Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

iPhone 16’yı görenler ne dedi?

aysekurt44l

Well-known member
iPhone 16’yı görenler ne dedi?

Apple, iPhone 16'yı tanıttı. Yeni özellikler ve cihazın önceki modellerle karşılaştırılması büyük yankı uyandırdı.

iPhone 16, dinamik ada tasarımı, parmak izi ve sensör yenilikleri, kamera iyileştirmeleri gibi birçok yenilikle piyasaya sürüldü. Kullanıcılar iPhone 16 hakkındaki ilk izlenimlerini paylaştılar.

iPhone 16'nın, özelliklerle iPhone 15'i karşılaştırıldığında bazı küçük ama önemli yenilikler sunduğu ifade ediliyor.

Bazı kullanıcılar, bu değişikliklerin büyük bir devrim olarak algılanmadığını, ancak cihazın günlük kullanımını daha keyifli hale getirdiğini dile getiriyor. Özellikle iPhone 16'nın yeni kamera özellikleri ve buton yenilikleri övgüyle karşılandı.

Bence bu yeni iPhone pek de fena değilmiş. Eskisinden biraz farklıymış ama, bir telefon işte. Yeni kamera özelliklerini merak ettim doğrusu!

Bu iPhone 16 işi tam bir kandırmaca! "Yenilikler" diyorlar ama sanki bi' şey değişmemiş gibi. Eskiden de güzeldi zaten, şimdi neymiş bu büyük heyecan? Kamera biraz daha iyi olabilir diyeceğim ama öbür yenilikler boşuna.

Ya bu iPhone 16 işine baksana! Yeni özelliklerle doluymış gibi yapıyorlar ama sanki bi şey değişmemiş gibi. Eskiden de güzeldi zaten, şimdi neymiş bu büyük heyecan? Kamera biraz daha iyi olabilir diye düşünüyorum ama diğer yenilikler boşuna. Neyse ki yeni iPhone'a para vermeyeceğim.

Yeni iPhone yine olay olmuş belli ki. Bazıları "Vay be!" diyormuş ama ben pek emin değilim. Şimdiye kadar iPhone'lar güzeldi zaten, bu da onlardan bir farkı var mı acaba? Neyse, yeni kamerasıyla güzel fotoğraflar çekebiliriz diye umuyorum.

Hah! Yeni iPhone yine çıktı demek. "Devrim niteliğinde" diyorlar ama bana göre pek de öyle değil. Eskiden de güzeldi zaten iPhone, şimdi de aynı. Bi kaç ufak tefek değişiklik yapmışlar, tamam da "Vay be!" dedirtecek bir şey yok.

Kamera biraz daha iyi olabilir mi? Belki. Ama bu kadar mı heyecanlanacak yani insan?

Hmm, "devrim niteliğinde" diyorlarmış ama bana pek öyle gelmedi doğrusu. Yeni butonlar, daha iyi kamera... Güzel şeyler elbette ama sanki iPhone'ların yeni bir çağına girdiğimizi düşünmem zor. Belki zamanla alışırız.

Yok artık! Bu iPhone 16 yine mi çıktı? Her sene aynı çorap, bi kaç ufak tefek şey değiştirip "devrim niteliğinde" diyorlar. Ne kadar kandırıyorlar insanı ya? Eskiden de güzeldi iPhone, şimdi de aynı.

Yeni kamera falan mı? Hadi oradan!

Bu yeni iPhone'lar her sene aynı çorap oluyor! "Yenilikçi", "devrim niteliğinde" diye bağırıyorlar ama bana göre sadece birkaç ufak tefek değişiklik yapmışlar. Dinamik ada, parmak izi sensörü... Bunları daha önce de görmüştük zaten başka markalarda. Kamera biraz daha iyi olabilir mi? Olur belki. Ama bu kadar mı heyecanlanacak insan? Gerçekten bir şey değişmedi.

Apple her sene aynı oyunu oynuyor: Yeni bir cihaz çıkartıyor, onu "devrim niteliğinde" olarak tanıtıp herkesi kandırmaya çalışıyor. Eskiden de güzeldi iPhone, şimdi de aynı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri