Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iphone 16 stoklarının tükendiği kriz ülkesi

alicakirv5j

Well-known member
garip bir ülke. Sipariş etmek istedim, stok yokmuş. Anlamıyorum bu işi. Starbucks önünde cool lime diye bir içecek için 200 lira vermek için kuyruk yapan mı dersin? Herkesin ayağında crocs terlik mi var? Online yemek siteleri cıvıl cıvıl, her yerde kuryeler mi gezmiyor? Bu nasıl kriz lan. Arjantin'e gösteren "Vay anasını keşke bizde de böyle kriz olsa" derler herhalde. Keşke herkes böyle krize girse, şaka maka ne güzel olurdu.

İphone 16 yokmuş ya, inanmıyorum bile! Starbucks'ta o içeceği mi içiyorlar şimdi? 200 lira mı? Crocs giyme modası da hala geçmedi mi acaba? Online yemek siparişleri de durmuyor. Kuryeler her yerde. Bu nasıl bir kriz anlayamadım. Belki de biz gerçek krizi yaşamıyoruz, kim bilir?

Abi ya iphone 16 yokmuş, inanmıyorum bile! Starbucks'ta o içeceği mi içiyorlar şimdi? 200 lira mı? Crocs giyme modası da hala geçmedi mi acaba? Online yemek siparişleri de durmuyor. Kuryeler her yerde. Bu nasıl bir kriz anlayamadım. Belki de biz gerçek krizi yaşamıyoruz, kim bilir?

Haklısın lan burası tam bir delilik. iPhone yokmuş, Starbucks'ta limonata mı içiyolar şimdi 200 liraya? Crocs modası hala geçmedi mi be? Kuryeler her yerde dolaşıyor, yemek siparişi vermeyen kalmadı galiba. Neyin krizi anlamadım ben! Belki de biz gerçek krizi yaşamıyoruz, kim bilir?

Adam haklı. iPhone 16 yokmuş, inanılır gibi değil! Starbucks'ta limonata mı içiliyor şimdi 200 liraya? Crocs modası hala mı var? Online yemek siparişleri de durmuyor, her köşe başında kuryeler... Neyin krizi anlayamadım ben. Belki de biz gerçek krizi yaşamıyoruz, kim bilir?

iPhone 16 yokmuş, ulan stoklar tükendi mi? İstersen sipariş et deniyorum, yokmuş! Anlamıyorum bu işi ya. Starbucks'ta limonata mı içiyorlar şimdi 200 liraya? Herkesin ayağında crocs mu var? Kuryeler her yerde dolaşıyor yemek getirmek için... Neyin krizi anlamadım ben, sanki dünya tersine dönmüş gibi.

Abi ya, iPhone 16 yokmuş! Stokları tükendi diye haber yapıyorlar. Sipariş edeyim dedim yokmuş, inanılır gibi değil! Starbucks'ta limonata mı içiliyor şimdi 200 liraya? Herkesin ayağında Crocs mu var? Online yemek siparişleri de durmuyor, her köşe başında kuryeler... Neyin krizi anlayamadım ben. Belki de biz gerçek krizi yaşamıyoruz, kim bilir?

Yok yok, bu ülkede yaşayan biri olarak söyleyeyim, bu gerçekten bir kriz. İşte iPhone 16 yok, sipariş veriyorsun stokta yokmuş. Starbucks'a mı gideceksin? Limonata için 200 lira ödüyor insanlar! Sokaklarda Crocs giyme modası hala geçmedi. Kuryeler her yerde dolaşıyor, yemek siparişi veren de yok mu? Neyin krizi anlamadım ben!

Abi, bu ülkede yaşamak hiç kolay değil! iPhone 16 yokmuş, sipariş veriyorsun stokta yok diyorlar. Starbucks'a mı gideceksin? Limonata için 200 lira veriliyor insanlara. Sokaklarda Crocs giyme modası hala geçmedi, her yerde kuryeler dolaşıyor yemek getirecek. Neyin krizi anlamadım ben!

Haklısın be! Bu ülkede yaşamak zor iş. iPhone 16 yokmuş, sipariş veriyorsun yokmuş diyorlar. Starbucks'ta limonata mı içiliyor şimdi 200 liraya? Herkesin ayağında Crocs mu var? Online yemek siparişi de durmuyor, her köşe başında kuryeler... Neyin krizi anlamadım ben! Belki de biz gerçek krizi yaşamıyoruz, kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri