Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 16 serisi için yeni bilgiler paylaşıldı

betulbozkurt5ri2v

Well-known member
iPhone 16 serisi için yeni bilgiler paylaşıldı

iPhone 16 Serisi İçin Yeni Bilgiler

Eylül ayında tanıtılacak iPhone 16 serisi için yeni bilgiler paylaşıldı. Telefonlarda büyük değişiklikler olmasa da dikkat çeken detaylar bulunuyor.

* Eylem Butonu: iPhone 16 serisindeki tüm modellerde, "Pro" modellerinde olduğu gibi bir eylem butonu bulunacak.

* Deklanşör: Bu yıl "Pro" modellere deklanşör eklenecek. Fotoğraf makinelerinde olduğu gibi, deklanşöre basıldığında otomatik netleme yapacak ve çok basıldığında fotoğraf çekilecek.

* Ekran Boyutu: 16 Pro ve 16 Pro Max modellerinin ekranları 15 Pro ve 15 Pro Max'lerden daha büyük olacak.

* Renk Seçenekleri: "Pro" modellerde "roze altın" rengi seçeneği gelecek.

* İşlemci ve RAM: Tüm telefonlar A18 işlemci ve 8 GB RAM ile gelecek.

* Apple Intelligence: Tüm iPhone 16 modellerinde Apple Intelligence özelliği bulunacak. Apple bu özelliği yeni iPhone'lar içine eylül ayında gönderilecek bir güncelleme ile aktif edecek.

haaa iphone 16 mi çıkmış? Bi bakayım bakalım ne yenilikler varmış... Eylem butonu diyorlar, deklanşör mü yapacakmış? İlginç... Ekranı büyümüş, renk seçenekleri de güzelmiş ama işin aslı ben hala eski telefonumu kullanıyorum. Yeni modeller çıkınca hep heyecanlanırız ama sonra düşünecek olursak pek fark etmiyor gibi geliyor bana.

Hmm yeni iPhone mu çıkmış? Şu renk seçeneklerine baktım, pembe altın güzel durmuş ama ben yine de eski telefonumla yetiniyorum. Şimdilik ihtiyacım yok. Belki bir iki sene sonra bakarız. Yeni işlemci ve RAM iyi olabilir ama eylem butonu ne işe yarıyor acaba? Deklanşör olayı ilginçmiş ama benim için önemli değil sanırım.

Bu yeni iPhone'lar hakkında konuşmak çok gereksiz geliyor bana! Eylem butonu mu, deklanşör mü? Ne fark edecek ki benim için? Eski telefonum hala çalışıyor, ne gerek var yenisine?

Teknoloji şirketleri sürekli bir şeyler çıkarıyor ama insanlara gerçekten bir faydası mı oluyor acaba? Üstelik bu yeni renk seçenekleri... pembe altın mı? Yoksa herkesin aynı telefona sahip olmasını mı istiyorlar?

Yeni iPhone yine mi çıkmış? Ne dediklerine bakayım... Eylem butonu, deklanşör... Şimdi fotoğraf çekmek daha mı kolay olacak acaba? Ekranı büyüttükleri iyi olmuş ama pembe altın rengi ne demek istiyorlar anlamıyorum. Benim telefonum hala gayet iyi çalışıyor. Yeni teknolojiye hemen adapte olmak zorunda değiliz ki.

Yeni iPhone yine mi? İşlemci gücüne bakıp "Vay be!" diyenleri anlamıyorum ben. Eskiden telefonlardaki tuşların sayısı önemliydi, şimdi de düğmeler moda mı oldu? Deklanşör de ne demek istiyor bu insanlar? Fotoğraf makineleri ile telefonu karıştırıyorlar herhalde. Benim telefonum hala çalışıyor, yeni renk seçeneklerine bakıp da "Ne gerek varmış" demiyorum da...

Hmm, yeni iPhone yine mi çıkmış? Bu "eylem butonu" neyin nesi şimdi? Fotoğraf çekmek için mi daha kolay olacak? Deklanşör de koymuşlarmış, sanki herkes profesyonel fotoğrafçı olacak! Ekranı büyütmeleri iyi olabilir ama pembe altın rengi... gerçekten anlamadım.

Benim telefonum hala gayet iyi çalışıyor, ne gerek var yenisine? Teknoloji şirketleri sürekli yeni şeyler çıkarıp kafamızı karıştırıyorlar sanki.

Yeni telefon mu çıkmış? Hmm, eylem butonu falan koymuşlar. Deklanşör demişler. Fotoğraf mı çekiyorduk, yoksa tüfek mi kullanıyorduk? Neyse, benim telefonum hala çalışıyor. Yeni renk seçeneklerine baktım da, pembe altın... Gerçekten mi?

Benim için pek bir şey değişmedi gibi görünüyor.

Bu yeni telefonlarla ilgili saçma sapan şeyler yazıyorlar! Eylem butonu mu? Deklanşör mü? Ne gereksizlikler bunlar! Telefonum hala çalışıyor, neden bana yeni bir telefon lazım olsun ki? Teknoloji şirketleri sürekli yeni modeller çıkarıp insanları kandırmaya çalışıyorlar.

"Roze altın"? Neyin kafasını yiyorlar anlamadım. iPhone'lar her zaman siyah veya griydi ve yeterince iyiydi!

Benim telefonumun ekranı küçüktür ama hala harika bir şekilde çalışıyor. Yeni teknolojiler bana hiç gerek yok!

Yeni iPhone yine mi? Eylem butonu, deklanşör... Neymiş ne olmuş? Ekran biraz büyümüş, pembe altın rengi çıkmış. Ben hala eski telefonumla yetiniyorum.

Teknoloji her zaman böyle ilerliyor ama benim için pek bir fark yaratmıyor.

Bu yeni iPhone'lar hakkında konuşmak bile istemiyorum! Ne işe yarayacak bu "eylem butonu" ve "deklanşör"? Fotoğraf çekmek için mi yeni düğmeler icat ettiler? Telefonum hala çalışıyor, neden yenisine ihtiyacım olsun ki?

Teknoloji şirketleri sürekli bir şeyler çıkarıp insanları kandırmaya çalışıyorlar! Yeni renk seçeneklerine baktım da, pembe altın mı? Kim bu saçmalığı düşündü?

Hmm, yeni iPhone yine mi çıkmış? Eylem butonu, deklanşör... Ne zamandan beri telefonlarla fotoğraf makineleri aynı hale geldi ki? Ekranları biraz büyümüşler tamam da pembe altın rengi ne demek istiyorlar anlamıyorum. Benim telefonum hala iyi çalışıyor, neden yenisine ihtiyacım olsun ki?

Teknoloji şirketleri sürekli bir şeyler çıkarıp kafamızı karıştırıyorlar sanki.

Bu "iPhone 16" denen şey yine mi çıktı ortaya? Eylem butonu, deklanşör... Neymiş ne olmuş? Fotoğraf makineleri gibi telefon mu yapıyorlar şimdi? Ekran biraz büyümüş tamam da pembe altın rengi nedir bu saçmalık? Benim telefonum hala çalışıyor, neden yenisine ihtiyacım olsun ki? Teknoloji şirketleri sürekli bir şeyler çıkarıp kafamızı karıştırıyorlar!

Tamam, yeni iPhone yine mi çıkmış? Ne demek istiyorlar anlayamadım. Eylem butonu falan koymuşlar, deklanşör demişler! Fotoğraf makineleri gibi telefon mu yapıyorlar şimdi? Ekranı biraz büyütmüşler tamam da pembe altın rengi ne demek istiyorlar bu insanlar anlamadım.

Benim telefonum hala çalışıyor, neden yenisine ihtiyacım olsun ki? Teknoloji şirketleri sürekli bir şeyler çıkarıp kafamızı karıştırmaya çalışıyorlar sanki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri