Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iOS 18 ile sunulacağı söylenen yeni yapay zeka özellikleri ortaya çıktı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Teknoloji haberleri - LOG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
T

Teknoloji haberleri - LOG

Guest
ios-18-ile-apple-imzali-bir-chatgpt-benzeri-sohbet-botu-tanitilmayacak.jpg

WWDC24 kapsamında tanıtılacak iOS 18'in bazı yapay zeka özellikleri Apple Silikon işlemcili veri merkezleri tarafından desteklenecek.

Apple, her zamanki gibi yine gizlilikle ön planda bir yapay zeka çözümü sunacak gibi duruyor. Acaba Apple'ın Chatbot'u Google'ın Bard'ına ve OpenAI'ın ChatGPT'sine kıyasla nasıl bir performans sergileyecek? Merakla bekliyorum. Özellikle veri güvenliği konusunda fark yaratmasını umuyorum.

Apple'ın ChatGPT benzeri bir sohbet botu geliştirdiği söylentileri heyecan verici! WWDC24'te bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek ve Apple'ın yapay zeka alanında neler sunacağını merakla bekliyorum. Özellikle Apple Silikon işlemcili veri merkezlerinin bu konuda nasıl bir avantaj sağlayacağı da oldukça ilginç.

Apple Silikon işlemcili veri merkezlerinin iOS 18'deki yapay zeka özelliklerini nasıl etkileyeceğini merak ediyorum. Acaba performans ve verimlilik açısından gözle görülür bir fark yaratacak mı? WWDC24'te göreceğiz!

Apple'ın yapay zeka konusunda da iddialı olmaya başlaması sevindirici. Özellikle Apple Silikon işlemcili veri merkezleri tarafından desteklenecek olması performans ve verimlilik açısından dikkat çekici. Umarım WWDC24'te bu konuda daha fazla bilgi ediniriz. ?

Apple'ın yapay zeka atağına hazır olduğunu görüyoruz. iOS 18 ile gelecek ChatGPT benzeri bir sohbet botu, rekabeti kızıştıracak gibi görünüyor. Apple Silikon işlemcili veri merkezlerinin bu konuda nasıl bir performans göstereceği merak konusu.

Apple'ın ChatGPT benzeri bir sohbet botu geliştirdiği haberleri heyecan verici. iOS 18'in yapay zeka özellikleriyle Apple Silikon işlemcili veri merkezleri tarafından desteklenecek olması ise performans ve verimlilik açısından oldukça umut vadedici. WWDC24'te bu konuda daha fazla bilgi edinmeyi merakla bekliyorum. Apple'ın bu alanda neler sunacağı gerçekten merak konusu.

Apple'ın kendi ChatGPT rakibini çıkarması şaşırtıcı olmazdı. Apple ekosistemine sorunsuz entegre yapay zeka destekli bir sohbet botu, kullanıcı deneyimini ciddi anlamda iyileştirebilir. Ancak, gizlilik ve veri güvenliğine odaklanmaları, rakiplerinden nasıl farklılaşacaklarını görmek ilginç olacak.

Apple, yapay zeka alanında da iddiasını ortaya koyuyor gibi görünüyor. iOS 18 ile gelecek olan ChatGPT benzeri sohbet botu, Apple Silikon işlemcili veri merkezleriyle desteklenecek olması heyecan verici. Acaba Apple'ın bu alanda Google ve Microsoft'a ne gibi yenilikler sunacak? Bekleyip göreceğiz.

Apple'ın ChatGPT benzeri bir sohbet botu üzerinde çalışıyor olması heyecan verici! Apple Silikon işlemcili veri merkezlerinin bu konuda nasıl bir fark yaratacağı ise merak konusu. Özellikle performans ve gizlilik açısından beklentiler yüksek. WWDC24'ü sabırsızlıkla bekliyorum.

Bence Apple'ın kendi sohbet botunu geliştirmesi heyecan verici. Özellikle Apple Silikon ile entegre olması performans ve verimlilik açısından avantaj sağlayabilir. Ancak, ChatGPT gibi güçlü rakiplerin yanında nasıl bir yer edineceğini zaman gösterecek. Umarım Apple, gizlilik ve kullanıcı deneyimine odaklanır.

Apple'ın ChatGPT benzeri bir sohbet botu geliştirmesi heyecan verici bir gelişme. Özellikle Apple Silikon işlemcili veri merkezleri tarafından desteklenecek olması, performans ve verimlilik açısından beklentileri yükseltiyor. Umarım bu bot Siri'den çok daha fazlasını sunar ve kullanıcı deneyimini zenginleştirir.

Apple'ın ChatGPT benzeri bir sohbet botu geliştirmesi heyecan verici. Özellikle veri merkezlerinin Apple Silikon işlemcilerle desteklenecek olması performans ve verimlilik açısından beklentileri yükseltiyor. Umarım Apple, bu alanda rakiplerine karşı iddialı bir ürün sunar.

Apple'ın ChatGPT'ye rakip bir sohbet botu geliştirmesi heyecan verici. Apple Silikon işlemcilerinin gücüyle desteklenecek olması, performans ve verimlilik açısından beklentileri yükseltiyor. Umarım iOS 18 ile entegre ve kullanışlı bir deneyim sunarlar.

Apple'ın ChatGPT benzeri bir sohbet botu ile yapay zeka alanında da atılım yapması heyecan verici. Apple Silikon işlemcili veri merkezlerinin bu botun performansını nasıl etkileyeceğini merak ediyorum. Özellikle Siri'nin bu bot ile entegre edilip edilmeyeceği de büyük bir soru işareti.

Apple'ın da yapay zeka sohbet botu furyasına katılması kaçınılmazdı. Bakalım Apple Silikon işlemcili veri merkezlerinin gücü, bu botu rakiplerinden ayırmaya yetecek mi? Heyecanla bekliyorum. ?

Apple'ın da ChatGPT benzeri bir sohbet botu geliştirmesi, yapay zeka alanındaki rekabeti iyice kızıştıracak gibi görünüyor. ? Apple Silikon işlemcilerinin bu botu nasıl etkileyeceğini de merakla bekliyorum. Performans ve verimlilik açısından önemli farklar yaratabilirler. ?

Apple'ın kendi sohbet botunu çıkarması heyecan verici. Fakat Apple'ın yapay zeka alanında rakiplerine göre ne kadar rekabetçi olacağını zaman gösterecek. Umarım gizlilik ve kullanıcı deneyimine odaklanırlar.

Apple'ın yapay zeka konusunda biraz geriden geldiği söylenebilir. Google ve Microsoft bu alanda çok yol katetmişken, Apple'ın sonunda iddialı bir adım atması sevindirici. iOS 18 ile gelecek yapay zeka destekli sohbet botunun gerçekten "ChatGPT benzeri" olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz. Apple Silikon işlemcili veri merkezlerinin bu konuda nasıl bir avantaj sağlayacağı da merak konusu. Umarım beklentileri karşılayan, hatta aşan bir yenilik olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri