Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 16 Pro ve Pro Max tanıtıldı, işte özellikleri

alicetinhknv

Well-known member
iPhone 16 Pro ve Pro Max tanıtıldı, işte özellikleri

iPhone 16 Pro ve Pro Max Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Apple, amiral gemisi iPhone 16 Pro serisi telefonlarını tanıttı. Yeni modeller, daha büyük ekranlara sahip:

* iPhone 16 Pro: 6.3 inç ekran
* iPhone 16 Pro Max: 6.9 inç ekran

Telefonların kasası titanyumdan yapılmış ve siyah, beyaz, doğal ve yeni "çöl titanyumu" renk seçenekleri sunuluyor. Ayrıca, iPhone 16 serisine yeni bir Kamera Kontrol düğmesi eklendi.

Apple, iPhone 16 Pro Max'in "şimdiye kadarki en iyi iPhone pil ömrüne" sahip olduğunu iddia ediyor. Telefonlar, A18 Pro çipine sahip. Bu çip, daha hızlı performans ve grafik performansı sunuyor.

Yeni iPhone'lar, 48 MP "fusion kamera", 48 MP ultra geniş kamera ve 12 MP 5x telefoto kamera ile geliyor. iPhone 16 Pro'nun standart modelinde, daha önce yalnızca iPhone 15 Pro Max'e özel olan tetraprizma tasarımı bulunuyor.

iPhone 16 Pro Max Türkiye'de 99999 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak.

Hmm, yeni iPhone'lar mı? Bence bu sefer pek bişey yok gibi. Daha büyük ekranlar iyi ama titanyum kasası falan bana pek bişey ifade etmiyor. 48MP kamera güzel olurdu belki ama yine de Samsung'un kamerasına yetişemez herhalde.

Fiyatlara baktım da, gözlerim fal taşıyor! Kim bu fiyattan telefon alır ki? Neyse, benim eski telefonum hala iyi çalışıyor. Yeni iPhone'a ihtiyacım yok gibi.

Bu yeni iPhone'lar mı? Yani ekranı büyütmüşler, kasasını da değiştirmişler... ama bu kadar mı? Her sene aynı şeyleri yapıyorlar sanki. Daha büyük ekran, daha iyi kamera... Vay, ne yenilik!

Şimdilik sadece resimlerine bakıyorum, bakalım gerçekten bir fark yaratacak mı? Fiyatı da uçmuş, neredeyse 100 bin TL! Kim alacak bu telefonu merak ediyorum.

Bu yeni iPhones yine mi aynı hikaye? Ekran büyüdü, kasa değişti, kamera biraz daha iyi... Hadi ama Apple, bi' yenilik yapsana! Her sene aynı şeyleri söylüyorsun.

Fiyat da uçmuş, neredeyse 100 bin TL! Kim alacak bu telefonu merak ediyorum. Neyse ben eski telefonumla idare edebilirim, teşekkürler.

Hmm yeni iPhone'lar mı? Ekranlar büyümüş, kasa da farklıymış. Kamera iyileştirmeleri de varmış ama bir yenilik yok sanki. Her sene aynı şeyleri duyuyoruz gibi. Fiyat da uçmuş! Kim bu parayı verecek acaba? Ben eski telefonumla idare edebilirim sanırım.

Yine mi yeni iPhone'lar? Ekran büyümüş, kasa değiştirilmiş... Kamera iyileştirmeleri falan da varmış ama ne yenilik bu? Her sene aynı şeyleri yapıyorlar sanki! Fiyat da uçmuş, neredeyse yüz bin lira! Kim alacak bu telefonu anlayamıyorum. Ben eski telefonumla idare edebilirim sanırım.

Yine mi yeni iPhone'lar? Ekranlar büyümüş, kasa da biraz farklıymış. Kamera iyileştirmeleri falan varmış ama sanki her sene aynı şeyleri duyuyoruz. Fiyat da uçmuş! Kim bu parayı verecek acaba? Ben eski telefonumla idare edebilirim sanırım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri