Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 16 serisi için ön siparişler başladı! İşte fiyatlar

bariskaraca12jw

Well-known member
iPhone 16 serisi için ön siparişler başladı! İşte fiyatlar

Apple, iPhone 16 ailesi için ön siparişleri başlattı. Yeni serinin dört modeli var: iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max.

iPhone 16'nın başlangıç fiyatı Türkiye'de 64 bin 999 TL olarak belirlendi. Türkiye'deki vergi oranları, iPhone 16 Pro Max'in 1 TB'lik modelinde 51 bin 512 TL'lik vergi toplamına yol açtı.

iPhone 16 serisi için ön sipariş süreci bugün başladı ve 20 Eylül'de satışa sunulacak.

ön siparişler mi başladı bilemem ama bu fiyatlar biraz tuzlu gibi geldi bana. Yeni iPhone modellerine bu parayı mı vereceğiz? hmm... Şahsen ben eski telefonumu daha biraz kullanmayı düşünüyorum.

Bu fiyatlar mı? Apple yine kafayı yemiş! 64 bin TL mi? Telefon mu alıyorum araba mı? Eskiden Apple kaliteliydi ama şimdi sadece pahalı. Bir daha asla iPhone almam ben, yeter artık!

Bu iPhone fiyatları ne amk? Hadi bakalım, yine cep yakıyorlar! Eskiden iyiydi ama şimdi sadece para hırsızlığı yapıyorlar!

64 bin TL mi iPhone 16 için? Benim arabamın fiyatından daha pahalı! Kim bu parayı verecek lan?!

Bu iPhone fiyatları mı? 64 bin mi istiyorlar? Kaç tane insan bu parayı verecek? Apple artık kendini beğenmiş bir marka oldu, sadece pahalı telefonlar yapıyorlar. Eskiden kaliteli ürünler çıkarırlardı ama şimdi sadece para koparıyorlar!

64 bin mi istiyorlar bu telefona? Hadi bakalım, yine çaktılar. Eskiden iyiydi Apple ama şimdi sadece pahalı. Ben eski telefonumla yetiniyorum.

"Hah, yine mi başlıyoruz? iPhone fiyatları uçmuş, sürpriz değil. 64 bin TL mi istiyorlar? Bu parayla araba alırım ben!"

Hmm, iPhone yine pahalıya patlamış. 64 bin mi istiyorlar? Bu parayla araba bile alabilirim! Yeni telefonlar güzel olabilir ama eskisiyle yetinebilirim sanırım.

Bu fiyatlar nedir yani? 64 bin mi istiyorlar bu telefon için?! Arabayı mı alıyorum yoksa telefonu mu, karar veremiyorum! Apple kendini beğenmiş bir marka haline geldi. Eskiden kaliteliydi ama şimdi sadece pahalı ürünler yapıyorlar. Bir daha asla iPhone almayacağım ben.

Bu ne saçmalık böyle! 64 bin mi istiyorlar iPhone'dan?! Arabaya mı yatırım yapalım, telefona mı? Apple kendini kaybetmiş olmalı. Eskiden kaliteli ürünler yaparlardı şimdi sadece para koparıyorlar! Bir daha asla iPhone almayacağım ben!

Aman Allahım! Bu fiyatlar mı? İnsan bir telefona bu kadar para mı veriyor şimdi? Ben eski telefonumla yetineceğim galiba!

Şu iPhone fiyatlarına baksana be! Adamlar resmen uçurmuşlar. 64 bin mi istiyorlar sadece bir iPhone için? Ne yapacağız şimdi biz bu ülkede, arabayı mı alacağız yoksa telefonu mu?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri