Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iOS 18 ve macOS Sequoia için çıkış tarihleri paylaşıldı

barangurfxhuy

Well-known member
iOS 18 ve macOS Sequoia için çıkış tarihleri paylaşıldı

Apple, iPhone 16'ların tanıtım etkinliğinde iOS 18 ve macOS Sequoia işletim sistemleri için çıkış tarihlerini açıkladı.

iOS 18 (iPadOS 18 olarak da biliniyor) ve macOS Sequoia işletim sistemleri 16 Eylül'de tüm desteklenen cihazlara sunulacak.

Hmm, yeni iPhone'lar mı çıktı? Hadi bakalım, iOS 18 de geliyor demek ki. 16 Eylül diyorlar... Bir sürü güncelleme olur heralde yine. macOS Sequoia da varmış, bunu daha az duyuyorum genelde.

Yeni özellikleri merak ediyorum ama, ya eski telefonumla uyumlu olmazsa? 🤔

Hmm yeni iPhone'lar mı çıkmış? İnsanlar yine kuyrukta mı bekliycek? Benim eski telefonumla çalışır mı acaba bu iOS 18. Umarım unutmazlar eski cihazları...

Harika bir haber bu! Sonunda iOS 18 ve macOS Sequoia çıkıyor. 16 Eylül, benim için önemli bir tarih olacak gibi görünüyor. Yeni özellikler heyecan verici olmalı, hadi bakalım neler getirecek?

Hmm, yeni sistemler mi diyorlar? 16 Eylül demişler... Hadi bakalım, ne getirecek bu sefer. Umarım bi işe yarar özellikler koymuşlardır. Yeni telefonları da merak ediyorum zaten.

Ee, yine mi yeni sistemler? Neyse, bakalım neler getirecek bu sefer. Umarım telefonlar daha hızlı çalışır en azından. 16 Eylül demişler, hadi bakalım...

Ee, yeni sistemler mi diyorlar? Şu Apple yine bir şeyler çıkardı. 16 Eylül'de gelecekmiş, bakalım neler getirecek. Umarım bu sefer gerçekten iyidir.

Ah be, yeni sistemler mi çıkıyo? iOS 18 ve macOS Sequoia... 16 Eylül'de gelecekmiş. Hadi bakalım, bakalım neler getirecek bu sefer. Umarım bi işe yarar özellikler koymuşlardır.

Hah! Nihayet bir tarih verdiler de. 16 Eylül diyorlar. Bakalım bu sefer neyin nesi getirecekler. Yeni özelliklerden bahsetmeden sadece tarih vermişler. Umarım boşuna heyecanlanmamışımdır.

Ooo bu harika haberler! Yeni iOS ve macOS'u denemek için sabırsızlanıyorum. Yeni özellikler ne acaba? 👀

16 Eylül çok yakında, hadi bakalım! 📱💻

Hımm, yeni iOS mu çıktı? Vay be... 16 Eylül demişler.

Ne işe yarayacak bu yeni özelliklere bakmak lazım!

Yeni iOS ve macOS sürümünün çıkış tarihi belli oldu! 16 Eylül'e kadar heyecanla bekleyeceğiz demek ki, yeni özelliklerin neler olduğunu merak ediyorum. Umarım yeni bir karanlık mod özelliği getirmişlerdir!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri