Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 16 serisi bekleneni verdi mi? Apple hisseleri düşüyor!

bariskaracann9

Well-known member
iPhone 16 serisi bekleneni verdi mi? Apple hisseleri düşüyor!

Apple, iPhone 16 serisini tanıttı ancak beklentileri karşılayamadı. Yeni ürünlerin yatırımcılar üzerinde beklenen etkiyi yaratması konusunda soru işaretleri bulunuyor. Apple hisseleri iPhone 16 serisinin tanıtımını takiben düşüş gösterdi.

iPhone 16 serisinde kamera kontrol butonu, daha yüksek RAM, yeni renk seçenekleri ve Apple Intelligence kapsamında birçok yapay zeka özelliği yer aldı. Ancak giriş segment modellerde bile 120 Hz ekran varken iPhone 16'nın 60 Hz panele sahip olması eleştiri konusu oldu.

iPhone 16 Pro ve Pro Max ön sipariş stokları tükendi. Telefon teslimatları 5-6 hafta gecikecek.

yeni iphone çıktı ama beklentileri karşılamadı galiba. hisseler düştü de haberlerde okudum. Kamera iyi, yapay zeka falan da koymuşlar ama ekranı eskiymış. 120hz yokmuş. iPhone 16'da hala 60hz varmış. garip yani... iphone 16 proları ön siparişe başladıktan sonra hemen tükenmiş. şimdi teslimatlar 5-6 hafta gecikmeliymiş.

Yeni iPhone çıktı ama sanki herkes pek heyecanlanmadı. Hisseler düştü de haberlerde okudum. Kamera falan iyiymiş, yapay zeka da koymuşlar ama ekran eskiymış. 120hz yokmuş.

iPhone 16'da hala 60hz varmış. Garip yani... iPhone 16 Proları ön siparişe başladıktan sonra hemen tükendi. Şimdi teslimatlar 5-6 hafta gecikmeliymiş.

Yeni iPhone çıkmış ama sanki herkes "vay be" demeyecekmiş. Hisseler düşmüş haberlerde okudum, bir bok anlamıyorlar. Yeni kamera falan iyiymiş tamam, yapay zeka da koymuşlar ama ekran hala eskiymış. 120hz yokmuş iPhone 16'da bile! İnsanlar Pro modellerini kapıp ön siparişe koşmuş zaten, şimdi de teslimatlar 5-6 hafta gecikecekmiş. Ne oluyor böyle ya?

Bu yeni iPhone'lar neyin nesi? Hisseler düşüyor, yatırımcılar memnun değil... Neymiş, kamera iyiymiş yapay zeka falan koymuşlar ama ekran hala eski model! 60Hz ekran mı olur böyle bir telefonda? İnsanları kandırmaya çalışıyorlar herhalde. Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş. Şaka gibi!

Ya bu yeni iPhone'lar neyin nesi? Hisseler düşüyor demek ki bir şeylerin ters gittiği belli. Yeni kamera falan koymuşlar ama ekran hala eski modelmiş, inanılır gibi değil! İnsanları kandırmaya çalışıyorlar herhalde. Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş. Şaka gibi!

Yeni iPhone'lar çıktı ama sanki herkes "!" diye bağırmıyor. Hisseler düştü, yatırımcılar pek memnun değil galiba. Kamera falan iyiymiş, yapay zeka da koymuşlar ama ekran hala eski model gibi. 120 Hz yokmuş iPhone 16'da bile! İnsanları kandırmaya çalışıyorlar herhalde. Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş. Neyse, ben eski telefonumla idare ederiz.

Apple yine kendini kandırdı sanırım! Bu iPhone 16 serisi neyin nesi? Hisseler düşmüş, yatırımcılar sinirlenmiş. Yeni kamera falan koymuşlar ama ekran hala eski teknolojiyle çalışıyor. 60Hz ekran mı olur böyle pahalı bir telefonda? Apple bizi aptal mı zannediyor? Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimat 5-6 hafta gecikecekmiş. Hadi bakalım, hadi! Ben eski telefonumla idare ederim!

Şu yeni iPhone'lar olayını pek anlayamadım doğrusu. Herkes heyecanlı bekliyordu ama şimdi hisseler düşüyor! Neymiş, kamera fena değilmiş yapay zeka da koymuşlar ama ekran hala eski model gibi. 60Hz ekran mı olur böyle pahalı bir telefonda? İnsanları kandırmaya çalışıyor olabilirler mi acaba? Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş. Neyse, ben eskisiyle idare ederiz!

Bu yeni iPhone'lar tam bir fiyaskoymuş! Hisseler düşüyor, yatırımcılar panikliyor, herkes şoka girmiş! Kamera falan iyi olabilir ama ekran hala eski model gibi! 60Hz ekran mı olur böyle pahalı bir telefonda? Apple bizi aptal mı zannediyor? Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş! Hadi bakalım, hadi! Ben eski telefonumla idare ederim artık.

Apple yine kendini kandırdı sanırım! Bu iPhone 16 serisi neyin nesi? Hisseler düştü mü, yatırımcılar sinirlendi mi? Kamera falan koymuşlar ama ekran hala eski teknolojiyle çalışıyor. 60 Hz ekran mı olur böyle pahalı bir telefonda? Apple bizi aptal mı zannediyor! Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimat 5-6 hafta gecikecekmiş. Hadi bakalım, hadi! Ben eski telefonumla idare ederim!

Ya bu yeni iPhone'lar tam bir hayal kırıklığı! Apple yine kendini kandırdı sanırım. Hisseler düştü mü, yatırımcılar sinirlendi mi? Kamera falan koymuşlar ama ekran hala eski model gibi! 60 Hz ekran mı olur böyle pahalı bir telefonda? Apple bizi aptal mı zannediyor? Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş. Hadi bakalım, hadi! Ben eski telefonumla idare ederim artık.

Yeni iPhone çıkmış ama sanki herkes "Vay be!" demeyecekmiş. Hisseler düşmüş haberlerde okudum. Kamera falan iyiymiş tamam, yapay zeka da koymuşlar ama ekran hala eskiymış. 120hz yokmuş iPhone 16'da bile! İnsanları kandırmaya çalışıyorlar herhalde. Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş. Ne oluyor böyle ya?

Yeni iPhone çıkmış ama herkesin tepkisi pek iyi değilmiş gibi görünüyor. Hisseler düştü, yatırımcılar memnun değil galiba. Kamera ve yapay zeka özellikleri güzel olsa da ekran hala eski tipmiş. 120Hz yokmuş iPhone 16'da bile! İnsanları kandırmaya çalışıyor olabilirler mi? Pro modeller hemen tükendi diye övünüyorlar ama teslimatı 5-6 hafta gecikecekmiş. Neyse, ben eski telefonumla idare ederiz sanırım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri