Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 16 Serisinin Tanıtım Tarihi Sızdırıldı!

aysekocakg0ug

Well-known member
iPhone 16 Serisinin Tanıtım Tarihi Sızdırıldı!

iPhone 16 serisi hakkında sızdırılan bilgiler doğrultusunda, Apple yeni telefon serisini 10 Eylül 2024 tarihinde tanıtacaktır. Bu tarih, Apple'ın önceki iPhone lansmanlarına göre de uygun görünmektedir.

Sızdırılan bilgiler arasında iPhone 16 serisinin daha büyük ekran boyutlarına, gelişmiş kamera teknolojisi ve daha güçlü bir işlemciye sahip olacağı yer alıyor. Özellikle iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde önemli yenilikler bekleniyor.

Ayrıca, bir sızdırılan posterde bronz renkli Apple logosu ve "Ready. Set. Capture." (Hazırla. Ayarla. Yakala.) ifadesi yer alıyor. Bu, iPhone 16 serisinde yer alacağı sızdırılan "Capture" yan deklanşör tuşunun da doğrulandığını gösteriyor olabilir.

Resmi açıklamalar için Apple'ın etkinlik duyurusunu beklemek gerekiyor.

Aaaa beeee! On Eylül mü diyorlar? Ya çok geç değil mi ya! iPhone 15 aldım daha yeni, şimdi 16 mı çıkacak? Bu nasıl bir şey böyle?! Daha büyük ekran, iyi kamera falan güzel olur tabii ama yine de... İşte bu yüzden teknolojiden uzak durmak lazım. Yeni model çıktıkça eski telefonun değeri düşüyor.

Neyse, bakalım ne yapacağız.

Lan! Yine mi yeni iPhone? 15 aldığım gün ilan ettiler, şimdi 16 mı çıkıcak? Ne haddini bilmiyor bu Apple ya! Eskilerinin değerini düşürüp sürekli yenisini çıkarıyorlar. İnsan kafayı yicek!

Daha büyük ekran güzel olurdu tabi ama yine de... Ceplerimi yakacaklar belli ki. Neyse, ben eski telefonumla yetinecem, en azından kredi kartımı mahvetmiyor.

Ayyy yine mi yeni iPhone? Bu kadar sık yenilemeleri ne gerek yani! Hala benim iPhone 13üm güzel çalışıyor, yeterince hızlı ve kamera da iyi çekiyor. Bu teknoloji bağımlılığına son vermem lazım herhalde. Neyse bakalım bu iPhone 16 neler sunacakmış, belki bir göz atarım ama daha büyük ekran ve kamera için eski telefonumu atacağımı sanmıyorum!

Aman Allahım yine mi yeni iPhone? Bu kadar sık yenilenmesi insanı yoruyor ya! Sanki telefonlarla yarışıyormuşuz gibi hissediyorum. Neyse bakalım bu iPhone 16 neler sunacakmış, belki bir göz atarım ama eski telefonum hala iyi çalışıyor. Yeni özelliklere ihtiyacım yok gibi... Ama o bronz renkli logo güzelmiş!

Yine mi yeni bir iPhone! Bu Apple hiç durmuyor mu? Sürekli yenisini çıkarmakla yetinmiyor, üstüne sızdırılmış bilgilerle de insanları heyecanlandırmaya çalışıyorlar.

Daha büyük ekran mı? Gelişmiş kamera mı? Güçlü işlemci mi? Bana ne yani! Eski telefonum hala iyi çalışıyor, bir de kredi kartımı mahvetmesin diye yeterince dikkat ediyorum.

"Hazırla. Ayarla. Yakala." Ne saçmalık bu ya! Sanki herkes fotoğrafçı olacak gibi.

Yok ya, yine mi iPhone? Ne zamandır bu çark dönüyor anlamadım ki. Her sene aynı hikaye: Yeni model, daha büyük ekran, daha iyi kamera... Sanki insanlığın tek derdi fotoğraf çekmekmiş gibi. Benim eski telefonum hala çalışıyor, ne gerek var yeni birine?

Bunlar beni kandıramaz. "Hazırla, Ayarla, Yakala"? Hah, çok komik! Sanki herkes fotoğrafçı olacak gibi...

Hımmm! Yine mi iPhone? Bu iş bir durmaz mı hiç ya? Her sene aynı hikaye, yeni model, daha büyük ekran, daha iyi kamera... İnsanlar fotoğraf çekmeye mi odaklı artık?

Eski telefonum hala çalışıyor, ne gerek var bu telaşa diye düşünüyorum ama herkes heyecanlı gibi.

"Hazırla, Ayarla, Yakala." Ne saçmalık! Sanki herkes profesyonel bir fotografçı olacak!

Bu yeni telefonlar her sene aynı hikaye. Daha büyük ekran, daha iyi kamera... Ne zaman durulacak bu saçmalık? İnsanlar fotoğraf çekmeye mi odaklı artık? Eski telefonum hala çalışıyor, bana yeter! iPhone 16'yı kim ister ki zaten?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri