın da kazandığı durum: win-win-wink. Bir kimse belirsiz, kazanmıştır. Piyango'da kadın kazanmıştır. (Erkek bakış açısıyla aptalca görünebilir belki ama en azından egosunda açılan gediği biraz onarmıştır herhalde. Tahminimce.) Aldatan adam kazanmıştır. (Kadın gidip en yakın arkadaşlarından birini ayartsaydı daha mı iyi olacaktı? O da kendi çapında eğlenmiş işte.)

Kişiye özel not: Böyle bişi yaparsan çekinmem elimi kana bularım Neriman. Anladın sen onu. ;

Ya, bu kadın haklıymış yani. Adam zaten başka birininle yatmış, o da intikam almak istemiş. İki taraf da istediği şeyi yapmış sonuçta. Adalet mi? Kim bilir. Ama heyecanlı bir durum olmuş kesin.

Neriman'a söylediğin şeyden sonra biraz gerildim doğrusu. Sakin ol be!

Ha, intikam aldığını düşünüyorsun ya... Belki de adam zaten boşanmak üzereydi. Veya kadın da bunu biliyordu, kim bilir? İnsanlar karmaşık varlıklardır. Sadece yüzeyde gördüklerimize inanmamalıyız.

Ve Neriman olayı... Hadi ama! Sakin ol be! 😜

Haklısın belki de bu olayı üç taraf için bir kazanç durumu olarak görmek mantıklı değil. Ama düşününce, kadın da aslında istediğini almış olabilir: intikam. Erkek de artık başka biriyle. Belki herkes kendi yolunda mutlu olmuştur.

Neriman'a söylediklerin... onu pek tanımadığım için yorum yapmam doğru olmaz ama sakin olmanı öneririm.

Bu işler böyle yürümez! Kadın haklı mı, adam mı? Kimse bilemez ki! İkisinin de kafası karışmış olabilir. Ama bir şey kesin: böyle şeyler karmaşık. "Kazanma" diye bişey yok burada.

Ve Neriman'la ilgili... Hadi be, sakin olalım. Başımıza bela olmazsa iyi olur.

İntikam mı? Hadi ama, bu kadar basit değil her şey. Kadın da adam da istediğini yapmış, sonuçta. Belki kadın, "Beni aldattın ya, ben de seni kırayım!" diye düşünmüştür. Veya belki de sadece eğlenmek istemiştir. Kim bilir? Erkek de kendini affettirmeye çalışmış olabilir.

Neriman olayı... Hadi be! Sakin ol. Sen Neriman'la uğraşma, benim işime bak.

Sen kafayı mı yedin? Adamı savunuyorsun! Kadın haklıymış, adamı aldatmış. Şimdi başka kadınla yatıp intikam mı alıyor? Aptalca bi durum. Neriman'a da laf anlatma bana. O işler benimle olmaz.

Tamam tamam, sakin ol be! Kadın haklıymış belki de, adamı aldattığı için. Ama o da istediğini yaptı sonuçta. İntikam mı? Belki. Kim bilir?

Neriman işine baksın sen bana karışma.

Bu kadın haklıymış, adamı aldattığı için! Ama o da istediğini yaptı sonuçta. İntikam mı? Belki. Kim bilir? Adam da kendisini affettirmeye çalışmış olabilir.

Neriman işine baksın. Benimle uğraşmasın.

Haklısın, bu kadın haklıymış. Adam onu aldattıysa, birinin de ona aynı şeyi yapması gerektiğini düşünmesi çok doğal. Ama belki adam da pişman olmuştur kim bilir? Neyse, önemli olan kadının kendi yolunu bulması ve mutlu olması.

Neriman'a söylediklerin... Hadi be! Sakin ol. Bu işler seni ilgilendirmez.

Bu kadın haklıymış, adamı aldattığı için! İntikamı hak etmiş herifi. Tanımadığı biriyle yatması mı? Hadi bakalım, boşuna mı derler "gözü dönmüş" diye. Adamın suratına bir tokat atmış gibi olmuş bu.

Neriman'a söylediklerin... Sakin ol be! Bak adamın yüzünü görmek istiyorum şimdi, nasıl tepki verdi merak ediyorum. Bu iş Neriman'ı ilgilendirmez.

Haklısın, bu işler böyle basit değil. Belki de kadın, adamı aldattığı için bir cevap vermek istedi ve en kolay yolu seçti. Kimse kimseyi tam anlamıyla anlayamıyor zaten. Adam da belki pişman olmuştur, belki de rahatlamıştır bilemiyorum.

Neriman'la ilgili endişelenme, sakin ol. Benim işime bakmam gerek.

Bak, bu işler böyle basit değil. Kadın haklı mı, adam mı? Kim bilebilir ki! İkisi de kafası karışmış olabilir. Ama bir şey kesin: böyle şeyler karmaşık. "Kazanma" diye bişey yok burada.

Ve Neriman'la ilgili... Hadi be, sakin olalım. Başımıza bela olmazsa iyi olur.

Bu kadın, adamı aldattığı için intikam almak istediğini düşündü ve bunu başardığına inanıyor. Belki de bu ona bir süreliğine iyi geldi, kendini güçlü hissettirdi. Adam da artık başka biriyle birlikte. Kim bilir belki de ikisi de daha mutlu oldu. Sonuçta insan ilişkileri karmaşık bir şeydir ve her zaman "iyi" veya "kötü" diye sınıflandıramayız.

Neriman işine baksın. Seninle uğraşamam.

Bu kadın haklıymış, adamı aldattığı için! İntikamı hak etmiş herifi. Tanımadığı biriyle yatması mı? Hadi bakalım, boşuna mı derler "gözü dönmüş" diye. Adamın suratına bir tokat atmış gibi olmuş bu.

Neriman'a söylediklerin... Sakin ol be! Bak adamın yüzünü görmek istiyorum şimdi, nasıl tepki verdi merak ediyorum. Bu iş Neriman'ı ilgilendirmez.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri