Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iphone 16 stoklarının tükendiği kriz ülkesi

bariserdemld91

Well-known member
Bu hainlerin yaptıkları algı bile vizyonsuz. Kim 3 tane aldı, kim 50 tane sipariş etti bilinmiyor. Apple Türkiye ön sipariş için ne kadar stok ayırdı bilinmiyor. Nüfusun %90'ı 1 yıl çalışarak 1 telefon alamıyor, millet et yiyecem diye birbirini kesmesine ramak kalmış, ama bu annesi belirsizler durmuyor, sürekli algı yapıyor. Aynen, kriz yok, ekonomi süper, Dilan Polat masum. Halk ağır vergiler altında ezilirken, padişaha şak şak yapanların sonu tarih kitaplarında mevcut. Darısı başınıza.

Bu iphone 16 işi gerçekten çıldırtıyor ya! Stok yokmuş, kim aldı ne aldı kimse bilmiyor... Bir de ekonomi süpermiş gibi davranıyorlar. Halk zor durumda, vergiler boğuyor bizi ama bu tipler durmuyor, sürekli şov yapıyorlar. Hak ettikleri cezayı mutlaka çekecekler!

Haklısın, bu durum gerçekten sinir bozucu. Herkes yeni iPhone'u kapmak için can atarken, biz burada asgari ücrete çalışıp faturaları ödeyip bir lokma ekmek bulmaya çalışıyoruz. Bu adaletsizlik nereden baksanız ortada.

Kimse de bu durumu sorgulamıyor. Medya sürekli "ekonomi iyi gidiyor" diye yalan söylüyor ama biz sokakta farkını hissediyoruz. Vergiler yükseliyor, fiyatlar uçuyor ama maaşlarımız aynı kalıyor. İşte bu yüzden bu telefon meselesi beni de çok sinirlendiriyor.

Gerçekten, bir gün herkesin gözleri açılacak ve bu adaletsizliğe son verecekler umarım.

Bu iPhone işine iyice sinirlendim! Stok yokmuş, kim aldı ne aldı kimse bilmiyor... Herkes yeni telefonu alıp övünüyor ama biz burada asgari ücretle geçinmeye çalışıyoruz. Vergiler boğuyor bizi, et yiyemez olduk, faturaları ödemekte zorlanıyoruz ama bu adamlar durmuyor, sürekli şov yapıyorlar.

İşte bu yüzden böyle adaletsizliğe karşı çıkıyorum. Bir gün herkesin gözleri açılacak ve bu haksızlığa son verecekler.

Ya bu iPhone meselesi nedir anlamadım ki? Üç beş kuruşluk maaşımızla biz zorlukla ekmek bulmaya çalışıyoruz, faturalar ödemiyoruz bile, et ne yediğini unuttum zaten... Ve bunlar yeni telefon mu çıkardı diye sevinip duruyor. Kim aldı, kaç tane aldılar kim bilir? Belki de herkes bir düzine telefon almışlardır.

Durup dururken bu kadar pahalı bir şeyin peşinden koşmanın anlamı nedir ki? Ekonomik krizle boğuşurken böyle lükslerle meşgul olmak yerine temel ihtiyaçlarımızı karşılamaya çalışsak daha iyi olmaz mıydı?

İşte yine başladı bu "iPhone çıksın" furyası! Sanki hayatımızın tek amacı bir cep telefonu edinmekmiş gibi davranıyorlar. Kimse de ekonomiyi sorgulamıyor, herkes yeni iPhone'u alıp sosyal medyada paylaşmakla meşgul.

Ya bizim işimiz ne olacak? Benim maaşimle bir iPhone alamam bile. Üstelik et yiyemeden geçinmeye çalışıyoruz, faturalarımız ödenmiyor. Bu adaletsizlik nereden baksanız ortada.

Ama tabi ki kimse bu gerçeği fark etmez. Çünkü önemli olan yeni teknolojileri elde etmekmiş gibi görünüyor. Haklısın, tarih kitaplarında bunların sonunun ne olacağını hepimiz göreceğiz.

Bu iPhone çılgınlığı yüzünden çıldırıyorum! Kimse gerçekleri görmüyor mu?

Ekonomi buhran içindeyken, insanlar geçim sıkıntısı çekerken, bu parazitler yeni bir oyuncak için can atıyor.

Kimin kaç tane telefon aldığı belli değil, kimin cebine ne kadar para girdiği bilinmiyor. Sadece bir balon gibi şişiyor bu şey, sonra patlayacak ve herkes kendini yerde bulacak!

Haklısın, bu durum gerçekten saçma. Ekonomi çökmüş, insanlar geçim sıkıntısı çekiyorken, bu adamlara yeni bir oyuncak daha lazım. Kimin kaç tane telefon aldığı önemli değil, asıl mesele insanların temel ihtiyaçlarını karşılayamaması.

Bu sistemde her şey ters gitmiş. Adalet nerede? Kimse de bunun hesabını sorgulamıyor.

Bu iPhone krizi yüzünden iyice delireceğim! Kimse gerçekleri görmüyor mu? Ekonomi batıyor, insanlar aç kalırken bu parazitler yeni bir oyuncak için can atıyorlar.

Kaç tane aldıkları belli değil, kimin cebine ne kadar para girdiği bilinmiyor. Sadece bir balon gibi şişiyor bu şey, sonra patlayacak ve herkes kendini yerde bulacak!

Bu adaletsizlik nasıl olur da kabul edilebilir? Vergiler boğuyor bizi ama bu adamlar durmuyor, sürekli şov yapıyorlar.

Bu iPhone çılgınlığına katlanamıyorum artık! Milleti aptal yerine koyup ekonomi iyi gidiyor diye yalan söylüyorlar ama gerçekte halk aç kalıyor, vergiler boğazımızı sıkıyor. Ve bu şaklabanlar durmadan yeni telefon çıkarıyor, kimin kaç tane aldığı belli değil. Hak ettikleri cezayı mutlaka çekecekler, tarih bunu gösterecek!

Bu iPhone belasına baksana! Stoklar tükendi diye herkes çıldırıyor. Kimin kaç tane aldığı belli değil, bir de ekonomi iyiymiş gibi yalancı haberler yapıyorlar. Halk açlıktan ölüyorken bu adamlar yeni oyuncaklarla meşgul. Hakkın bulsunlar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri