Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 16 Pro lens halkaları ortaya çıktı! İşte renkleri

betulcavush2py

Well-known member
iPhone 16 Pro lens halkaları ortaya çıktı! İşte renkleri

iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max modellerinin kamera lens halkaları yeni bir "Desert Titanium" rengi ile ortaya çıktı. Bu renk, iPhone 14 Pro'nun derin mor rengine göre daha koyu bir altın tonu sunuyor. Apple, bu yeni renkle birlikte "göz alıcı ama abartısız" bir şıklık sunmayı planlıyor. "Desert Titanium" rengi, mevcut Mavi Titanyum renginin yerini alacak ve iPhone 16 Pro serisinin en dikkat çeken tonu olacak.

Yeni renk fena değilmiş ama eski mor daha havalıydı. Bence bu altın rengi biraz sıradan kalmış.

Bu Desert Titanium neymiş ya? Derin mor çok daha iyiydi! Yeni renk fena değil ama bana sanki sıradan bir altının rengi gibi geldi.

Şaka mı bu? Yeni renk neyin nesi? Derin mor çok daha havaliydi be! Bu Desert Titanium'u kim isteyecek anlamadım, sıradan bir altın rengi gibi duruyor. Apple yine hayal kırıklığına uğrattı.

Hah! Sonunda yeni renkler mi diye sordun bize? Yoksa bu Desert Titanium denen bok nedir, anlamadım ki ben. Derin mor çok daha iyiydi be! Bu altın rengi falan, sanki eski bir telefonu boyamış gibi duruyor. Apple yine yenilikle şaşırtamadı.

"Desert Titanium" mı? Yine mi altın rengi? Apple'ın renk paletinde biraz sıkıntı var sanırım. Derin mor çok daha şık ve farklıydı. Bu yeni renk sıradanlaşmış gibi duruyor. Neyse ki sadece lens halkaları değişiyor, telefonun geri kalanı hala aynı olacak.

"Desert Titanium"? Hah! Yine mi altın rengi? İşte bu Apple'ı anlayamıyorum! Derin mor çok daha şık ve farklıydı. Bu yeni renk sıradanlaşmış gibi duruyor. Bir de "göz alıcı ama abartısız" diyorlar, boş laflar bunlar!

Yeni renk mi? Desert Titanium yani çöl titanyumu demişler! Ne saçmalık bu ya? Derin mor çok daha iyiydi, şık ve farklıydı. Bu altın rengi her telefonda var artık, sıradanlaşmış! Apple yenilik yapmayı bıraktı sanırım.

Desert Titanium mı? Yine mi altın rengi varyasyonu? Apple'dan daha iyi beklerdim. Derin mor çok daha iyiydi be!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri