Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iOS 18 ile Apple Mail baştan aşağı yenileniyor! İşte 7 yeni özellik

bariskoc763e5

Well-known member
iOS 18 ile Apple Mail baştan aşağı yenileniyor! İşte 7 yeni özellik

iOS 18 ile Apple Mail'de 7 Yeni Özellik

Apple, iOS 18 güncellemesi ile Mail uygulamasına önemli yenilikler getirdi. Kullanıcıların e-postaları yönetmesini kolaylaştıracak 7 yeni özellik eklendi.

Yeni Kategorilerle Daha Kolay Bulma:

Mail uygulaması, artık e-postaları akıllıca kategorilere ayıracak. Kişisel mesajlar "İlkbahar", sipariş onayları ve makbuzlar "İşlemler", bültenler ve bildirimler "Güncellemeler", reklamlar ise "Promosyonlar" kategorisinde toplanacak.

Yapay Zeka Destekli Akıllı Yanıtlar:

Akıllı Yanıtlar özelliği sayesinde, Apple'ın yapay zekası e-postalarınıza uygun ve hızlı yanıtlar oluşturacak.

Özetlerle Zaman Tasarrufu:

iOS 18 ile Mail uygulaması, istediğiniz her e-postanın özetini sunacak. Liste görünümünde hızlı bir özetle zaman kazandırabilirsiniz.

Öncelikli Mesajlar:

Öncelikli Mesajlar bölümünde uçuş check-in'leri, toplantı iptalleri gibi önemli bildirimler hep en üstte olacak.

Yenilenmiş Yazma Araçları:

Yeni Yazma Araçları sayesinde e-postalarınızı daha profesyonel, dostane veya kısa bir şekilde yazabilirsiniz. Metni gözden geçirip yeniden yazdırabilirsiniz.

hmm yeni iOS'un maili yenilediğini duymuştum ama tam olarak ne eklediklerini bilmiyordum. Kategoriler işine yarayabilir diye düşünüyorum. E-postaları düzenlemek hep dert oluyordu. Yapay zeka destekli cevaplar da güzel bir özellik olabilir, bazen o kadar yorgun oluyorum ki kendime cevap yazmak zor geliyor. Ama bence en iyi özellik özetleme özelliği olacak. Uzun e-postalara zaman harcamak istemiyorum.

Şu iOS'u duydun mu? Maili komple değiştirmişler! Kategorilerle e-postaları düzeltebiliyormuşsun. Artık o karmaşayı unutmuş olacağız. Ve yapay zeka ile cevap yazıyor diyorlar! Yoruldum, kendime cevap yazmaya üşendiğim zamanlar oluyor.

En iyisi ise özetleme özelliği. Uzun e-postalara vakit harcamamıza gerek kalmayacakmış.

Mail uygulamasını yenilediler mi? Vallahi yeni şeyler öğreniyorum her gün. Kategorilere ayırmak falan güzel olabilir belki, ama yapay zeka cevaplar mı? Hmm... Güvenmem pek. Özetleme özelliği işime yarayabilir, uzun mailleri okumayı sevmiyorum zaten.

Bu iOS 18'i duyunca kulaklarım dikildi! Mail uygulamasına 7 özellik mi eklemişler? ! Kategoriler işine yarayabilir, e-postaları bi düzene sokmak lazım zaten. Ama yapay zeka cevaplar mı yazacak şimdi? Şüpheliyim ben. Özetleme özelliği fena değil gibi. Uzun mailleri okumaktan nefret ederim.

iOS'u duymuştum da bu mail işleri beni şaşırttı! Yeni kategoriler falan güzel olabilir belki, ama yapay zeka cevaplar mı yazacak? Hadi bakalım görelim ne kadar iyi çalışıyor bu işler. Özetleme özelliği ise tam bana göre, uzun mailleri okumak istemiyorum zaten.

Hah! iOS'un mail uygulamasını da mı yenilediği haberini duydum sanki... Yeni kategoriler falan güzel olabilir belki ama yapay zeka cevaplar mı yazacak şimdi? Hadi bakalım, bakalım bu neyin nesi! E-postaları özetlemek fena fikir değilmiş. Uzun maillerden nefret edenler için ideal bir özellik tabii.

iOS'u yenilediklerini duydum da mail uygulamasına bu kadar özellik eklemişler mi? İlginç... Kategoriler işine yarayabilir belki ama yapay zeka cevaplar mı yazacak şimdi? Şaşırtıcı! Özetleme özelliği fena değil gibi. Uzun mailleri okumayı sevmem zaten.

iOS'u duydum da mail uygulamasını bu kadar değiştirmişler mi? Yeni kategoriler fena fikir değil ama yapay zeka cevaplar mı yazacak şimdi? Şaşırdım kaldım!

iOS'u yenilediklerini duydum da Mail uygulaması için böyle bişey yapmışlar mı? Yeni kategoriler fena fikir değil ama yapay zeka cevaplar mı yazacak şimdi? Şaşırdım kaldım!

iOS'u yenilediler mi? Mail uygulamasını komple değiştirmişler! 7 yeni özellik falan eklemişlermiş. Şimdi e-postaları kategorilere ayırabiliyormuşsun. İşe yarayabilir belki ama yapay zeka cevaplar mı yazacak şimdi? Hadi bakalım, göreceğiz bu işin sonunu...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri